Vaser Liposuction Kimlere Yapılır?

1.23K görüntülenmeVaser Liposuction
0
1 Yorum

Vaser Liposuction için uygun bir aday mıyım?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Vaser Liposucton yöntemi 18 yaşını geçmiş, ciddi sağlık problemleri olmayan, normal vücut kitle endeksine sahip kişilerde, diyet ve spor yapılmasına rağmen giderilemeyen bölgesel fazlalıklar için uygundur.

0

Doktor Hanım merhaba, Vaser Liposuction kimlere yapılır? 19 yaşındayım. Göbek bölgemde hiç gitmeyen fazlalıklar var.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Vaser Liposuction operasyonları bölgesel yağlanma problemi olan, bu yağları diyet ya da egzersiz yoluyla vücudundan atamamış kişilere vücutlarını şekle sokmalarına yardımcı olmak amacıyla yapılır. Vaser Liposuction ameliyatı olmak için genel sağlık durumunda engelleyici bir problem olmaması, 18 yaşından küçük olunmaması ve vücut kitle endeksinin normal düzeyde olması yeterlidir. Bölgesel yağlanmalarda bazen Vaser Liposuction bazen de farklı medikal tedaviler uyguladığımız oluyor. Muayene için uygun bir vakitte gelebilirseniz sizin için en etkili yöntem hangisi olur bir değerlendirelim ve tedaviniz için uygun bir yol belirleyelim. Sevgiler…

0

Merhaba hocam, benim kilom biraz fazla. Yağlanma da var vücudumda. Yaşım da 22. Acaba vaser liposuction için uygun muyum? Vaser liposuction kimlere yapılır?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, vaser liposuction işlemi 18 yaşını geçmiş, genel sağlık durumu uygun olan, vücut kitle endeksi 30’un üstünde olmayan, obezite olmayan ve fazla kilosu olmayan kadın / erkek herkes için uygulanabilir. Ayrıca kalp ve şeker gibi kronik rahatsızlığınız var ise öncesinde birtakım testlere tabi tutulmanız gerekebilir. Siz kilonuzun olduğunu belirtmişsiniz ancak boyunuzu bilemediğimden ne kadar fazla olduğunu ve bu operasyon için uygun olup olmadığınızı belirtmem mümkün değil. O nedenle en kısa zamanda muayene olursanız doğru bir planlama yapabiliriz. Sevgiler.

0

Merhaba Leyla Hocam iyi günler dilerim, vaser liposuction yaptırmak istiyorum ancak şeker hastasıyım. Yine de vaser liposuction ameliyatı yaptırabilir miyim bilmiyorum. Acaba vaser liposuction kimlere yapılır, benim bu işlem için uygunluk durumum nedir bilgi alabilirsem çok sevinirim.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, vaser liposuction ameliyatı 18 yaşını geçmiş, kronik rahatsızlığı olmayan, vücut kitle endeksi 30’un üstünde olmayan, cilt elastikiyet düzeyi iyi seviyede bulunan kadın ve erkek herkese uygulanmasında sakınca olmayan bir operasyondur. Ancak siz şeker hastası olduğunuzu belirtmişsiniz. Şeker hastalığı, kalp rahatsızlığı ve tansiyon gibi kronik hastalığa sahip olan hastaların vaser liposuction öncesinde mutlaka birtakım testlere tabi tutulması gerekmektedir. Bu testlerde sonuçlanan değerlerin çok düşük veya çok yüksek olmaması büyük önem taşır. Aksi takdirde operasyon için riskli kategoride sayılırsınız. Bu nedenle vaser lipo öncesi mutlaka kapsamlı bir muayeneden geçmeli, ancak muayene sonucu uygun görülürse bu ameliyatı yaptırmalısınız. Sevgiler.

0

Merhaba Leyla Hanım, ben de bölgesel yağlanma var. Vaser Liposuction kimlere yapılır? Bu operasyon için uygun muyum merak ediyorum. İyi günler dilerim.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Vaser Liposuction ameliyatlarını 18 yaşını doldurmuş, vücut kitle indeksi normal olan, genel sağlık durumu ile ilgili ciddi sorunları bulunmayan ve bölgesel yağlanma ile ilgili sorun yaşayan tüm hastalarımıza uygulayabiliyoruz. Bu yöntemin sizin için etkili olup olmayacağı ile ilgili kararı ancak sizi muayene edip gerekli analizleri gerçekleştirdikten sonra verebilirim. Sağlıklı günler dilerim.

0

Merhaba Hocam, ben bölgesel yağlanmamdan şikayetçiyim. 33 yaşındayım. Vaser Liposuction için uygun muyum? Vaser Liposuction kimlere yapılır? Bilgi verebilir misiniz? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Vaser Liposuction operasyonu 18 yaşını doldurmuş, normal vücut kitle indeksine sahip, genel sağlık durumunda ciddi problemleri olmayan ve bölgesel yağlanma problemi yaşayan tüm kişiler için yapılabilir. Sizin uygun olup olmadığınız ile ilgili net bilgiyi sadece sizi muayene ettikten sonra söyleyebilirim.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar