Vücut için Thermage CPT yapılır mı?

1.01K görüntülenmeThermage CPT
0
1 Yorum

İyi günler hocam benim doğum yaptıktan sonra vücudumda sarkıklık oldu. Özellikle karın bölgemde sarkma var. Bunun için thermage uygulaması ile ameliyatsız çözüm bulunabilir mi? Bu konuda bilgi verir misiniz?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Thermage uygulamasında büyük bir vücut başlığımız var. Bu yaklaşık olarak 5 kat daha etkili bir başlık. Bu da özellikle karın germe ameliyatı olmak istemeyen hastalar için önerdiğim bir başlıktır. Eğer hastanın cilt tipi uygunsa tabi. Eğer çok fazla kas ayrılması ve kas güçsüzlüğü yoksa, fıtıklaşması yoksa o hastalarda özellikle germe etkisi sağladığımız bir başlıktır. Dolayısı ile göbek deliğinin üst kısmında bir toparlama sağlıyoruz. Eğer çok çatlaklı bir cilt ise bunlarda da çok ciddi bir sıkılaşma sağlıyor. Ya da popo düşüklüklerinde hafif kalksın istediğimiz zaman, bacaklardaki görüntülerinde ve selülit görüntülerinde bu büyük başlık çok işimize yarıyor. Bunu sadece bir seans uyguluyoruz. Ben hastalarıma aldıkları sonucu kaybetmek istemiyorlarsa yılda bir defa öneriyorum. Dolayısı ile etkili ve güçlü sonuca yönelik efektif bir cihaz. Eğer sonucun daha uzun süre olmasını istiyorsak hastalarımıza ilk gün sıkı bir tayt uygulaması yapabiliyoruz. Sevgilim.

0

Merhabalar, Thermage CPT uygulaması yüz haricinde vücut için de yapılıyor mu hocam? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, elbette! Thermage CPT yanlış bilinenin aksine yüz dışında kol, göbek, boyun ve diz üstü gibi bölgelere de uygulanır. Oldukça etkili olan bu işlem sonrasında daha canlı ve sıkı bir cilde kavuşmanız amaçlanır. O nedenle eğer kesin kararlıysanız en kısa zamanda uzman bir hekime muayene olarak süreci başlatmanızı öneririm.

0

 Merhaba hocam, internette daha çok yüz için Thermage CPT yapıldığını okudum ancak ben kollarım için yaptırmak istiyorum. Acaba vücut için Thermage CPT yapılır mı? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Thermage CPT tedavisi radyofrekans dalgalarını kullanarak cildin en derin katmanlarına iner ve ciltteki kolajen üretimini uyararak daha genç ve gergin bir cilde kavuşmanızı sağlar. Bu tedavi sanılanın aksine yalnızca yüze uygulanan bir tedavi değildir. Yüz dışında boyun, göbek, kol ve diz üstü gibi vücudun diğer bölgelerinde de sıkça başvurulan bir uygulamadır. Eğer işlemden faydalanmak istiyorsanız en kısa zamanda uzman bir hekime muayene olarak uygu bulunduğunuzda tedavinizi başlatmanızı öneririm.

0

Leyla Hocam merhaba, benim kollarımda hafif sarkmalar var. Daha önce yüzüme Thermage CPT yaptırmıştım, etkili oldu. Vücut için Thermage CPT yapılır mı?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Thermage CPT germe uygulaması hem yüz hem de vücutta kullanılabilen etkili bir uygulamadır. Ciltte kolajen üretimini tetikler. Bunu yapmada radyofrekans dalgalarını kullanır. Kolajen üretimi arttığında cilt kendini onarmaya ve daha sıkı, genç bir görünüm kazanmaya başlar. Şöyle ki bu uygulama kol bölgenizde ne kadar etkili olur bunu anca muayene sonrası söyleyebilirim. Evet, bu uygulama oldukça etkilidir ancak sarkmanın oranını görmem lazım. Her şikayetin tedavisi kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Uygun bir zamanda muayene için gelirseniz duruma bakıp etkili tedavi yönteminin ne olduğunu belirleriz. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hanım merhaba, benim bacak bölgemde hafif bir sarkma var. Yüze uygulanan sıkılaşma tedavileri vücutta da olur mu? Örneğin vücut için Thermage CPT yapılır mı? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Thermage CPT medikal uygulamasını vücutta da yapabiliyoruz. Thermage CPT uygulaması radyofrekans dalgalarını kullanarak vücutta kolajen üretimini tetikler. Böylelikle kolajen üretiminin artmasıyla cilt yüzeyi daha pürüzsüz ve parlak bir görüntüye sahip olur. Daha sıkı bir yapıya dönüşür. Bu uygulama sayesinde vücut eski formuna kavuşarak şekle girer, sarkmalar yüksek oranda azaltılır. Thermage CPT karın, basen, bacaklar, kollar, bel, boyun, diz, ellere yoğunluklu olmak üzere vücutta ihtiyaç olan bölgelere uygulanabilir. Tabi sizin için en uygun yöntem cildinizdeki sarkma oranını tespit ettiğimde daha net anlaşılır ve muayene sonrasında sizin için en uygun tedavi yöntemini önerebilirim. Sağlıklı günler dilerim.

0

Merhaba doktor hanım, vücudumda özellikle karın bölgemde sarkma oluştu. Bu sarkıklık göze hoş gelmeyen bir görüntü oluşturuyor.  Thermage cpt ile yüzdeki sarkmanın tedavi edilebildiğini ve oldukça etkili bir sonuç alınabildiğini duydum. Bu doğru mu Thermage cpt cilt sarkmalarına iyi geliyor mu ve vücut için Thermage cpt yapılır mı?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Thermage CPT, radyofrekans dalgaları kullanarak cildin onarılmasını sağlayan medikal bir işlemdir. Thermage CPT; yüz, göz çevresi, dudak, karın, kollar, bacaklar ve kalça gibi vücudun birçok bölümünde etkili bir şekilde kullanılabilmektedir, bu konuda herhangi bir kısıtlama yoktur. Sahip olduğu teknoloji sayesinde kolajen üretimini artırarak cilt yüzeyinde onarıcı, yenileyici bir etki yaratır. Kolajen üretimin artması sonucunda ve cilt aydınlık bir görünüm kazanır ve en önemlisi sıkılaşır. Thermage CPT genellikle yüz germe için kullanılsa da vücudun her bölgesine yapılacak uygulama için uygun başlığa sahiptir. Bu nedenle vücudunuzda gönül rahatlığıyla Thermage CPT uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı