Ultrashape V3

Diyet ve egzersizle bile kurtulamadığınız inatçı yağlarınız var mı?

Ultrashape V3 ile 3 Seansta yeni bir Vücut Şekli!

UltraShape V3 tek başına kullanılabilen vücut şekillendirme uygulamasıdır. UltraShape V3 inatçı yağ hücrelerini hızlıca yok eder ve iki haftada gözle görülür bir sonuç yaratır.

UltraShape nedir?

UltraShape, hedeflenen ultrason teknolojisini kullanan cerrahi olmayan bir incelme işlemidir. Vücuttaki yağ hücrelerini yok etmek için tasarlanmış bir yağ azaltma tedavisidir, ancak UltraShape V3 zayıflama yöntemi değildir.
UltraShape için uygun adayların en az bir santimetrelik yağ dokusu olmalı ve 30 veya daha az vücut kitle indeksine (BMI) sahip olmalıdırlar.

UltraShape nasıl çalışır?

Ultrason enerjisi ile odaklanmış UltraShape, yağ hücrelerini mekanik olarak ısıtmadan ve onları çevreleyen dokuya zarar vermeden kişide gözle görülür bir incelme sağlar. UltraShape tedavi alanının 3 boyutlu haritalanması, işlemin etkili bir şekilde uygulanmasını sağlayarak kontur düzensizliklerini en aza indirir.

UltraShape işlemi için anesteziye ihtiyaç duyulmaz, dikişe gerek yoktur. Ultrason teknolojisini kullanan UltraShape, kişinin sadece hedeflenen yağ hücrelerine odaklanır, yani çevre dokularına zarar vermez. Yağ hücrelerine ultrason gönderildiğinde, yağ trigliserit formuna dönüşür. Vücut bu formdaki yağları kolayca dışarı atabilir.

UltraShape V3 uygulaması

UltraShape V3 işlemi 60 dakika kadar sürer. Hekim, uygulama yapılan bölgeye jel formunda bir solüsyon sürer ve bant yerleştirir. UltraShape başlığı ile darbeli ultrason enerjisi cildin 1 ila 1,5 santimetrelik derinliğine uygulanır. Bu işlem sayesinde yağ hücrelerinin membranları etkilenir ve yağ dokusu parçalanır. Son olarak kalan jel silinir. Hasta uygulamadan sonra günlük hayatına devam edebilir.

Ultrashape Kimler için Uygundur?

Bölgesel yağı olan ve vücut kitle endeksi % 30’un altında olan her sağlıklı birey için uygun bir tedavi yöntemidir. Herhangi bir yaş sınırlaması yoktur yani 20 yaşında olan bir hastada 50 yaşında olan bir hastada uygulamadan faydalanabilir. Ultrashape V3 uygulaması genellikle cerrahi müdahale düşünmeyen hastalar için en uygun yöntemdir. Özellikle doğumdan sonra kadınlarda meydana gelen kontur bozukluklarını gidermek ve vücut şekillendirmek için kullanılan ve başarılı sonuçlar alınan bir teknolojidir.

UltraShape Hangi Alanlara Uygulanır?

  • Karın
  • Bel
  • Uyluk
  • Kalça ve kollar.

Süre: Yaklaşık 40 dakika (bölge başına)

Ultrashape V3 ile ne kadar incelme sağlanır?

UltraShape V3 ile karın, kalça ve bel bölgesinde bulunan fazlalıklardan sadece üç seansta 4 cm ile 10 cm arasında incelme sağlanabiliyor. UltraShape V3 ses dalgalarını kullanarak seçilen bölgedeki 0,5 cm ile 1,5 cm katmanlar arasındaki yağ hücrelerini diğer bölgelere zarar vermeden kıran bir teknolojidir.

Ultrashape V3 Fiyatları?

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. +902122414624 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak UltraShape V3 fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Konu: UltraShape V3
Bu Yazılar İlginizi Çekebilir
SAĞLIKLI BİR YAŞAM HAKKIMIZ
Haber Bültenimize Katılın
Haber bültenimize üye olarak güncel yazılarımızı takip edebilirsiniz.

ULTRASHAPE V3
Bir Sorunuz mu Var ?
UltraShape V3 hakkında sorulan soru ve cevaplara buradan ulaşabilirsiniz ya da bize mesaj gönderebilirsiniz.
@drleylaarvas
BİZİ TAKİP EDİN
Uygulamalar, çözümler ve operasyonlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

UltraShape V3 Uygulaması Soru ve Cevapları

Sorgunuzla eşleşen soru yok veya bunları okuma izniniz yok.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Diğer Tedaviler