Vaser Hi-Def Sonrası Tekrar Kilo Alır mıyım?

1.16K görüntülenmeVaser Hi-Def
0
1 Yorum

Hocam merhaba benim en merak ettiğim şey Vaser Hi-def ameliyatından sonra kilo alır mıyım? Alırsam eğer baklava görüntüsü bozulur mu? Cevap yazın lütfen. Teşekkür ederim

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Vaser Hi-Def operasyonu sırasında kalıcı olarak kilo kaybı ve kas görünümü sağlanır. Fakat bu durum hastanın tekrar kilo almayacağı anlamına gelmez. Ameliyattan sonra hastanın beslenme düzenine dikkat etmesi ve ihtiyaca uygun egzersizler yapmasını öneriyorum. Eğer hasta operasyondan sonra 10 kilo yada üzerinde kilo alır ise kas görünümü ilk günkü kadar kusursuz olmayabilir. Bu nedenle Vaser Hi-Def sonrası diyetinize ve sporunuza dikkat etmeniz ideal kilonuzu korumanız gerekir. Böylelikle baklava görünümü kaybolmamış olur. Sağlıklı günler.

0

Doktor Hanım merhaba, ben göbek bölgemde daha sıkı bir görünüm istiyorum. Bunun için Vaser Hi-Def yöntemini araştırıyorum. Vaser Hi-Def sonrası tekrar kilo alır mıyım? Yoksa bu kalıcı bir uygulama mı?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, yağ aldırmaya yönelik operasyonların kalıcılığı tamamen hastanın ameliyat sonrasında alışkanlıklarını ne ölçüde değiştirdiğiyle alakalı. Vaser Hi-Def operasyonundan sonra elbette ki ilk günkü halinize dönmezsiniz ancak hiç kilo almazsınız diyemem. Önerim şu ki sağlıklı beslenin ve egzersiz yapmayı ihmal etmeyin. Bu şekilde operasyonun sonuçları uzun süre kalıcı olacaktır. Muayene için gelebilirseniz ben öncelikle sizinle ilgili analizleri yapıp uygun yöntemin ya da etkili olacak yöntemin Vaser Hi-Def ameliyatı olup olmadığını tespit etmekten yanayım. Medikal bir yöntem de önerebilirim duruma bağlı olarak. Sevgiler…

0

Merhaba hocam, vaser hi-def yaptıracağım. Acaba vaser hi-def sonrası tekrar kilo alır mıyım? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, vaser hi-def vaser liposuction tekniğinden yararlanan, bölgesel yağlanma sorununu ortadan kaldırarak vücudu daha estetik ve şekilli bir forma sokmayı sağlayan bir işlemdir. Bu işlemde ultrasonik dalgalar yardımıyla fazla yağ hücreleri eritilir ve kişi daha estetik hatlara kavuşmuş olur. Vaser hi-def uygulaması oldukça etkili ve kalıcı bir uygulamadır. Uygulama sonrası sağlıklı beslenmeye ve hareketli bir yaşam tarzı benimsemeye başlarsanız uygulama ömür boyu etkilerini sürdürür. Aksi takdirde yeniden kilo almanız mümkündür.

0

Merhabalar doktor hanım, vaser Hi-Def yaptırmak istiyorum. Karın kaslarım baklava şeklini alsın istiyorum. Ameliyat sonrası tekrar kilo alır mıyım merak ediyorum. Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Vaser Hi-Def ameliyatı sonrasında sağlıklı beslenir ve düzenli egzersiz yaparsanız kilo almazsınız. Böylece Vaser Hi-Def operasyonu bedeninizde kalıcı olarak varlığını korur. Bu nedenle operasyon sonrası sağlıklı yaşam tarzını benimsemelisiniz. Eğer yediklerinize dikkat etmezseniz ve hareketsiz kalırsanız operasyon etkisini göstermeyecek, tekrar kilo alacaksınız. Sevgiler.

0

Leyla Hocam iyi günler, ben göbek bölgemde fit ve kaslı bir görünüme sahip olmak istiyorum. Bunun için Vaser Hi-Def yönteminin etkili olabileceğini duydum. Ancak merak ettiğim bir şey var. Vaser Hi-Def sonrası tekrar kilo alır mıyım? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Vaser Hi-Def ya da herhangi bir yağ aldırma operasyonu sonrasında kilo almanız mümkün değildir diyemem ne yazık ki. Verimli sonuçların devamlılığı için sağlıklı beslenmeye önem vermeli ve düzenli egzersizler yapmalısınız. Vaser Hi-Def bölgesel yağlardan kurtulmada ve kaslı bir görüntü elde etmede oldukça etkili fakat öncelikle bu operasyon için vücudunuzun uygunluğunu netleştirmemiz lazım. Muayene için gelebilirseniz vücudunuz ile ilgili gerekli analizleri yapalım ve sizin ihtiyacınıza yönelik en etkili tedavi yöntemini belirleyelim. Sağlıklı günler dilerim.

0

Merhaba Leyla Hanım, ben bel bölgesindeki yağlanmalarımdan şikayetçiyim. Vaser Hi-Def ile hem bölgesel yağların alındığını hem de kaslı ve fit bir görüntü sağlandığını okudum. Ancak aklıma takılan bir konu var. Vaser Hi-Def sonrası tekrar kilo alır mıyım?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Vaser Hi-Def bölgesel yağların atılmasında, vücudun şekillendirilmesinde oldukça etkileyici sonuçlar aldığımız bir operasyondur. Ancak bu sonuçlara ulaşmada öncelikle vücudunuzun bu operasyona uygun olması gereklidir. Net konuşmak için muayene olmanız ve beklentilerinizi ve buna uygun neler yapılabileceğini anlamamız gerekir. Bu tarz operasyonlarda sonra vücutta yağlanma oranı daha aza iner ancak tamamen kaybolur diyemeyiz çünkü beslenme düzeninize dikkat etmeli, hayatınıza basit egzersiz planları katmalısınız. Böylelikle operasyondan alacağınız başarılı sonuçların uzun süre korunmasını sağlayabilirsiniz.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar