Vaser Lipo Fiyatları

Ne kadar spor ve diyet yapsanız da vücudunuzdaki bölgesel yağlardan kurtulamıyorsanız Liposuction yöntemi ile yağ aldırmayı deneyebilirsiniz. Tek seansta inatçı yağlarınızdan kurtulmak ve kusursuz vücut kontörüne sahip olmak için Liposuction operasyonunu tam size uygun olabilir. Günümüz teknolojisi ile birleşen Liposuction işlemi, Vaser Lipo sayesinde daha etkili ve hızlı sonuçlar verebiliyor. Vaser Lipo, klasik Liposuctiona göre daha acısızdır ve iyileşme süreci daha hızlıdır.

Vaser Lipo nasıl yapılır?

Vaser Lipo için ultrasonik enerji teknolojisinden yararlanılır. Ses dalgasıyla, özel kanüllerle yağ dokusu parçalanır ve bu kanal sistemiyle parçalanan dokuyu emilerek dışarı alınır. Vaser Liponun en önemli özelliği işlem yapılırken bağ dokusuna, sinirlere ve kan damarlarına zarar verilmiyor olmasıdır. Bunun yanı sıra Vaser Lipo işlemiyle alınan yağlar, vücuttaki ihtiyacı olan bölgelere aktarılarak daha dolgun bir görünüm sağlanabilir.

Vaser Lipo nedir?

Vaser Lipo çok yönlü sonuç veren bir vücut şekillendirme sistemidir. Yıllardır uygulanan Liposuction yöntemine bir alternatif olarak Vaser Lipo yöntemi FDA onaylı, vücutta diyet ve sporla atılamayan yağların yakılmasına yardımcı olan bir uygulamadır. Yağ dokularını seçici özelliğiyle istenmeyen yağlardan kurtulmayı sağlayan mükemmel bir vücut şekillendirme yöntemidir. Ağrılı geleneksel Liposuction işlemlerine göre Vaser Liponun birçok avantajı vardır. Bu yöntem sayesinde sinir, damar ve bağ dokusuna zarar verilmez. Çıkarılan yağ dokularının bacak ve yüz şekillendirilmesinde kullanılabilir olması en önemli avantajlarından biridir.

Vaser Lipo sonrası iyileşme süreci

Operasyon hastane koşullarında yapılır. Yapılan bölge sayısına göre değişmekle birlikte ortalama 1 saat sürer. Aynı gün hastaneden ayrılabilirsiniz. Ameliyat sonrası ağrının neredeyse olmaması ödem ve şişliklerin hızla geçmesi nedeniyle iyileşme süreci de çok hızlı gerçekleşir. Birkaç gün içinde sosyal yaşama dönülebilir. 3-4 hafta korse kullanmak gerekir. İlk ay yürüyüş dışında spor yapılmamalıdır. Birinci aydan itibaren spora başlanabilir.

Vaser Liponun etkisi

Vaser liposuction uygulaması, bilimsel çalışmalarda bölgesel yağlanma probleminin tedavisi sonrası; kişilerin sosyal hayatta daha aktif oldukları ve özgüvenlerinin arttığı tespit edilmiştir. Dolayısıyla estetik cerrahinin yüz güldürücü operasyonlarından biridir.
Vaser Lipo fiyatlar konusunda detaylı bilgi almak için lütfen 0530 068 44 33 telefondan bilgi alabilir yada İletişim Formundan soru sorabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir