VelaShape III ile incelme

VelaShape 3, selülit ve incelme tedavilerinde kullanılan etkili bir uygulamadır. Amerikada yapılan araştırmaya göre 18 yaş üstü kadınların% 92sinin büyüklüğü, şekli ve ya ağırlığı değişkenlik göstererek farklı seviyelerde selülitleri vardır. Selülit tedavisinde her ne kadar egzersiz, diyet, kremler veya losyonlar gibi çözüm yöntemleri sunulsa da bunlardan etkili bir verim almak zordur. Selülit tedavisinde ve çevresel incelmede altın standart olarak bilinen VelaShape III kişilere ince ve fit bir vücut sağlar. Bu FDA onaylı tedavinin klinik olarak selülit görünümünü azalttığı ve aynı zamanda tedavi edilen alanın inceldiği kanıtlanmıştır. VelaShape III non-invaziv, tüm cilt tiplerinde güvenli ve etkilidir ve hiçbir kesi/dikiş gerektirmez.

VelaShape III ile incecik bir vücut

Cildinizi inceltmek için vakum teknolojisini kullanan VelaShape III, cildinizin altındaki dermal doku ve yağ hücrelerini hassas bir şekilde ısıtmak için iki kutuplu radyo frekans teknolojisi ve kızılötesi ışık enerjisi kullanır. Isıtılmış moleküller, hücresel metabolizmayı ve lenfatik drenajı uyarır ve uygulama yapılan bölgede kolajen ve elastin oluşumunu destekler.

Sonuç: VelaShape III uygulanan çevrede lokal bir incelme ve selülit görünümünde azalma olarak görülür.

VelaShape III Tedavisinin Etkileri:

Selülit görünümünü azaltır

Vücudunuzu diyet ve egzersize ulaşamayacağı inceliğe kavuşturur

İz olmadan daha sıkı ve pürüzsüz bir cilt yaratır

Tüm cilt tipleri için güvenli ve etkilidir

VelaShape III teknolojisi vücudunuzu inceltir

VelaShape III, tüm cilt tipleri için güvenlidir ve kısa veya uzun süreli yan etkisi yoktur. VelaShape uygulaması yaptıran kişiler bu işlemi genellikle bir masaj rahatlığında olarak yorumlar. Cilt yüzeyi uygulama sonrası daha pürüzsüz olur. En iyi sonuç için iki hafta arayla 3 ila 5 seans arası önerilir. Zamanla, tedavi edilen alan boyunca daha küçük bir yağ dokusu ve selülit görünümünde bir azalma farkedeceksiniz. En iyi sonuçlarınız yaklaşık 10 hafta içinde görülecektir.

Tedaviden sonra birkaç saat sonra sıcak bir his hissetmeniz normaldir. İşlemden sonra cildiniz hafif kızarabilir. Uygulama sonrası inceliğinizi korumak için diyet ve egzersiz programları yapmanız önerilir. İhtiyaç halinde 3-6 ayda bir VelaShape III tedavisini tekrarlayabilirsiniz. VelaShape, zayıflama yöntemi değildir, vücudunuzda incelik yaratır, kadınsı hatlarınızı ön plana çıkarır.

Diğer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir