Vaser Hi-Def Ameliyatı Kimlere Yapılır?

blank
1 Cevap

Vaser Hi-Def ameliyatı olmak istiyorum, bunun için uygun bir aday mıyım?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Vaser Hi-Def, kadın veya erkek hastalar, spor yapmasına rağmen kasları belirginleşmemiş hastalar, bölgesel yağları olan hastalar, beden kitle endeksi 30un altında olan kişiler ve aşırı kilo alıp verme veya herhangi bir sebepten dolayı derisi çok gevşemeyen zayıf hastalar için uygundur.

blank

Merhaba sayın hocam, Hocam ben 50 yaşındayım. Spor yapmama rağmen simit bölgemdeki yağları eritemiyorum.  Vaser Hi-Def teknolojisi olduğunu vebsitenizde okudum ve yaptırmak istiyorum. Vaser Hi-Def nasıl bir yöntemdir? Ben uygun bir aday olabilir miyim?  Vaser Hi-Def  Kimlere Yapılır? Teşekkürler.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Ocak 15, 2021

İyi günler, Vaser High Definition Liposuction rejim ve egzersiz uygulamalarına rağmen erimeye karşı dirençli olan yağların sinir, kas ve dokulara dokunulmadan ultrasonik ses dalgalarıyla eritilip vücut dışına çıkarılması ve yine kişide kaslı bir görünüm oluşturmak amacıyla karın bölgesine, göğüs bölgesine ya da diyafram bölgesine transferi işlemidir. Vaser Hi-Def yöntemi spor yapılmasına rağmen kaslı bir vücut yapısı elde edemeyen kişiler için önerilir. Bu yöntemde inatçı yağlar vücut dışına çekilir ve kaslarınız daha kolay şekillenir. Bu uygulama bir zayıflama yöntemi değildir. Vücudun kontürünün belirlenmesini sağlayan bu işlemde kendi yağı ile şekillenmek isteyen kişiler için ideal bir tekniktir. Bu işlem için uygun olan kişiler vücutlarındaki yağ oranı %10-15 arasında olan ve cilt kaliteleri iyi olan diğer bir deyişle cilt elastikiyetleri iyi düzeyde olan kişiler için uygun olmaktadır. Sizin bu işlem için uygun olup olmadığınıza kliniğimizdeki muayeneden sonra karar verebiliriz.Sevgiler

blank

Merhaba Leyla Hanım. Vaser Hi-Def yaptırıp bir erkek olarak daha maskülen ve kaslı bir görüntüye sahip olmak istiyorum. Sporcu geçmişim olduğundan kilo alıp verdiğim dönemler de oldu. Vaser Hi-Def benim için uygun mu? Vaser Hi-Def ameliyatı kimlere yapılır?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Aralık 17, 2020

Merhabalar. Vaser Hi-Def ultrasonik ses dalgalarını kullanarak gerçekleştirdiğimiz bir ameliyattır. Vaser tekniğiyle birlikte bölgesel yağların, çevresindeki diğer dokulara zarar vermeden çekilmesini sağlıyor. Vaser Hi-Def operasyonunu uyguladığım hastaların obez sınırında olmamalıdır. Genellikle genç ve orta yaşlı erkek hastalara, vücut kitle indeksi 30’un altındaki hastalara ve çok kilo alıp verme ya da farklı sebeplerden dolayı derisi çok gevşemeyen zayıf hastalara önerdiğim bir operasyondur. Genellikle sporla arası iyi olan fakat yine de kasları hedeflediği kadar belirgin olmayan vakalara uyguluyorum. Bu operasyon erkek hastalarda six packs olarak adlandırılan kaslı görüntüye sahip olunmasını sağlar. Hastanın talep ettiği bölgelere alınan yağları kas görüntüsü şeklinde gerekli bölgelere eklenerek gerçekleştirilir. Adonis kaslarını geliştirip ön plana çıkarır, belirgin kılar. Fakat kadınlarda da bel bölgesinin yanlarında simit dediğimiz bölgeyi incelterek vücut kıvrımlarını belirginleştiriyoruz.

blank

İyi günler Leyla Hanım, ben her gün yürüyüş yapan ve haftada 3 gün egzersiz yapan bir kişiyim. Yaşım 48. Bel hareketlerini yapıyorum ama belimdeki ve göbeğimdeki yağlar gitmiyor. Bir yıldan beridir gözle görülen bir değişiklik görmedim diyebilirim. Kadınlara çekici görünmek istiyorum. Vaser Hi Def ameliyatı kimler için uygundur, ben yaptırabilir miyim?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Ekim 30, 2020

İyi günler, Vaser Hi Def ameliyatı diyet ve spor yapmasına karşı vücudunda hala fazla yağ bulunan ancak bu yağların vücudun belirli bölgelerinde kullanılarak yapılan özel bir işlemdir. Vücutta biriken erimesi zor yağlar vücut dışına çekilir ve vücut kontürü düzgünleştirilir. Alınan yağlar kişinin six packs bölgesine transfer edilerek daha kaslı bir vücut görünümü elde edilmesi amaçlanır. Vaser High Definition Liposuction daha fit ve atletik görünmek isteyen kişilerin son yıllarda tercih ettiği işlemlerden biri olma özelliğindedir. Vaser Hi Def ameliyatı olmak isteyen kişilerin vücut kitle endeksinin 32 birimin altında olması, cilt esnekliği iyi durumda olması daha iyi sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Vaser Hi Def bel, karın, bacaklar, omuzlar, basenler olmak üzere vücudun birçok bölgesinde uygulanabilir. Vücudundaki yağ oranı %10 ile %15 arasında olan kişiler için uygun bir uygulamadır.

blank

Leyla hanım Selamlar Vaser Hi-def operasyonu için sizden bilgi almak istiyorum. Ameliyatın yöntemi uygulama şekli hakkında bilgi verirseniz çok mutlu olurum. İyi Çalışmalar

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Mayıs 2, 2020

Merhaba; genellikle daha atletik görünmek isteyen erkek ve kadınlar tarafından tercih edilen ‘High Definition VASER Liposculpture’ denilen cerrahi bir yöntemdir. Kısaca Hi-Def olarak adlandırılan bu yöntem ileri bir liposuction-lipofilling tekniğidir. Bir heykele şekil verir gibi hastanın kendi fiziksel yapısına göre kas gölgeleri belirginleştirilir. Vücutta istenmeyen yağlar özel bir teknik ile alınır ve ihtiyaç duyulan kasların belirginleştirilmesi için uygun bölgede kullanılır. Genelde erkeklerde göğüs bölgesi kadınlarda ise popoda tercih edilmektedir.Bu işlem için uygun olan hastalar genellikle vücut yağ oranı %10-15 olan, cilt kalitesi iyi olan hastalardır.Sevgiler.

blank

Hocam spor yapmama rağmen belimdeki simit görünümü gitmiyor ve fazla yağlardan bir türlü kurtulamadım. Spor yapıyorum ve bu yağlardan kurtulmadan bir türlü fit görünemiyorum.Karın kaslarımın belirgin olmasını istiyorum. Çok fazla kilom yok. Vaser Hi-Def ameliyatını bana önerir misiniz?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Mart 25, 2020

Merhaba, Vaser Hi-Def ameliyatı spor yapmasına rağmen bir türlü istediği atletik vücuda kavuşamayan kişiler için önerilir. Çünkü vücutta biriken inatçı yağlar, Vaser Hi-Def ile dışarı çekilerek sizlere daha ince bir vücut sağlanır. Böylece spor yaptıkça kaslarınız daha hızlı şekillenir. Vaser Hi-Def ameliyatında, karın kaslarının olduğu bölgelere yağ enjekte edilerek bu bölgenin belirginleşmesi sağlanır. Spor yaptıkça bu bölgedeki yağlar daha da ortaya çıkar ve tam hayalinizdeki six packs görüntüsünü elde edebilirsiniz. Vaser Hi-Def kesinlikle bir zayıflama yöntemi değildir. Bu ameliyatı en çok spor yapan kişilere, inatçı yağlarından kurtulamayanlara veya kendi yağı ile vücut şekillendirme yaptırmak isteyen kişilere öneriyoruz.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar