Soprano Ice Buz Lazer

Erkek Lazer Epilasyon

Buz Lazer Epilasyon Teknolojisi artık sadece kadınlar değil, erkek lazer epilasyonda da kullanılarak erkeklerde istenmeyen tüylerden kurtulabilmektedirler. Dış görünüşüne önem veren, çekici ve hoş bir vücuda sahip olmak isteyen erkekler Soprano Ice Lazer ile hayal ettikleri vücuda kavuşabilmektedirler. Sadece dış görünüşüne önem veren erkekler değil aynı zamanda vücut geliştirme gibi vücutları ön planda olması gereken erkekler de çok fazla tercih etmektedirler. Profesyonel yüzme ile uğraşan kişilerde de yine aynı şekilde yüzme sırasında tüyler suda sürtünme katsayısını artırdığı için yüzücüler tarafından tercih edilmemektedir. Tüylerin kalıcı olarak yok edilmesini isteyen ve sürekli epilasyon yaptırmak istemeyen erkekler  Soprano Ice Lazer ile rahat bir nefes alabilirler. 

Erkeklerin kıl yapıları sert ve koyu renklidir. Kadınlara göre daha yoğun ve sert kıl yapısına sahip erkekler için Soprano Ice Lazer en ideal çözümdür. Erkek lazer epilasyon uygulamasında seans sayıları lazer yapılan bölgeye, cilt rengine, kıl rengine, kıl kalınlığına ve kıl yoğunluğuna göre değişebilmektedir. Soprano Ice Lazer Erkeklerdeki kıl yapısına uygun özellikleri taşıdığı için 4 ile 6 seans   arasında sert ve koyu renkli tüyleri yok edebilmektedir. Çoğu erkekte Soprano Ice Lazer işleminden 6 seansta yanıt alınmaktadır, bazen ek olarak 1 ya da iki seans ek alınması gerekebilmektedir.  Erkeklerde tüm vücut lazer epilasyon işlemi 60 ile 80 dakika aralığında tamamlanabilmektedir. 

Soprano Ice Lazer teknolojisinde birden fazla dalga boyu kullanılmaktadır. Bu teknolojide seans süresi uzun olmakla beraber cildi soğutma teknolojisiyle kişiye masaj rahatlığında bir uygulama sunulmaktadır. sahip olduğu soğuk safir uç sayesinde kıl köklerinin bulunduğu dermis tabakası ısıtılmakta ancak cilt yüzeyine uygulanan Temas Soğutma  teknolojisiyle yanık riski oluşmamaktadır. Lazer yapılan kişinin konforlu bir şekilde seansları alması ve tedaviden maksimum rahatlıkla çıkması  kişinin memnuniyeti bakımından son derece önemlidir. ICE ™ içindeki Temas Soğutma ile tedavi diğer uygulamalara oranla daha keyifli hale gelmektedir. 

Soprano Ice Lazer teknolojisi 810 nm Diode dalga boyunu kullanan FDA onaylı lazer epilasyon sistemidir. Bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde yılın her mevsiminde uygulanabilen yenilikçi ve patentli bir teknolojidir. İnce kıllar dahil tüm kıl tiplerine çözüm sunmak için geliştirilmiş üst teknoloji cihazdır.

Buz lazer epilasyon acılı mıdır?

Soprano Ice Lazer uygulamasının –3 ° C ye kadar soğuma özelliğine sahip safir başlığı sayesinde sıcaklık hissetmezsiniz. Buz etkili ürün başlığı sayesinde cildinizi soğutarak ferahlık verir ve konforlu  bir  epilasyon sağlanır. Bu nedenle erkeklerin ilk olarak sorduğu ‘Erkek lazer epilasyon acılı mıdır?’ sorusunu artık sormuyoruz. Buz lazer acısızdır. Uygulama sırasında soğuyan safir başlığın gelişmiş soğutma sistemi sayesinde lazer epilasyon sırasında duyulan acıyı neredeyse tamamen kaldıran bir teknoloji ürünüdür. 

 Erkek lazer epilasyonda en çok acıyan bölgeler sakal üstü ve ense bölgeleridir. Bu bölgelerdeki hassas tüy köklerini acıtmadan Buz Lazer Teknolojisi sayesinde yok edebilmekteyiz.  Buz Lazer uygulamasının herhangi bir riski yoktur, cildinizde yanık ya da iz görünümü kesinlikle oluşturmamaktadır. Yaz ayları dahil her mevsim rahatlıkla uygulanabilen Soprano Ice Lazer ile erkek lazer epilasyonunda kalıcı ve etkili sonuçlar vermektedir. 

Erkeklerin vücudundaki uygulanması zor olan bölümlerden birisi de sırt bölgesidir. Bu bölgedeki kılların yapısı incedir ancak 810 nm dalga boyutlu  Diode tabanlı Buz Lazer  teknolojisi ile sırttaki tüyler de kabus olmaktan çıkmaktadır. Epilasyon denildiği zaman artık akla sadece tamamen acısız, konforlu ve hızlı sonuç veren Soprano Ice Lazer gelmektedir. Diğer acı veren tüm işlemlerin yerini buz hissi yaratan kullanım rahatlığıyla Buz Lazer Epilasyon almaktadır.

Erkek lazer epilasyon da kaç seans önerilir?

Erkek Lazer Epilasyonunun kaç seans yapılacağı erkeklerde kıl yapısına, yoğunluğuna ve bölgesine bağlıdır. Çoğunlukla göğüs , kol, bacak bölgelerindeki kıllar 4-6 seans arasında yok edilir. Soprano Ice Lazer teknolojisi kullandığı 810 nm dalga boyu sayesinde sırt bölgesindeki ince yapılı tüylerden bile etkili sonuçlar göstermektedir. Buz lazer ile sırtınızdaki ince tüylerden rahatlıkla, acısız ve konforlu bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Bütün epilasyon uygulamalarında olduğu gibi buz lazer uygulaması da beyaz ve beyaza yakın çok açık sarı tüyleri görmez. Piyasada size Uzakdoğu’dan getirilen ve Buz Lazer olarak tanıtılan epilasyon cihazlarına güvenmemelisiniz. Orijinal Buz Lazer kullanan klinikleri görmek için https://www.buzlazer.com/  sitesini kontrol edebilirsiniz. Epilasyon uygulamasının FDA onaylı olup olmadığını mutlaka araştırın. FDA onaylı Soprano Ice Lazer uygulaması oldukça güvenilir  bir uygulama olup koyu renkli tüylerde kalıcı olarak etki sağlamaktadır.

Soprano Ice Lazer epilasyon uygulaması, günümüzün modern ve bakımlı erkeklerinin tercih ettiği bir uygulama olma özelliğini taşımaktadır. Erkekler bu uygulamayla kısa sürede istenmeyen kıllarından kurtulmakta ve daha özgüvenli bir profil çizmektedirler. Yüz ve ense bölgeleri cildin ince olmasından dolayı çabuk acıma özelliğindedir. Ancak Soprano Ice Lazerin  buz etkisi hissi veren başlığıyla tamamen acısız bir epilasyon sağlanmaktadır. 4 ile 6 seans aralığındaki uygulamayla istenilen sonucu elde etmek son derece rahat ve  konforludur.  

Buz ferahlığında gerçekleşen Soprano Ice Lazer acısız olması sebebiyle memnuniyet oranı yüksek bir uygulamadır. Sert ve yoğun kıl oranına sahip erkek hastalarda ağrısız acısız yani konforlu bie epilasyon yapabilmek çok büyük bir lükstür. Epilasyonda kısa süren seanslarla kalıcı azalma sağlanmaktadır. Her seansta ortalama %20 oranında bir azalma olmaktadır. Yaklaşık 5 ile 7 seans  sonunda istenilen sonuçlar elde edilir ve lazerle temiz bir bölgeye sahip olunur.

Erkeklerde Soprano Ice Lazer Seans Süreleri

Buz Lazer Epilasyon Yapılan Bölge Buz Lazer Epilasyon Seans ve Tedavi süresi
Göğüs Bölgesi 15 – 30 dakika arası
Elmacık kemiklerinin üzeri 5 – 10 dakika arası
Sakal çizgisi üzeri 5 – 10 dakika arası
İki kaş ortası 5 – 10 dakika arası
Omuz ve sırt bölgesi 20 – 30 dakika arası
İki kol  20 – 30 dakika arası
İki bacak 45 – 60 dakika arası
Boyun Bölgesi 5 – 10 dakika  arası

Soprano Ice Lazer özel aplikatör başlığı içindeki soğutma pompaları sayesinde acısız epilasyon sağlamaktadır. Tüm yıl boyunca güvenle kullanılabilen bu uygulama daha etkili sonuçlar ve maksimum rahatlık için SHR yani Süper Epilasyon teknolojisi kullanmaktadır. Cildi soğutarak yanık ve kızarıklıkları da engelleyen buz etkisiyle en güvenli ve en kalıcı epilasyon uygulamasıdır. 

Erkek Lazer Epilasyon Fiyatları Nedir?

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu nedenle 02122414624 no’lu telefondan polikliniğimiz arayarak Erkek Lazer Epilasyon fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Erkek Lazer Epilasyon” İçin 20 Soru Soruldu

 1. blank leblebi dedi ki:

  merhaba komple iki bacak fiyat alabilirmiyim erkek için

  1. blank Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, fiyat mail atılmıştır.
   Sevgiler,

 2. blank Özgur dedi ki:

  Merhaba, tüm vücüt için fiyat bilgisi alabilir miyim?

  1. blank Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, fiyat bilgisi için mail ile dönüş yapılmıştır.
   Sevgiler,

 3. blank Yasin dedi ki:

  Merhaba, erkekler için tüm vücut ve ayrı ayrı bölge fiyat bilgisi alabilir miyim?

  1. blank Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, bilgi ve fiyat için mail ile dönüş yapılmıştır.
   Sevgiler,

 4. blank Cemil dedi ki:

  Merhaba erkekler için fiyat bilgisi alabilir miyim. Bölge bölge tüm vucüt yada üst kısım şeklinde fiyatlarınız.

  1. blank Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, fiyat bilgisi için mail atılmıştır.
   Sevgiler,

 5. blank Erhan dedi ki:

  Merhaba.
  Bel sırt omuz yani belden yukarsı için fiyat teklifi rica ediyorum..
  Buz lazer soprano ile yapıyorsunuz sanırım..
  Bilgi ve fiyat iletirseniz sevinirim.
  İyi çalışmalar..

  1. blank Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, Soprano platinum ve soprona Titanium cihazlarımız mevcuttur. Erkeklerde Soprano Titanium, cihazını kullanmaktayız. Fiyat bilgisi için tarafınıza mail ile dönüş yapılmıştır.
   Sevgiler,

 6. blank . dedi ki:

  Tüm vücut için fiyat nedir ve seans aralıkları kaç gündür?

  1. blank Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, bilgi ve fiyat için mail ile dönüş yapılmıştır.
   Sevgiler,

 7. blank İsmail dedi ki:

  Özel bölge epilasyon fiyatı ne kadar ve kac seansta bitiyor Fiyat verebilir misiniz

  1. blank Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba mail ile bilgi verilmiştir. Lazerde 8 seans önermekteyiz, seans sayısı kıl yapısına göre değişiklik göstermektedir.
   Sevgiler,

 8. blank Emir dedi ki:

  Erkekler için Lazer Epilasyon
  göğüs bölgesi ve bacaklar için fiyat sormak istiyorum

  1. blank Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. 02122414624 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak Lazer epilasyon fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz

 9. blank Erdem Teber dedi ki:

  Fiyat bilgisi gönderirmisiniz

  1. blank Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba mail ile bilgi verilmiştir.
   Sevgiler,

 10. blank Mustafa dedi ki:

  Merhabalar,

  Ben yurtdisinda yasiyorum. Sirt gögus ve kol bölgeleri icin epilasyon yaptirmak istiyorum. Seans araliklari nasil ? Ortalama seans fiyatlari nedir kisaca bilgi verebilirseniz sevinirim.

  iyi günler dilerim

  1. blank Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba mail ile bilgi verilmiştir.
   Sevgiler,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir