Vaser Hi-Def Tehlikeli mi?

blank
1 Cevap

Vaser Hi-Def ameliyatı olmak istiyorum, güvenli bir teknik midir?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Vaser Liposuction ultrasonik ses dalgaları kullanır ve sadece yağ seçici özelliği olan bir uygulama olduğu için, damar, sinir ve bağ dokusuna zarar vermez. Parçalanan yağlar ince kanüller yardımı ile çok hafif bir basınç kullanılarak çekilir dolayısıyla oldukça güvenli bir yöntemdir.

blank

Leyla Hanım merhaba, benim size sormak istediğim soru şu, Vaser Hi-Def yaptırmak istiyorum ama oluşabilecek herhangi bir durumdan korkuyorum. Vaser Hi-Def güvenli bir ameliyat mı yoksa tehlikeleri var mı? Teşekkürler.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Kasım 17, 2020

Merhaba, Vaser Hi-Def ultrasonik ses dalgaları yöntemiyle cilt altındaki yağları parçaladığı için dokulara özellikle sinir, bağ ve damar yapılarına kesinlikle zarar vermemektedir. Ultrasonik ses dalgaları yardımıyla parçalanan yağlar mikro incelikteki kanüllerle çekilmektedir. Çekilen yağlar yine kişinin kendisinde kullanıldığı için alerji ve komplikasyon riski yoktur. Vücudunu daha fit ve kaslı göstermek isteyen kadın ve erkeklerin son zamanlarda sıkça başvurduğu bir yöntem olan Vaser Hi-Def güvenli ve konforlu bir uygulama olmasından dolayı da sıkça tercih edilmektedir. Vaser Hi-Def teknolojisi özellikle FDA onaylı bir prosedürdür. Vaser Hi-Def de hastadan alınan yağlar ileri lipofilling tekniğiyle bekletilmeden kişide kas alanlarına transfer edilmekte, kas gölgeleri oluşturmada ve detaylarını belirlemede uzman hekim tarafından yapıldığında mükemmel sonuçlar verebilen ileri teknoloji uygulamasıdır.

blank

Hocam iyi günler, Vaser Hi Def ameliyatı olmak istiyorum ama güvenli bir ameliyat mı hocam? Herhangi bir tehlikesi var mı?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Ekim 30, 2020

İyi günler, Vaser Hi Def ameliyatı ultrasonic ses dalgaları kullanılarak yapılan bir yağ alma ve vücut şekillendirme tekniğidir. Vaser High Definition Liposuction ameliyatı yağ seçici özelliği sayesinde dokulara herhangi bir zarar vermez. Ultrasonic sesle parçalanan yağlar micro kanüller aracılığıyla vücut dışına çıkartılır. Vaser Hi Def operasyonu güvenli bir işlemdir. Vücut dışına çıkarılan yağlar özel bir işlemden geçirilerek kişinin şekillenmesini istediği bölgeye naklediliyor. Bu alan genel olarak erkeklerde six pack oluşturmak için karın kaslarının olduğu bölgeye nakledilmesiyle gerçekleşiyor. Bu yöntemde kişinin vücuduna dışarıdan herhangi bir yabancı madde girmediği için ve kişinin kendi vücudundan çıkan yağlar kullanıldığı için herhangi bir risk oluşmuyor. Sadece erkekler değil karın kaslarının daha belirgin ve fit görünmesini isteyen kadınlar da bu ameliyatı olabiliyorlar.

blank

Hocam ameliyat olmaktan korkuyorum. Vaser Hi-Def sonrası herhangi bir komplikasyon oluşur mu? Vaser Hi-def güvenli bir ameliyat mıdır?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Mart 25, 2020

Merhaba, Vaser Hi-Def ameliyatı oldukça güvenli bir yöntemdir. Bu yöntemde kişinin kendi yağları kullanıldığı için herhangi bir risk taşımaz. Vaser Hi-Def ameliyatının bu kadar yaygın olmasının en önemli sebeplerinden biri de alerji riskinin olmaması ve ameliyatın tamamen güvenli olmasıdır. Vaser Hi-Def yönteminde kişinin kendi yağları kullanıldığı için vücudun kabul etmeme şansı ortadan kalkar. Alanında uzman bir hekim tarafından doğru teknik ile yapıldığında herhangi bir risk oluşturmaz. Vücudunu şekillendirmek ve karın kaslarını belirginleştirmek isteyen kadın ve erkekler için uygun ve güvenli bir operasyondur.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar