Accent Prime İncelme Nedir?

Accent Prime sizi hayalinizdeki inceliğe kavuşmanızı sağlıyor. Estetik ve fit görünmek herkesin hayalidir. Diyet ve spor programlarıyla vücut şekillendirmek için hem çok zaman harcamanız hem de gayret sarf etmeniz gerekiyor.

Bazı durumlarda spor yapsanız dahi inatçı bölgesel yağlardan bir türlü kurtulamazsınız. Özellikle yaşın ilerlemesi ile birlikte karın bölgesi, bacaklar, kalça, kollar, omuz ve sırt bölgelerinde cilt sıkılığını kaybediyor ve gözle görülür bir şekilde yağlanma oluşabiliyor.

Bu istenmeyen yağlı görüntüyü ortadan kaldırmak için medikal teknoloji sınırlarını günden güne yeniliyor. Accent Prime teknolojisi ile ameliyat olmadan daha ince ve kum saati gibi bir vücut elde etmeniz hayal değil.

Accent Prime Nasıl Çalışır?

Accent Prime™ Patentli yönlendirilmiş ultrasonik ses dalgalarıyla ve radyofrekans teknolojisi sayesinde vücuttaki fazla yağı hızlı ve etkili bir biçimde parçalıyor.

Vücut şekillendirme, cilt sıkılaştırma, selülit tedavisi ve estetik iyileştirme için kullanılan Accent Prime, ilk etapta 4 seansta daha ince bir vücut yaratmayı hedefler.

Vücut kıvrımlarını ortaya çıkarmada yardımcı olan bu cihaz, ultrason ve radyofrekans teknolojileriyle en zorlu bölgelerde bile ince bir görünüm yakalanmasını sağlıyor.

Accent Prime uygulamasının en büyük avantajlarından biri tedavi derinliğinin hassas bir şekilde kontrol edilmesini sağlamasıdır. Böylece kişinin cilt tipine, cilt kalınlığına ve yağ oranına bağlı olarak Accent Prime tedavisi özelleştirilebilir.

Accent Prime İncelme Hangi Bölgelere Uygulanır?

Accent prime kol, omuzlar, mide, karın bacaklar ve kalça bölgelerinde etkili sonuçlar ortaya çıkarıyor.

Bacaklar ve Kalça için Prime İncelme

Accent Prime bacak bölgesinde uylukların, dizlerin iç tarafında kalan yağ dokusunu ve kolajen liflerini uyararak bacakların daha ince ve sıkı görünmesine yardımcı olur.

Pürüzsüz ve ince bacaklar, sıkı ve daha kalkık kalça görünümü elde etmek için Accent Prime ultrason ve radyofrekans teknolojisini kullanır.

Bacaklarda ince ve kaldırılmış gibi bir etki için kolajen lifler uyarılır. Böylece 4 seans Accent Prime sonrasında bacaklarınız poponuz daha sıkı ve daha kalkık görünür.

Mide ve Karın Bölgesinde Oluşan Fazlalıklar İçin

Prime İncelmeKarın bölgesinden kilo vermek herkes için zorlu bir süreçtir. Hareketsizlik, stres, doğum, yaş gibi faktörlerle birlikte sarkmış bir karın görüntüsü kaçınılmaz olur.

Accent Prime, karın bölgesindeki fazla yağı yok ederek cildi sıkılaştırır ve cilt esnekliğinin kazanılmasına yardımcı olur. Her mevsimde uygulanabilen Accent Prime, tatil öncesi düz bir karın görüntüsüne kavuşmanıza yol açar.

Kol ve Omuz Bölgesinde Prime İncelme

Yaş faktörü ile birlikte omuzlar ve sırt bölgesinde kas oluşumu zayıflamaya başlar, kollarımız daha yumuşak bir görünüme bürünür. Accent Prime, kol ve sırt bölgelerinde ultrasonik radyo frekans kullanarak aşırı yağları yok eder.

Hızlı ve etkili bir şekilde yağlarla savaşan Accent Prime, kol ve omuz bölgesine pürüzsüz bir görünüm katar.

Accent Prime Nasıl Uygulanır?

Accent Prime oldukça konforlu bir incelme sağlar. Uygulama acısız ve son derece konforludur. Ultraspeed uygulama başlığı, kişinin hedef yağ dokusunu ısıtmak için ultrasonik dalgalar gönderir.

Ultrason enerjisi sayesinde yağ hücreleri etkili bir şekilde parçalanmaya başlar. Ultraspeed başlığı hem enine hem de boyuna ultrasonik dalgalar göndererek yağ hücrelerinin daha hızlı şekilde deforme olmasını sağlar.

Accent Prime uygulamasında deri altına maksimum enerji kontrollü bir şekilde verilerek en iyi sonuçlar alınması hedeflenir. Uygulama sonrasında parçalanan yağ hücreleri lenfatik sistemle vücuttan doğal bir şekilde atılır.

Böylece kişide ilk seansta bile gözle görülebilir bir incelme sağlanır. Hem selülit hem de incelme amaçlı kullanılan Accent Prime ’da ısı kademeli olarak arttığı için herhangi bir acı hissedilmez.

Prime İncelme Kaç Seans Gereklidir?

Accent Prime ile incelme için haftada bir olacak şekilde toplamda minimum 4 seans önerilir. Kişinin durumuna göre seans sayısı 1 veya 2 seans daha arttırılabilir.

Uygulama sonrasında kişi hemen sosyal hayatına geri dönebilir. İşlem yapılan bölgede işlem sonrasında kızarıklık olabilir bu normaldir. Birkaç saat içinde kaybolur. Ayrıca bu uygulama tüm cilt tipleri için etkili ve 4 mevsim yapılabilmektedir.

Accent Prime Fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. 02122414624 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak Prime İncelme fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.