Vaser Liposuction bir kilo verme yöntemi midir?

blank
1 Cevap

Merhabalar 97 kiloyum Vaser Liposuction ameliyatı bir kilo verme yöntemi olarak da kullanılabılir mi? Sarkıklık olan karında sıkılaşma da sağlanabiliyor mu?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba , öncelikle Vaser Liposuction bir kilo verme yöntemi değildir. Bu ameliyat, vücutta kalıplaşmış ya da yer etmiş fazla yağların dışarıya alımı ve vücudun yeniden şekillendirilme işlemi olarak nitelendirilir. Vaser teknolojisiyle yapılan liposuction sonrasında iyileşme klasik liposuction işlemine göre daha kolay ve hızlıdır. Eğer deri elastikiyetini kaybetmiş ve sarkma olmuşsa farklı tedaviler ile size daha iyi bir sonuç vermemiz mümkün olacaktır.

blank

Merhaba hocam. Karın bölgesinde yağlanma var. Kilom çok fazla değil aslında. Diyet ile birlikte bu işlemi yaptırabilir miyim? vaser liposuction bir kilo verme yöntemi olarak kullanılabilir mi?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 14, 2021

Merhaba. Liposuction en fazla merak edilen ve son yıllarda estetik cerrahi de en çok talep edilen operasyonlardan birisidir. Yağın vücuttan emilmesi işlemini yapan Vaser teknolojisi, bölgesel yağların alınmasını ve vücudun şekillendirmesine yardımcı olur. Vücudumuzdaki cilt altı yağ dokusu vücudumuzun her bölgesinde eşit yoğunlukta değildir. Yağ dokusunun dağılımı hormonal ve genetik sebeplerden farklı bölgelerde yoğunlaşabilir. Bölgesel yağlanma problemi olan hastalarda Liposuction en iyi sonucu verir. Vaser liposuction bir kilo verme uygulaması değildir. Vücut hatlarını bölgesel olarak inceltip şekillendiren, forma sokan ve hatların güzelleşmesini sağlayan bir işlemdir. Liposuction için uygun olan hastalar, kilosu normal ya da normalin biraz üzerinde olan ama; vücutlarında bölgesel olarak yağlanması bulunan ve cilt elastikiyeti fazla olan kişilerdir. Liposuction uygulaması, bilindiğinin aksine, kilo vermeye yardımcı bir işlem olarak kullanılmaz. Bu ve buna benzer aklınıza takılan diğer sorularınız ve muayene için sizi dilediğiniz zaman kliniğimizde görmekten mutlu oluruz. Sevgiler.

blank

İyi günler Leyla Hocam, ben 94 kiloyum, spor yapmak ve egzersiz hareketleri benim için gerçekten tam bir eziyet. Spor yaparken bacaklarım, dizlerim ağrıyor. Sadece liposuction yaptırarak zayıflamam mümkün mü? Vaser Liposuction bir kilo verme yöntemi olarak kullanılabilir mi hocam?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Kasım 2, 2020

İyi günler, Vaser Liposuction ameliyatını bir kilo verme yöntemi olarak düşünmemek gerekiyor. Vaser liposuction yöntemi kişinin diyet yaptıktan sonra erimeye direnç gösteren kalıplaşmış yağların vücut dışına çıkarılarak vücudun yeniden şekillendirme işlemidir. Vaser liposuction yöntemi ideal kilosuna inmeyi başarabilmiş kişilerde spor, diyet, egzersiz programlarına karşı cevap alınmaması durumunda uygulanır. Yemek yiyerek ve spor yapmayarak vücutlarında oluşan yağlanmalardan Vaser liposuction ile kurtulmaya çalışmak mümkün olmayan bir düşüncedir. Vaser liposuction yaptıran kişilerde asıl amaç vücutta erimeyen yağların vücut dışına alınarak, vücudun kıvrımlı ve sağlıklı görünmesini sağlamaktır. Vaser liposuction yaptıracak kişilerin cilt elastikiyetinin olması beklenir. Vücutlarındaki inatçı yağlanmalardan kurtulan kişiler ideal kilolarının yanında vücut fazlalıklarından da kurtuldukları için daha fit görünmektedirler. Yapılan işlemden sonra sağlıklı beslenme diyetine ve egzersizlere devam eden kişiler için Vaser liposuction yönteminin etkileri uzun süreli olmaktadır. Sevgiler.

blank

Merhaba hocam, yoğun bir şekilde diyet yapmama rağmen bir türlü istediğim kadar kilo veremiyorum. Vaser Liposuction ile kilo verebilir miyim? Doğumdan sonra aldığım kilolardan bir türlü kurtulamadım, lütfen yardım edin. 

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 23, 2019

Merhaba, Vaser Liposuction, kilo verme yöntemi değildir. Vaser Liposuction, vücudunuzda biriken fazla yağların dışarı atılmasına yardımcı olur ve vücudunuzu şekillendirir. Vaser Liposuction uygulamasının amacı sizi zayıflatmak değil daha ince görünmenizi sağlamaktır. Bu nedenle Vaser Liposuction’ı rejim ve spor uygulamalarının sonunda tercih etmelisiniz. Sevgiler.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar