Ameliyatsız Yüz Germe

Thermage ile Yüz Gençleştirme

blank

Thermage ile yüz gençleştirme kolajen uyarımı ile gerçekleşir. Yaşlandıkça dokularda bazı değişiklikler meydana gelir. Ciltteki kolajen ve miktarında azalma genel yüz konturunda çöküklüğe neden olur ve cildin sarkmasına, kırışıklıklara, parlaklığını kaybetmesine neden olur. Yüzde son derece zayıf ve yaşlı bir görünüm oluşur. Thermage kadınlarda genç görünümlü cilt için yeni kolajen gelişimini destekler ve mevcut olan kolajeni canlandırarak kusursuz bir sıkılaştırma çözümü sunar. Kişilerde yaşın ilerlemesiyle birlikte oluşan en önemli değişikliklerden biri de orta yüzdeki çökme ve elastikiyet kaybıdır. Bu durum kadınlarda her daim yorgun ve uykusuz görünmelerine yol açar, kişileri daha yaşlı gösterir. Bu sorunu gidermek için yüzdeki kırışıkları ve çizgileri doldurmak, sarkmaları gidermek amaçlı Thermage tedavisi önerilir. Kısa sürede etkili bir sonuç elde edebileceğiniz bu lifting uygulaması kadınlara daha feminen bir görünüm kazandırır.

Thermage uygulaması ile daha genç bir yüz hattı

Son yıllarda anti-aging tedavi yöntemleri içerisinde oldukça popüler bir yer edinen Thermage uygulaması, radyo frekans dalgaları kullanılarak deri altı bağ kısmını güvenli şekilde ısıtır.Güvenle cilt altındaki katmanlara kollajen bantların ısınmasını sağlarken cildin yüzeyini soğuk tutarak seans süresince hiçbir zarar görmemesini sağlıyor. Derin ısı verme işlemi, kollajen oluşumunu ve olan kollajenin sıkılaşmasını sağlıyor. Zamanla sarkmaların veya kırışık cildin yerini kollajen bakımından zengin, canlı ve yapısıyla daha pürüzsüz, daha sıkı bir cilt alırken genel olarak daha genç bir görünüm elde edilmiş oluyor.

Çekici ve genç bir görünüm için Thermage tedavisi

Thermage; cilt sarkması, ağız çevresi, göz ve alındaki kırışıklıklar, ince çizgiler, yorgun görünen gözler, karın, diz, kol, bacak ve el bölgelerinde iyi sonuçlar veriyor. Tedavi edilen bölgeye göre 20-60 dakika süren seans hızlı ve ağrısız.Tek bir seans uygulaması ile yıllarca etkisini devam ettiren tedavinin sonuçlarını ilk haftadan itibaren gözlemlemek mümkün. Uygulamadan hemen sonra gündelik yaşamına devam edilen Thermage yüz uygulamaları her cilt türünde ve renginde etkilidir ve her mevsim uygulanabiliyor.

Thermage, yüzünüzdeki cildin pürüzsüzleşmesine ve sıkılaşmasına yardımcı olurken yüzünüzdeki ve vücudunuzda ki doğal şeklin yeniden belirginleşmesini sağlıyor. Bütün bunlar tek bir oturum sonucunda iyileşme sürecine gereksinim duyulmaksızın elde ediliyor.

blank

Thermage, Yüz-Göz ve Vücut Prosedürleri hangi problemleri tedavi ediyor:

Yüz; Alt yüz sarkması, ağız çevresi, göz ve alındaki kırışıklıklar, ince çizgiler, yorgun görünen gözler veya ince çizgiler

Göz; Göz çevresinde kırışık veya ince çizgi (Kaz Ayağı)

Vücut; Karın bölgesinde, kollarda, dizlerde, bacaklarda, kalçada, kırışıklarda veya cilt sarkması

Sonuçlar: Daha pürüzsüz ve sıkı, diri cilt hedeflenir. Hafif kırışıklıkların ve ince çizgilerin yumuşatılmasını sağlar. Thermage tedavisi çene çizgisinde, göz çevresinde ve çene altında belirginleşen yüz hatlarına çekici bir görünüm katar. Çene altında, göz çevresinde, karın, diz ve kalça bölgesinde fazla cildin azaltılmasını sağlar. Karında, dizlerde, kollarda, bacaklarda, ellerde veya kalçada sıkılaşma ve belirginleşen vücut hatlarına sahip olmanızı sağlar.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir