Ultrashape V3 ile Bölgesel Zayıflama

Ultrashape V3, inatçı yağlarınızdan kurtulmanıza yardımcı olur, kadınsı vücut hatlarınızı ön plana çıkarır. UltraShape vücut şekillendirme ve yağ hücresini azaltmak için kullanılan bir ultrason teknolojisidir. Özellikle karındaki ve bel bölgesindeki yağ hücrelerini hedefler. Spor ve ya diyetle veremediğiniz zor yağlardan Ultrashape V3 ile kurtulmak mümkün olacaktır. FDA tarafından onaylı Ultrashape, yağ hücrelerinde tahribat yaratarak karın çevresinde incelme sağlar. Ultrashape için anestezi gerekmez, uygulama iz bırakmaz.

Ultrashape ile ince bir bel yaratabilirsiniz

UltraShape, hedeflenen ultrason teknolojisini kullanan cerrahi olmayan bir işlemdir. Karın bölgesindeki yağ hücrelerini yok etmek için tasarlanmış olan bu uygulama bir zayıflama yöntemi olarak düşünülmemelidir. Kişinin diyet ve sporla veremediği yağ hücrelerinden kurtulmasını sağlar, kişinin vücut kontüründe incelme yaratır.

Vücut kitle indeksi 30 veya daha az olan kişiler Ultrashape V3 için uygundur. Aynı zamanda kişilerin karın bölgesinde adaylar en az bir santimetrelik yağları midseksiyonun da tutabilmeleri gerekir.

Ultrashape v3 karın bölgesindeki yağ dokusunu azaltır, bele ince bir görünüm verir. Aynı zamanda kalça ve basen bölgesine uygulandığında kalçada daha kalkık ve fit bir görünüm sağlanır. Bilinen diğer yağ azaltma teknolojileri arasında en güvenli ve en hızlı iyileşme süresine sahip olan Ultrashape V3 sayesinde hızlı bir şekilde forma girebilirsiniz.

Ultrashape ile pratik bir incelik yakalayın

Ultrashape V3 uygulaması yaklaşık bir saat sürer. İyileşme süreci yoktur, hasta uygulamadan kalkıp hayatına devam edebilir. Hassas cilde sahip olan kişilerde uygulama sonrası kızarıklık olabilir, bu durum bir iki saate geçecektir. Ve sonrasında kişi sosyal yaşamına hemen devam edebilir.

Ultrashape V3 ile karın yağ tabakasında yüzde 32lik bir azalma görülebilir. Bu da karın çevresinde ortalama 4 ila 10 cm arasında incelmeye denk gelmektedir. Ultrashape V3 uygulamasının en iyi etkisini iki hafta aralıkla üç seans sonra göreceksiniz. 3. Seansın sonunda vücut hatlarının daha belirgin ve biçimli olduğunu fark edeceksiniz.

UltraShape uygulaması izsiz olduğundan, anestezi gerektirmez. Ultrason teknolojisi, çevredeki dokulara zarar vermeden karın bölgesindeki yağ hücrelerini hedefler. Yağ hücreleri duvarları tahrip edildiğinde, yağ trigliserit formunda salınır. Karaciğeriniz onları vücudunuzdan çıkarır.

Teknolojinin geldiği son nokta: Ultrashape V3

Ultrashape V3 uygulaması genellikle bir saat kadar sürer. Doktorunuz hedef bölgeye jel sürecek ve karnınızın etrafına özel bir bant yerleştirecektir. Daha sonra Ultrashape başlığı tedavi alanına yerleştirilir. Başlık, odaklanmış – darbeli ultrason enerjisini, cildin yüzeyinin 1 1/2 santimetrelik bir derinlikte uygular. Bu teknik, yağ hücresi membranlarının parçalanmasına neden olur. Böylelikle hayalinizdeki vücut hatlarına kavuşmanızı sağlar.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir