Hepimiz özellikle 30’lu yaşlardan sonra bebek gibi bir cildi yakalamak için birçok uygulamaya başvuruyoruz.

Kırışıklıkları azaltan, ciltteki gözenekleri sıkılaştırıp cildi yenileyen ve bebek gibi bir görünüme kavuşturan bu uygulama sayesinde hayal ettiğiniz cilde bir adım uzaklıktasınız.

Baby Face Beauty ile seanstan çıktığınız anda daha parlak ve genç görünümlü bir cilde kavuşacaksınız. Cildimiz hepimiz için çok değerli ve ona olabildiğince iyi bakmak isteriz ve Baby Face Beauty sayesinde diğer cilt bakım uygulamalarında olduğu gibi yalnızca seanstan çıktığınız anda değil, günler geçtikçe daha da parlak bir cilde sahip olacaksınız.

Son teknoloji lazer destekli bu uygulama adeta ciltte aydınlatıcı etkisi gösteriyor.

Baby Face Hangi Ciltlere Uygundur?

Baby Face Beauty kadın, erkek ayırt etmeden, şu ana kadarki cilt bakım uygulamalarında istedikleri etkiyi alamamış, kızarıklık, morarma olmadan daha parlak ve sıkı bir cilde kavuşmak isteyen herkes için uygundur. Herhangi bir iyileşme süreci bulunmamaktadır.

Anında günlük hayatınıza geri dönebilirsiniz. Baby Face Beauty’de kullanılan serumlar saf içerikleri ile kullanıma sunulmuştur içerisinde resveratrol bulunmaktadır.

baby face lazerBaby Face Nasıl Yapılır?

Öncelikle kişinin cilt ihtiyacına göre belirlenen ‘Baby Face Beauty’ protokolü için özel hazırlanmış serumlar belirlenir.

Anesteziye ihtiyaç duyulmadan lazer teknolojisi ile mikro atımlar yardımıyla ürünün alt tabakalara geçişini sağlayan kanallar açılır ve hazırlanan serum cilde yedirilir.

Toplamda 4 seans halinde uygulanan bu uygulamada ilk 3 seans bir hafta arayla uygulanır, 4. seansın ise bir ay sonra uygulanması önerilmektedir. Yalnızca 6 dakikada hayalinizdeki cilde kavuşabileceğiniz bu uygulamayı mutlaka deneyin!

Baby Face Beauty Tedavi Alanları

  • Ciltteki kırışıklıkların azaltılmasında
  • Cilt renginin açılmasında
  • Cildi ve gözenekleri sıkılaştırmada
  • Pigment ve skar azaltılmasında
  • Cilt parlaklığının geri kazandırılmasında
  • Dekolte bölgesi bakımında
  • Boyun Gençleştirme
  • Anti-aging ve melasma bakımında kullanılır.

Baby Face Kaç Seans Yapılır?

Kişinin cildine bağlı olarak 1-2 hafta aralıklarla 3 ila 5 seans uygulanabilir. Eğer cilt bakımı amacıyla yapılıyorsa tek seansta bile alınan sonuç oldukça tatmin edicidir.

Baby Face Beauty Fiyatları

Baby Face fiyatları kullanılan seruma ve seans sayısına göre değişir. Tedavi öncesi yapılan doktor muayenesinde soruna yönelik kaç seans uygulanacağı belirlenir. Ayrıca tedavi amaçlı değil, aynı zamanda düşük dozda cilt bakımı olarakta uygulanabilir.

Baby Face Olmak İçin Ne Yapılmalı?

Baby Face Beauty pürüzsüz ve canlı bir cilt sağlamada benim sıklıkla kullandığım ve hastalarım açısından bakıldığında da çok memnun edici sonuçlar aldığımız etkili bir uygulama. Thulium lazer ile yaptığımız bu işlem, klasik bakımdan çok daha fazlası.

Lazeri kullanan ileri teknolojili bir uygulama olduğu için bu tedavide biz cildin en derin katmanlarına dahi ulaşarak sorunları çözebiliyoruz. Böylelikle cilt çok daha parlak, ışıltılı ve canlı bir görünüm kazanıyor.

Muayene için gelebilirseniz cildinizi bir inceleyelim ve sizin için en doğru tedavi yöntemi hangisi olacaksa yapacağımız analizler neticesinde karar verelim. Diğer cilt yenileme uygulamalarımız için, https://www.drleylaarvas.com/cilt-yenileme