Ultrashape V3

UltraShape V3 tek başına kullanılabilen vücut şekillendirme uygulamasıdır. Belirli bir kilonun üzerinde olan kişilerde vücut kontürü ortadan kalkar ve estetik olmayan bir görüntü meydana gelir. UltraShape V3 inatçı yağ hücrelerini hızlıca yok eder ve iki haftada gözle görülür bir sonuç yaratır. FDA onaylı ultrason ile desteklenmiş UltraShape V3 cilt yüzeyinin altındaki inatçı yağ hücrelerini hedefler ve mekanik olarak parçalanmasını sağlar. UltraShape V3 ile 2 hafta arayla 3 tedavi olabilirsiniz. 3 seans sonrasında 3,3. cm azalma görmek mümkündür.

UltraShape nedir?

UltraShape, hedeflenen ultrason teknolojisini kullanan cerrahi olmayan bir incelme işlemidir. Vücuttaki yağ hücrelerini yok etmek için tasarlanmış bir yağ azaltma tedavisidir, ancak UltraShape V3 zayıflama yöntemi değildir.
UltraShape için uygun adayların en az bir santimetrelik yağ dokusu olmalı ve 30 veya daha az vücut kitle indeksine (BMI) sahip olmalıdırlar.

UltraShape nasıl çalışır?

Ultrason enerjisi ile odaklanmış UltraShape, yağ hücrelerini mekanik olarak ısıtmadan ve onları çevreleyen dokuya zarar vermeden kişide gözle görülür bir incelme sağlar. UltraShape tedavi alanının 3 boyutlu haritalanması, işlemin etkili bir şekilde uygulanmasını sağlayarak kontur düzensizliklerini en aza indirir.

UltraShape işlemi için anesteziye ihtiyaç duyulmaz, dikişe gerek yoktur. Ultrason teknolojisini kullanan UltraShape, kişinin sadece hedeflenen yağ hücrelerine odaklanır, yani çevre dokularına zarar vermez. Yağ hücrelerine ultrason gönderildiğinde, yağ trigliserit formuna dönüşür. Vücut bu formdaki yağları kolayca dışarı atabilir.

UltraShape V3 uygulaması

UltraShape V3 işlemi 60 dakika kadar sürer. Hekim, uygulama yapılan bölgeye jel formunda bir solüsyon sürer ve bant yerleştirir. UltraShape başlığı ile darbeli ultrason enerjisi cildin 1 ila 1,5 santimetrelik derinliğine uygulanır. Bu işlem sayesinde yağ hücrelerinin membranları etkilenir ve yağ dokusu parçalanır. Son olarak kalan jel silinir. Hasta uygulamadan sonra günlük hayatına devam edebilir.

Ultrashape Kimler için Uygundur?

Bölgesel yağı olan ve vücut kitle endeksi % 30’un altında olan her sağlıklı birey için uygun bir tedavi yöntemidir. Herhangi bir yaş sınırlaması yoktur yani 20 yaşında olan bir hastada 50 yaşında olan bir hastada uygulamadan faydalanabilir. Ultrashape V3 uygulaması genellikle cerrahi müdahale düşünmeyen hastalar için en uygun yöntemdir. Özellikle doğumdan sonra kadınlarda meydana gelen kontur bozukluklarını gidermek ve vücut şekillendirmek için kullanılan ve başarılı sonuçlar alınan bir teknolojidir.

Uygulanabilir alanlar:

Karın
Bel
Uyluk
Kalça ve kollar.

Süre: Yaklaşık 40 dakika (bölge başına)

Ultrashape V3 ile ne kadar incelme sağlanır?

UltraShape V3 ile karın, kalça ve bel bölgesinde bulunan fazlalıklardan sadece üç seansta 4 cm ile 10 cm arasında incelme sağlanabiliyor. UltraShape V3 ses dalgalarını kullanarak seçilen bölgedeki 0,5 cm ile 1,5 cm katmanlar arasındaki yağ hücrelerini diğer bölgelere zarar vermeden kıran bir teknolojidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir