Velashape III ile Pürüzsüz Bacaklar

Selülit, inatçı yağ kütlelerinin oluşturduğu cildin yüzeyinde görülen çukuru andıran görünümlere denir. Diyet yapmak, cildinizdeki fazla yağ birikmesini önlese de diyetle selülitlerinizden kurtulmak, tekrar pürüzsüz görünmek çok zordur. Selülit görünümünü azaltıcı kremler hem pahalı hem de etkisiz çözümlerden bazılarındandır. Selülit görüntüsünü azaltmak ve vücudu pürüzsüz bir hale getirmek için en etkili tedavi yöntemlerinden bir VelaShape IIItür. İzsiz ve pratik bir şekilde gerçekleşen bu tedavi selülitlerinizden kurtulmanızı sağlar.

Velashape III ile Selülitlerinizden Kurtulun

Velashape III ile konturlu, pürüzsüz ve ince bir vücuda sahip olacaksınız. Uygulama, radyo frekansı, kızılötesi ışık enerjisi ve kolajen üretimi için vakum yoluyla selülitin zayıflatılmasını ve sıkılaştırılmasını içerir. Velashape III, hastaların önceki Velashape modelleriyle elde edilen sonuçları almasına daha az seansta ve daha kısa tedavi süresinde izin verir.

Velashape III, selülitin azaltılması ve bacakların incelmesini hedefleyen FDA onaylı bir tedavidir. Hem çok güvenli, hem de hızlı bir etki gösteren bu uygulama, bacaklarda selüliti ortadan kaldırırken daha pürüzsüz bir görüntü ortaya çıkarıyor.

Radyofrekans teknolojisi :VelaShape III

Velashape III, radyofrekans, kızıl ötesi ışık enerjisi ve vakum ile derinin yağ dokusu hücrelerini birleştiren bir selülit ve yağ azaltma işlemidir. Vakumun mekanik masajı lenfatik drenajı tetikler. Radyo frekansı enerjilerinin yanı sıra kızılötesi ışık kollajen üretimini hızlandırır ve yağ hücresinin metabolizmasını artırır. Vakum, odaklanan dokunun dolaşımını artırır. Sonuçlar, selülitin azalması, konturlu bir vücut, daha az vücut hacmi, daha ince bir şekil, daha sıkı bir cilt ve yağ dokusunda azalmadır.

VelashapeIII uygulaması ağrısızdır, rahatsızlık vermez. Bu uygulama hem geniş hem de küçük alanlarla etkili sonuçlar yaratır. Kalça, bacaklar ve karın bölgesine uygulanabilen Velashape, iz bırakmaz, hızlı sonuç gösterir. Uygulama sonrasında daha sıkı bir vücuda sahip olursunuz.

Genel olarak uygulamada herhangi bir acı yoktur. Hastalar cildinden yayılan belirgin bir ısı hissini algılayabilirler, ancak yanma hissi yerine sıcak bir derin doku masajına yakındır. Tedavi hastanın hassasiyetine uygundur ve rahatsızlığı en aza indirir.

Diğer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir