erkek ameliyatsız yüz germe.Erkek ameliyatsız yüz germe uygulamaları, kadınlar kadar çok tercih edilen gençlik uygulamalarıdır.

Henüz cerrahi olarak yüz germe ihtiyacı olmayan ancak genç görünümünü uzun yıllar korumak isteyen erkeklerde ameliyatsız yüz germe işlemlerini tercih etmektedirler.

Özellikle erkeklerde cilt sarkmalarının başladığı 40’lı yaşlarda ameliyatsız yüz germe tedavileri yapılabilir.

Erkek Ameliyatsız Yüz Germe Uygulamaları Nelerdir?

  • Thermage

Thermage, erkekler için çok popüler bir seçenek haline gelen cerrahi olmayan bir medikal gençleşme tedavisidir. Ameliyat gerektirmez, enjeksiyon yapılmaz ve en güzel tarafı zaman aşımı yoktur, etkisini uzun seneler görebilirsiniz. Thermage tedavisi, cildi sıkılaştırmak ve yaşlanmanın neden olduğu kırışıklıkları gidermek için bir yöntemdir.

Thermage, karın ve omuzlar da dahil olmak üzere vücudun herhangi bir bölgesinde yapılabilirken, erkekler için en popüler bölge yüz olarak görülüyor.

Özellikle erkekler, alnındaki kırışıklıkları, göz çevresindeki kırışıklıkları ve sarkan boyun derisini tedavi etmeyi amaçlar. Thermage, yeni bir kolajen oluşturarak daha sıkı ve erkeksi yüz hatlarına kavuşmanıza yardımcı olur.

Thermage ile anti aging uygulaması, benzersiz radyofrekans (RF) teknolojisi ile çalışan derin bir ısıtma teknolojisidir. Bu uygulama, cildin yüzeyini ısıtır, yeni kolajen üretimine ve cildin sıkışmasına neden olur.

Thermage tedavisi yapıldıktan sonra cilt daha yeni, gençleşmiş bir görünüm alır. Erkeklerin daha genç ve fit görünmesini sağlar.

Cerrahi olmayan Thermage uygulaması, ameliyat masasında zaman kaybetmek istemeyen erkekler için uygun bir tercih olacaktır. Cihaz cildinize dokunduğunda titreşimle bir sıcaklık yayar.

Bu sıcaklık kırışıklığın azalmasına ve cildin aktif olarak sıkılaşmasına yol açar. Tedaviden sonra yüzde kızarıklık görünebilir, bu normaldir.

Thermage yüzün tüm bölgelerinde, boyunda, karında, kollarda, bacaklarda ve ellerde kullanılabilir. Daha sıkı, daha genç görünen bir cilt oluşturmak için cilt elastikiyetini ve genel tonunu artırır.

Yaşlanma belirtileri ile savaşmak için cerrahi olmayan bir yol arayan erkekler Thermage uygulaması ile pratik bir gençleşme sağlayabilir. Uygulama yüz bölgesi için 40 dakika sürer, işlem sonrası işinize dönebilirsiniz.

Tedavi non-invaziv, FDA onaylı ve oldukça etkilidir. Erkeklerde özellikle popülerdir çünkü iz bırakmaz ve iyileşme süreci yok denecek kadar azdır. Thermage ile yüz gençleştirme tedavisi erkeklerde özgüven arttırır, kendilerini daha çekici görünmelerine yardımcı olur.

  • Ultherapy

Ulthera ile erkek ameliyatsız yüz germe tedavisi, yüz ve boyun kırışıklarına karşı savaşır. Erkeklerin daha yaşlı görünmelerine neden olan kırışıklıklar Ultherapy ile ortadan kaldırılır. Kolajen oluşumunu destekleyen ve cildi gençleştiren Ultherapy tedavisi ihtiyaca göre tekrarlanabilir.

Ulthera, Ultrasound denen ses enerjisini kullanarak, ısı dalgaları sağlar ve cilt dokusunu kontürleyip sıkılaştırır ve kolajen üretimini uyarır.

Cilt üst katmanları (epidermis) bir soğutma spreyi ile tedavi sırasında korunurken, ultrasound enerjisi alt tabakaları (dermis) önemli ölçüde ısıtır. Bu ısıtma işlemi derhal cildin sıkılaşmasına ve tedavi bölgesinde kırışıklıkların görünümünü azaltmaya neden olur.

  • RedTouch Kolajen Lazer

RedTouch kolajen lazeri, sadece kolajene etkili lazer ışınlarını cilt altına göndererek cildi toparlayan ve sıkılaşmasından sorumlu kolajene etkili lazer ışık tedavisidir.

Kolajeni direk gören bu dalga boyu lazer ışınları kolajen liflerin kısalmasını sağlayarak ciltteki kolajeni yeniler ve aktive eder. Bu da birkaç seans yapılan uygulamalar ile cildin toparlanması sağlanmış olur. Kolay yapılan acısız bir uygulamadır.  RedTouch lazer ile erkek ameliyatsız cilt gençleştirmenin etkin tedavi seçenekleri arasında değerlendirebilirsiniz.

Erkek Ameliyatsız Yüz Germe Uygulamalarından Hangisini Tercih Etmeliyim?

Tüm teknolojik cihaz tedavilerinden sonra yüzde kızarıklık görünebilir, bu normaldir. Ameliyatsız yüz germe cihazları yüzün tüm bölgelerinde, boyunda, karında, kollarda, bacaklarda ve ellerde kullanılabilir. Daha sıkı, daha genç görünen bir cilt oluşturmak için cilt elastikiyetini ve genel tonunu artırır.

Yaşlanma belirtileri ile savaşmak için cerrahi olmayan bir yol arayan erkekler teknolojik cihaz uygulamalarından yararlanabilir ve pratik bir gençleşme sağlayabilir.

Uygulama yüz bölgesi için 40 dakika sürer, işlem sonrası işinize dönebilirsiniz. Tedaviler non-invaziv, her biri FDA onaylı ve oldukça etkilidir.

Erkeklerde özellikle popülerdir çünkü iz bırakmaz ve iyileşme süreci yok denecek kadar azdır. Erkek ameliyatsız yüz germe ile yüz gençleştirme tedavisi erkeklerde özgüven arttırır, kendilerini daha çekici görünmelerine yardımcı olur.

Hangi işlemin uygulanacağına doktorunuz sizi gördükten cilt kaliteniz ve sarkmanızın miktarına göre değerlendirerek karar verir. Bu konuda doktorunuzun yönlendirmelerini dinlemeniz önemlidir.

Erkek Ameliyatsız Yüz Germe Fiyatları

Erkek ameliyatsız yüz germe tedavileri kullanılan teknoloji ve seans sayısına göre değişkenlik gösterir. Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. +90212 241 46 24 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak erkek ameliyatsız yüz germe fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.