Vaser Liposculpturing nedir?

VaserLipo çok yönlü sonuç veren bir vücut şekillendirme sistemidir. Yıllardır uygulanan Liposuction yöntemine bir alternatif olarak VaserLipo yöntemi FDA onaylı, vücutta diyet ve sporla atılamayan yağların yakılmasına yardımcı olan bir uygulamadır. Yeni VaserLipo sisteminin geliştirilmiş çok sayıda özelliği arasında daha düşük ultrason enerji değerleriyle daha yüksek etki &yağ parçalama- sağlaması önemlidir. İnatçı yağlarınızdan, diyet ve spor ile veremediğiniz bölgesel yağlardan Vaser Liposuction sayesinde hızlıca ve daha pratik bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Vaser Liposculpturing nedir?

Bu uygulamada yağ alınacak bölge ve miktar tespit edilir.VaserLipo cihazının özel kanülleri yardımıyla, deriden açılan küçük deliklerden ses dalgaları uygulanarak bölgesel yağlar sıvılaştırılır ve vakumla çekilerek incelme sağlanır. VaserLipo sistemi kadın ve erkeklerde fazla kiloların bulunduğu karın, bel, göğüs, sırt, kalça, baldır, bacak önü ve arkası, diz ve bilek çevresi ve kollar gibi yağların depo edildiği bölgelerde kullanılabilmektedir. Amaç şekillendirmek ve tıpkı heykele şekil verir gibi estetik bir biçim vermektir.Ayrıca ince kanüller yardımı ile çene boyun gibi ince bölgelere de uygulama yapmak mümkündür.

Vaser Liposuction nasıl yapılır?

Günden güne gelişen liposuction teknolojisi artık daha hızlı ve etkili bir yağ alımı sağlıyor. En yeni teknolojiler arasında yaygın olarak tercih edilen liposuction işlemlerinden biri Vaser Liposuctiondır. Deri altındaki yağ hücrelerini çıkartarak yağ alımı sağlayan bu işlemde, bölgesel olarak incelme sağlanır. Vaser Liposuction zayıflama işlemi değildir. Sadece bölgesel olarak yağlardan arınmasını sağlar, kişinin vücut hatlarını ön plana çıkarır. Vaser Liposuction ağrısız ve acısız bir şekilde gerçekleşir, operasyondan sonra kişilerin iyileşme süreci hızlıdır.

Ultrasonografik ses dalgaları nasıl kullanılır?

Vaser Liposuction, ultrasonografik ses dalgalarını kullanarak, kişiye hiçbir zarar vermeden yağ alımı gerçekleştirir. Tamamen güvenli olan bu işlemde, ses dalgaları kişinin yağ katmanlarını parçalayarak yağları sıvılaştırır. Sıvı forma getirilen yağ hücreleri özel bir cihaz ile aspire edilerek kolayca vücuttan çekilir. Vaser Liposuction, klasik Liposuctiondan farklı olarak uygulama yapılan bölgede dalgalı bir görüntüye neden olmaz. Doğal ve sıkı bir forma kolayca kavuşabilirsiniz.

Uygulama yapılacak olan bölgenin büyüklüğüne bağlı olarak genel anestezi veya lokal anestezi tercih edilir. Yağ alımı yapılacak olan bölge uyuşturulduktan sonra cilde 2 mm ila 4 mm arasında minik delikler açılarak sıvılaştırılan yağ buralardan çekilir. Daha sonra bu delikler kapatılarak kişinin ameliyatı tamamlanır.

Neden Vaser Liposuction yaptırmalıyım?

Bölgesel olarak yağlarından kurtulmak isteyen kişiler için en uygun yöntem Vaser Liposculpturingtir. Klasik Liposuctionda yağ alımı yapılarak ameliyat sonrasında dalgalı ve eşit olmayan bir görüntü ortaya çıkabiliyor. Vaser Liposuctionda ise yağlar önce sıvı hale getirilerek daha sonra dışarı çekildiği için çok daha eşit bir şekilde yağ alımı sağlanır. Vücut kıvrımlarınızı belli etmek, daha kıvrımlı hatlara sahip olmak için Vaser Liposuction öneririz.

Diğer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir