Vücut Şekillendirme Estetiği Kimlere Yapılır?

blank
1 Cevap

İyi akşamlar hocam, ben yaklaşık 20 kilo verdim şuanda kilo verme sürecim devam ediyor. Ama vücudumun daha şekilli olmasını istiyorum. Vücut şekillendirme estetiği benim için uygun mudur?

 

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba, Vücut şekillendirme estetiği, kilo verme sürecinin sonunda olanlar için tavsiye edilir. Eğer vücut kitle endeksiniz 30’un üzerinde ise ve kilo vermeyi düşünüyor / rejim yapıyorsanız vücut şekillendirme estetiği için beklemenizi öneririz. Vücut şekillendirme estetiği, vücut kitle endeksi 30’un altında olanlar için uygundur. Kilo verdikten sonra sarkma yaşayanlar veya bazı inatçı yağlarından kurtulamayan kişiler vücut estetiği daha kusursuz bir vücuda sahip olabilir. Vücut şekillendirme estetiğinden sonra bu görüntüyü korumak için mutlaka egzersiz yapmalı, diyet programınıza devam etmelisiniz. Vücut şekillendirme estetiğinden sonra kilo alırsanız kusursuz vücut şekliniz bozulabilir. Sevgiler.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar