Buz Lazer epilasyonda yeni bir çağ başladı: Soprano Titanium. Vücudunuzdaki istenmeyen tüylerinizden tamamen kurtulmak isteyen kişiler çareyi buz lazerde buluyor.

Lazer epilasyon deneyimini yeniden tanımlayan Titanium cihazı sayesinde siz de vücudunuzdaki tüylerden sonsuza kadar kurtulabilir ve daha pürüzsüz bir vücuda sahip olabilirsiniz.

En son teknolojiyi kullanan buz lazer sayesinde artık acısız, ağrısız epilasyon dönemi başladı. Daha hızlı epilasyon deneyimi yaşamak isteyen kişileri Titanium Buz Lazer epilasyonu denemeye davet ediyoruz.

Soprano Titanium Buz Lazer Nedir?

Soprano Titanium epilasyon, buz lazerin en teknolojik ve konforlu uygulama yöntemlerinin başında gelir. Lazer epilasyon yaparken aynı zamana soğutma teknolojisinden de yardım alan buz lazer, kişilere rahat ve acısız bir epilasyon deneyimi yaşatır.

Soprano Titanyum buz lazerin diğer epilasyonlardan en büyük farkı 4cm² genişliğindeki spot boyudur. Böylece tek seferde daha geniş bir alana uygulama yapılabiliyor.

Titanyum Buz lazerin bu kadar popüler olmasının bir diğer sebebi ise, bugüne kadar karşılaştığınız en iyi soğutma sistemlerinden birine sahip olmasıdır.

Gelişmiş soğutma sistemi sayesinde, lazer epilasyon artık acılı ve ağrılı bir süreç olmaktan çıkar. Vücudunuzda epilasyon yanığı oluşma riskini sıfıra indirir.

Soprano Titanium Buz Lazer Teknolojisi

Soprano Titanium buz lazer, tıpkı Platinum gibi 3 dalga boyuna sahiptir. Titanyum buz lazer, 3 dalga boyutunun farklı emilim ve penetrasyon seviyelerini kombine ederek bugüne kadar kullanılan en güvenli ve etkili epilasyon yöntemini ortaya çıkarmıştır.

Buz lazer teknolojisi bronz ten de dahil olmak üzere bütün cilt tiplerine uygundur. Eğer vücudunuzdaki ince kıllardan kalıcı olarak kurtulmak istiyorsan sizin için en etkili yöntem Soprano Titanium Buz Lazer Epilasyon olacaktır.

Soprano Titanium Buz Lazer Epilasyonun Avantajları

  1. 4 mevsim uygulanabilir olması
  2. %40 Daha hızlı bir uygulama için 4 cm² spot genişliği
  3. 3 dalga boyutu teknolojisi
  4. Ağrısız ve acısız olması
  5. Yan etkisinin neredeyse sıfır olması
  6. Konforlu bir deneyim yaşatması
  7. Etkili sonuçlar ortaya çıkarması

Soprano Titanium Nasıl Uygulanır?

Soprano buz lazer uygulaması oldukça rahattır. Buz lazer yaptıran kişiler bu deneyimi sanki ‘masaj yaptırır gibi’ yorumluyor. ICE plus teknolojisine sahip olan Soprano Ice Lazer başlığı ilk olarak cildi soğutur ve epilasyon boyunca cildin serin kalmasını sağlar.

Buz lazer başlığının ucundaki soğuk safir uç sayesinde dermiste ısı korunurken aynı zamanda kıl kökleri tahrip edilir. Akıllı buz lazer başlık, epilasyon boyunca sıcaklık kontrolu yapar ve serinliğin sabit kalmasını sağlar.

Soprano buz lazer uygulaması vücut için 6 haftada bir yapılır. 6-8 seans arasında vücudunuzdaki istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz. Yüzünüzdeki tüylerden kurtulmak için buz lazer yaptırıyorsanız 4-6 haftada bir seans yaptırmalısınız. Ortalama 10-12 buz lazer seansından sonra tüylerinizden kalıcı olarak kurtulmanız mümkün.

Soprano Titanium Buz Lazer Uygulaması Fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu nedenle 0212 241 46 24 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak Soprano titanium buz lazer fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.