o-shot

O Shot denilen Orgazm Aşısı kadınların cinsel birliktelik sırasında cinsel haz duymalarını arttıran, kişideki cinsel duyarlılığı geliştirmek için yapılan bir enjeksiyon işlemidir. 

Cinsel birliktelikten haz alma erkekler kadar kadınların da yaşamaları gereken bir duygudur. Sağlıklı bir cinsel birlikteliğin temeli her iki tarafın da eşit derecede haz almasına dayanır.

Pek çok kadın çeşitli sebeplerle orgazm duygusunu yaşayamamaktadır. Kadınların orgazmını arttıran O Shot aşısı ile daha sağlıklı ve mutlu cinsel birliktelikler sağlanabilmektedir.

Orgazm Nedir?

Orgazm, cinsel uyarı sonucunda ulaşılan psikolojik ve fiziksel doyumdur. Kadınlarda orgazm, cinsel birlikteliğin son aşamasında vajinada kasılma olarak gerçekleşir.

Kadınların çoğu orgazmı hiç yaşayamadan ya da yetersiz hissederek cinsel birliktelik yaşamaktadırlar. Bunun pek çok nedeni bulunmaktadır. O Shot aşısı gibi uygulamalar orgazm sorununun çözümünde fayda sağlamaktadır.

O Noktası Nedir?

O noktası kadınlarda erektil bir yapıya sahip olan klitoris ve klitoristen iç dudaklara uzanan sinir ve kan damarlarından zengin bölgedir. Uyarıldığında kadınları klitoral orgazma ulaştırabilir. Aynı zamanda cinsel ilişkiden alınan zevkide belirleyen bir yapıdır.

O Shot Nedir?

O Shot Orgazm Aşısı’ olarak adlandırılır. O Shot; cinsel ilişki sırasında orgazm olamayan kadınların clitoris çevresine yapılan bir enjeksiyondur.

Bu aşı sayesinde kadınların duyarlı noktaları olan klitoris gelişmekte, cinsel ilişki sırasında daha çok haz alabilmektedirler. O Shot sağladığı fayda ile daha doyurucu bir cinsel ilişki yaşamayı, mutlu ve özgüvenli bir kadın olabilme imkânı sağlamaktadır. 

O Shot Kimlere Uygulanır?

O Shot işlemi sadece kadınlara uygulanan bir işlemdir. 18 yaşını dolduran her kadına bu işlem uygulanabilir.

O Shot orgazm olamayan veya orgazm olup da daha fazla haz almak isteyen kadınlara çözüm sağlamanın yanı sıra idrar kaçırma, liken skleroz hastalığı gibi sorunlara da çözüm olabilir. 

O Shot Nasıl Uygulanır?

prp hazırlanışı

O Shot aşısı öncesi kişi, uzman hekim tarafından muayene edilerek sorunun kaynağı belirlenir.

Ardından kişinin kanı alınır. Alınan kan PRP tüpüne yerleştirilir. PRP tüpü Santrifüj cihazı içine yerleştirilerek enjekteye hazır hale getirilir.

Bu işlemde alınan kanın PRP (Platetten Zengin Plazma) kısmı ayrıştırılmış olur. PRP, içinde büyüme faktörleri bulunan, iyileştirme ve yenileştirmede etkili zengin bir kan plazmasıdır.

O Shot uygulanmadan önce genital bölgeye anestezik krem sürülerek uyuşturulur. Hazırlanan PRP enjektöre aktarılır ve kişinin gerekli genital noktalarına (klitoris ve çevresi, vestibulum, vajina ön duvarı, labia minora) enjekte edilir.

Kısa ve kolay bir işlemdir. İşlemin tamamı 15-20 dakika sürmektedir.

O Shot Sonrası İyileştirme Süreci Nasıldır?

Orgazm aşısı sonrası kişi hemen günlük yaşantısına geri dönebilir. Sadece uygulama bölgesinde kızarıklık, hafif şişlik, karıncalanma, sızıntı şeklinde kanama gibi etkiler görülebilir.

Bu etkiler minik boyutlarda görüldüğü için herhangi bir ağrı kesici kullanımına gerek duyulmamaktadır.

Cildi hassas veya ağrı eşiği çok düşük kişiler soğuk kompres uygulayabilir. Kişinin işlem sonrası tuvalet ihtiyaçlarını gidermesinde, ılık banyo yapmasında, cinsel ilişkiye girmesinde bir sakınca bulunmamaktadır.

O Shot etkisini tam anlamıyla 3 hafta sonra göstermektedir. 

o shot aşısı

O Shot Fiyatları

O Shot fiyatları çeşitli faktörlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Kullanılan PRP tüplerinin kalitesi, uygulayan kişinin tecrübesi, uygulanan yer gibi faktörler ödenecek ücreti etkilemektedir.

O Shot başka uygulamalarla kombineli olarak uygulanırsa fiyatı daha avantajlı olmaktadır.

Yarattığı etki ve sağladığı fayda düşünüldüğünde O Shot fiyat olarak pahalı bir işlem değildir. 

O Shot Etkisi Ne Kadar Sürer?

O Shot etkisi kişiden kişiye değişmekle birlikte ortalama olarak 6 ay kalıcılığa sahiptir. Aşının etkisi geçtikten sonra kişi isterse yeniden O Shot işlemini tekrarlayabilir.

Aşının tekrar yapılması etki süresini ve alınan verimi arttırmaktadır. Bu nedenle 6 ayda bir aşının yeniden uygulanması önerilmektedir.

O Shot Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

O Shot yaptırmanın kişiye sağladığı faydalar şu şekildedir:

  • Cinsel ilişki sırasında orgazm olabilmeyi kolaylaştırır,.
  • Orgazm olan kadınların daha fazla haz almalarını sağlar.
  • Vajina kuruluğu sorununa iyi gelir.
  • İdrar kaçırma sorununu çözmeyi sağlar.
  • Liken skleroz hastalığının tedavisinde etkilidir.
  • Menopoz sonrası genital bölgede cilt incelmesi yaşayan kadınlara çözüm sağlar.
  • Cinsel isteksizlik yaşayan kadınların daha özgüvenli, istekli olmalarını sağlar.
  • Kişinin sağlıklı bir cinsel hayat yaşayarak daha mutlu olmasını sağlar.

O Shot Yapılırken Ağrı Hissedilir Mi?

O Shot, sadece bir enjeksiyon işlemidir bu nedenle ağrı yada acı hissedilmez. Yine de kişinin iğne etkisini hissetmemesi için uygulama öncesinde genital bölgeye anestezik krem sürülür.

Bu sayede işlem sırasında kişi hiçbir ağrı ya da acı hissetmez. O Shot işlemi oldukça kısa süren, konforlu ve pratik bir işlemdir. 

O Shot İşlemi Adet Düzenini Etkiler Mi?

O Shot işlemi adet düzenini etkilememektedir. Çünkü aşı genital bölgenin dışına, cilde yapılmaktadır. Bu uygulamanın rahim içi ve yumurtalıklarla hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.

O Shot Yaptırmanın Riski Var Mıdır?

O Shot yaptırmanın hiçbir riski bulunmamaktadır. İşlem öncesinde uzman hekim bu işlem için kişinin uygun olup olmadığını belirlemektedir.

Yapılan PRP uygulamasının titizlikle ve steril bir ortamda uygulanması gerekmektedir. Bu koşullar sağlandığı müddetçe aşının insan vücuduna hiçbir olumsuz etkisi ya da zararı yoktur.

Uygulama sadece uzman hekim kontrolünde klinik, sağlık kuruluşu gibi resmi sağlık kurumu niteliği taşıyan yerlerde yapılmalıdır.

O Shot Başka İşlemlerle Kombine Olarak Yapılabilir Mi?

Orgazm aşısı pek çok işlem ile kombineli olarak yapılabilmektedir. Lazer ile vajina daraltma işlemi, labioplasti, büyük dudak yağ dolgusu gibi işlemler PRP ile bir arada uygulanabilmektedir.

O Shot Genital Gençleştirme Sağlar Mı?

O shot PRP içeriği ile yapılan bir enjeksiyon olduğundan görünüm açısından bir değişim yaratmaz. Ancak genel olarak dokuların canlanmasını sağlayıcı etkisi ile bir iyileşme sağlar.

O Shot ile Orgazm Daha Mı İyi Olur?

O shot ta amaçlanan klitoris bölgesinde kanlanmayı arttırmak ve hücresel yenilenmeyi sağlamaktadır. Bu etki yaşanan orgazmı arttırabilir.

O Shot ve G Noktası Dolgusu (G SHOT) Arasındaki Fark?

O Shot’un Platelet Rich Plasma (PRP) içeren bir enjeksiyonla cinsel sağlığı iyileştirmeyi amaçlamasıdır.

Bu yöntem, genellikle vajinal kuruluk gibi sorunları tedavi etmek veya orgazmı artırmak için kullanılır. Öte yandan, G Noktası Dolgusu, özellikle G noktasına yapılan dolgu enjeksiyonuyla G noktasındaki duyarlılığı artırmayı hedefler.