Vaser Hi-Def Ameliyatı Kimlere Yapılır?

1.34K görüntülenmeVaser Hi-Def
0
1 Yorum

Vaser Hi-Def ameliyatı olmak istiyorum, bunun için uygun bir aday mıyım?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Vaser Hi-Def, kadın veya erkek hastalar, spor yapmasına rağmen kasları belirginleşmemiş hastalar, bölgesel yağları olan hastalar, beden kitle endeksi 30un altında olan kişiler ve aşırı kilo alıp verme veya herhangi bir sebepten dolayı derisi çok gevşemeyen zayıf hastalar için uygundur.

0

Doktor Hanım merhaba, Vaser Hi-Def ameliyatı kimlere yapılır? Benim göbek bölgemde yağlanma var, yaşım 27. Benim için bu yöntem uygun olur mu?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, bu soruya net bir cevap verebilmek için sizi muayene etmem ve gerekli analizleri yapmam çok önemli. Vücut kitle endeksinize, cilt elastikiyetinize ve benzeri özellikler bakmalıyız. Bu operasyon vücudundaki fazla yağlardan kurtularak kaslı bir görünüm elde etmek isteyen kişiler için oldukça ideal diyebilirim. Muayene için gelebilirseniz öncelikle bunlara bakalım, bir ihtiyaç analizi yapalım ve en etkili tedavinin hangisi olacağı konusunda net bir karar verelim. Bu bağlamda da tedavinizi planlarız. Sevgiler…

0

Selamlar doktor hanım, vaser hi-def yaptırmak istiyorum ancak uygulama için uygun olup olmadığım konusunda şüphelerim var. Acaba vaser hi-def ameliyatı kimlere yapılır? Ben bu işlem için uygun muyum? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, 18 yaşını geçmiş kadın / erkek fark etmeksizin her birey vaser hi-def yaptırabilir. Ancak elbette şeker hastalığı, kalp hastalığı ve diğer kronik rahatsızlıklara sahip olan kişilerin birtakım testlerden geçmeden bu uygulamayı yaptırması doğru değildir. Eğer böyle bir şikayetiniz var ise doktorunuza bu durumu bildirmeli, gerekli tetkikleri yaptırdıktan sonra uygun bulunursanız vaser hi-def ameliyatı olmalısınız.

0

Leyla Hanım kolay gelsin, vaser Hi-Def yaptırmak istiyorum. Geçmişte çok sık kilo alıp verdim. Vücudumdaki yağlar bir türlü gitmiyor. Ancak bu ameliyat için uygun muyum emin değilim. Acaba vaser Hi-Def ameliyatı kimlere yapılır? Bilgi verirseniz minnettar kalırım. Sevgiler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, teşekkür ederim. Vaser Hi-Def ameliyatı vücut kitle beden indeksi 30 ve 30’un altında olan, cilt elastikiyet seviyesi düşük olmayan, 18 yaşını geçmiş kadın-erkek herkese uygulanabilir. Eğer vaser Hi-Def yaptırmaya karar verdiyseniz en kısa sürede sizi kliniğimize bekleriz. İşlem öncesinde sizi muayene ederek daha sağlıklı bir karara varacağımızı düşünüyorum. Sevgiler.

0

Leyla Hocam merhaba, benim basenimde yağlanma var. Vaser Hi-Def diye bir yöntem gördüm. Vaser Hi-Def ameliyatı kimlere yapılır? 30 yaşındayım bana uygun mudur? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, ben yağ aldırma ameliyatlarında doğru yönteme karar verebilmek için öncelikle kişiyi muayene etmenin ve gerekli analizleri yapmanın kritik önem taşıdığını düşünüyorum. Örneğin bu ameliyat için vücut kitle endeksiniz 30 ve altında olmalı. Cilt elastikiyetiniz elverişli olmalı. Vaser Hi-Def oldukça etkili bir yöntemdir. Hem fazla yağlardan kurtulup hem kaslı bir görüntü elde edilebilir. Muayene için gelebilirseniz Vaser Hi-Def operasyonu sizin için yeterli mi diye bakalım, gerekli analizleri yapalım ve sizin için en etkili yöntemi belirleyelim. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hanım merhaba, ben bel ve göbek bölgemdeki fazla yağlardan kurtulmak istiyorum. Kaslı ve fit bir görüntüye kavuşmayı hayal ediyorum. Vaser Hi-Def ameliyatı kimlere yapılır? Bunun için uygun bir aday mıyım?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Vaser Hi-Def ameliyatlarında kişiyi hem fazla yağlarından kurtarır hem de istediği kaslı görüntüye kavuşmasını sağlarız. 18 yaşın üzerindeyseniz, vücut kitle endeksiniz 30’un altında ise ve cilt elastikiyetiniz uygunsa Vaser Hi-Def sizi isteklerinize kavuşturur. Ancak öncesinde net bir şey söyleyebilmem için mutlaka sizi muayene etmem gerekli. Yağ oranınıza ve deri kalitenize göre size daha sağlıklı bilgi verebilirim. Çünkü karın içi yağlanmanız var ise Vaser Hi-Def uygun olmayabilir.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar