Dışarıdan Dokunulduğunda Silikon Olduğu Anlaşılır mı?

blank
1 Cevap

Merhaba Hocam ben silikon taktırmak istiyorum ama kimseninde göğüslerim de silikon olduğunu fark etmesini istemiyorum. Dışarıdan bakıldığında yada dokunulduğunda silikon olduğu anlaşılır mı? Cevaplarsanız çok sevinirim hocam kolaylıklar diliyorum. Teşekkürler

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba , uzman bir hekim tarafından ve vücut ölçülerine uygun olarak yerleştirilmiş olan bir protezi meme dokusuna dokunulduğunda protezin varlığının anlaşılması mümkün değildir. Doğru ve doğal sınırlar içinde protezin meme dokusuna yerleştirilmesi önemlidir.Böyle bir durumda silikon olduğu anlaşılmaz. Sağlıklı günler dilerim.

blank

Merhaba Leyla Hanım, göğüslerimi büyültmek için silikon taktırmak istiyorum. Ama beni en çok düşündüren konu silikonun dışarıdan fark edilmesi. Memelere  dokunulduğu zaman ya da dışarıdan bakıldığında silikon olduğunun anlaşılmasını istemiyorum. Bu mümkün mü?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Kasım 11, 2020

Merhaba, memeye silikon protez uygulamasında dışarıdan belli olmaması için protezin yerleştirme tekniği çok önemlidir. Operasyondan önce hastayla konuşarak nasıl bir görünüm istediğinin belirlenmesi gerekiyor. Benim düşüncem vücutla uyum içinde olan naturel görünümlü bir meme yapısı. Tabii ki hastaların da beklentisi burada çok önemlidir. Kişi vücut formuna büyük gelen silikonları tercih edebilir, buna da saygı duymak gerekir. Bazı hastalar dekolte bölgesindeki hacimsel yokluktan şikayet etmektedirler. Bunu çözümlemek için hastanın vücut yapısına uygun protez seçimiyle hasta memnuniyeti sağlanır. Uygun bir teknikle profesyonel bir cerrah tarafından yapılan protez uygulamaları dışarıdan dokunulduğunda belli olmamaktadır. Protezleri kas altına yerleştirerek, protezin üst kısmının zamanla doku ve yağla kaplanmasını bekliyoruz. Bu şekilde yapılan operasyonlarda silikon takılan meme dokunulduğunda fark edilmemektedir. Sevgiler.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar