Vaser Hi-Def Tehlikeli mi?

1.29K görüntülenmeVaser Hi-Def
0
1 Yorum

Vaser Hi-Def ameliyatı olmak istiyorum, güvenli bir teknik midir?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Vaser Liposuction ultrasonik ses dalgaları kullanır ve sadece yağ seçici özelliği olan bir uygulama olduğu için, damar, sinir ve bağ dokusuna zarar vermez. Parçalanan yağlar ince kanüller yardımı ile çok hafif bir basınç kullanılarak çekilir dolayısıyla oldukça güvenli bir yöntemdir.

0

Doktor Hanım merhaba, karın bölgemdeki yağ fazlalıkları için ve karın kaslarımın daha belirgin olması için Vaser Hi-Def olmak istiyorum. Vaser Hi-Def tehlikeli mi? Sadece bu konuda endişeliyim.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, cerrahi olan her işlemde enfeksiyon ya da kanama gibi belli bir risk her zaman söz konusu olur. Ancak şu konuda rahat olabilirsiniz. Vaser Hi Def, yüksek riskleri olan bir operasyon değil. Ses dalgalarıyla yağ ve yağ hücrelerine müdahale ettiğimiz; dokularınızı, damarlarınızın ya da sinirlerinizin herhangi bir müdahaleye maruz kalmadığı bir operasyon. Ancak tabii doktor tecrübesi bu konuda kritik öneme sahip. Muayene için gelin lütfen uygun bir zamanda. Sizin için en etkili olacak operasyon Vaser Hi Def mi olacak onu analiz edelim öncelikle. Sonrasında da bir tedavi planlayalım. Sevgiler…

0

Merhaba Leyla Hocam, bölgesel yağlarımdan kurtulmak için vaser hi-def yaptırmak istiyorum ancak vaser hi-def tehlikeli mi? Bilgi verebilir misiniz? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, vaser hi-def uygulaması vaser liposuction teknolojisinden yararlanan henüz yeni sayılabilen bir operasyondur. Bu yöntemde ultrasonik ses dalgaları sayesinde cilt altındaki yağlar eritilir. Risk olasılığı oldukça düşük bir ameliyattır. Ancak her cerrahi operasyonda olduğu gibi vaser hi-def için de belli başlı riskler nadir de olsa meydana gelebilir. Enfeksiyon, kanama vs gibi durumlar bu riskler arasında sayılır.

0

Hocam merhabalar, vaser hi-def ameliyatı olmak istiyorum. Özellikle karın bölgemde bölgesel yağlanma mevcut ve bu durum vücudumu orantısız kılıyor. Ancak internette bu operasyonun tehlikeli olduğu hakkında yorumlar okudum. Acaba doğruluk payı nedir size sormak istedim. Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, vaser hi-def ameliyatı cerrahi bir operasyon olduğundan her cerrahi operasyonda yaşanabilecek birtakım olumsuzluklar taşır. Kanama ve enfeksiyon riski bunların başında gelir. Ancak bu tür olumsuzluklar ile çok sık karşılaşılmaz. Oldukça düşük bir ihtimaldir. Genel sağlık durumun elverişli ise uzman bir cerrahın uygulaması şartı ile vaser hi-def yaptırmanızda hiçbir sakınca yoktur. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hanım merhaba, benim göbek bölgemde yağlanma var. Bunun için Vaser Hi-Def olmak istiyorum. Vaser Hi-Def tehlikeli mi? Biraz endişelerim var. Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Vaser Hi Def düşük riskli bir operasyondur. Sadece her cerrahi işlemde olan riskler söz konusudur. Kanama ya da enfeksiyon bu risklerden bazılarıdır ancak bunların görülmesi de çok düşük olasılıktır. Vaser Hi-Def operasyonu ses dalgaları kullanılarak gerçekleştirilir ve yağ seçici özelliği vardır. Bu operasyon esnasında sinir, damar ya da bağ dokuları hasar görmez. Uzman bir doktora başvurarak genel sağlık durumunuz da uygunsa endişe etmeden Vaser Hi- Def olabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

0

Hocam merhaba, vücudumda bölgesel yağlanmalardan dolayı şekil bozuklukları var. Bir bölgem hep daha kilolu. Vaser Hi-Def diye bir uygulama duydum ancak Vaser Hi-Def tehlikeli mi? Bilgi verebilir misiniz?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, vücut şekillendirmek için yaptığımız operasyonlar genellikle az risk taşırlar. Sadece cerrahi bir işlem olduğu için her cerrahi operasyonun taşıdığı enfeksiyon, kanama gibi riskleri taşırlar. Ancak bu da düşük bir ihtimaldir. Vaser Hi-Def ultrasonik ses dalgalarının kullanılmasıyla gerçekleşir. Yağ seçici özelliğe sahiptir. Damar, sinir ve bağ dokusu bu operasyonda zarar görmez. Hızlı ve güvenli bir şekilde fazla yağların vücuttan atılmasını sağlar. Güvenle yaptırabilirsiniz.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı