Vaser Hi-Def Sonrası Tekrar Kilo Alır mıyım?

blank
1 Cevap

Hocam merhaba benim en merak ettiğim şey Vaser Hi-def ameliyatından sonra kilo alır mıyım? Alırsam eğer baklava görüntüsü bozulur mu? Cevap yazın lütfen. Teşekkür ederim

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba, Vaser Hi-Def operasyonu sırasında kalıcı olarak kilo kaybı ve kas görünümü sağlanır. Fakat bu durum hastanın tekrar kilo almayacağı anlamına gelmez. Ameliyattan sonra hastanın beslenme düzenine dikkat etmesi ve ihtiyaca uygun egzersizler yapmasını öneriyorum. Eğer hasta operasyondan sonra 10 kilo yada üzerinde kilo alır ise kas görünümü ilk günkü kadar kusursuz olmayabilir. Bu nedenle Vaser Hi-Def sonrası diyetinize ve sporunuza dikkat etmeniz ideal kilonuzu korumanız gerekir. Böylelikle baklava görünümü kaybolmamış olur. Sağlıklı günler.

blank

Leyla Hocam iyi günler dilerim, hocam Vaser Hi-Def sonrasında kilo alınır mı? Kilo alma durumunda vücut hatlarımızda ve oluşturulan sixpacks görüntüsünde bir değişiklik olur mu?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Ekim 30, 2020

İyi günler, Vaser High Definition Liposuction ameliyatında kişinin vücudundaki bölgesel direnç gösteren yağların dokulara zarar vermeden çekilmesi sağlanır. Erimeyen yağlar bu yöntemle vücut dışına alınırken bir yandan da karın bölgesine eklenerek kas görünümünün oluşması sağlanır. Yapılan ameliyat sonrasında, kişinin önceden kazanmış olduğu diyet ve egzersiz programında bir değişiklik olmaması çok önemlidir. Kişide büyüme tamamlanıncaya kadar yağ hücrelerinde artış olur. Büyüme tamamlandığında yağ hücrelerinin sayısında artış olmaz ancak hücreler hacim olarak büyürler. Vaser Hi-Def dirençli yağ dokularının kalıcı olarak alınmasını sağlar. Vaser Hi-Def uygulanan kişide 10 ve üstü kilo alımında vücut şeklinde bozulmalar görülebilir. Bel bölgesi kalınlaşabilir, karında oluşturulan sixpacks görüntüsü de kaybolabilir. Ameliyattan sonra kişinin sağlıklı beslenme düzenine ve egzersiz programına düzenli bir şekilde riayet etmesi ve kilo almaması oluşturulan vücut şeklini koruması bakımından önem teşkil etmektedir.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar