Saç Dolgusu ile Daha Güçlü Saçlar

saç dolgusu Saç dolgusu, saçları dökülmeye başlayan, saç tellerinde incelme ve zayıflık görülen kişiler için uygundur. Saç dökülmesi, günümüzün en yaygın sorunlarından biridir. Hem kadınlarda, hem de erkeklerde görülen bu problem gelişen teknolojilerle birlikte artık kolaylıkla çözülebiliyor.

Kök hücre destekli saç dolgusu, saçları zayıflayan ve dökülen kişiler için çare oluyor. Genetik faktörlerin yanı sıra yanlış beslenme, aşırı stres, sigara nedeniyle görülen saç dökülmelerini saç dolgusu ile durdurabilir, daha gür ve hacimli saçlara kavuşabilirsiniz.

Saç dolgusu nedir?

Saç dolgusu saç dökülmesini durduran ve saç tellerinin sağlığını geri getiren bir uygulamadır. Saç derisine uygulanan bu dolgu, saç dökülmesi yeni başlayan kişiler için uygundur. Saçları tamamen dökülmüş olan kişiler için önerilmez. Saç dolgusunda, saç derisinin yeniden yapılandırılmasını ve beslenmesini sağlanır, kan dolaşımı arttırılır. Hyaluronik asit ve zengin peptit zinciri içeren dolgu içeriği, saç derisine enjekte edilerek saç derisi hücrelerinin tedavisi yapılır. Saçlı deriye enjekte edilen peptitler ve kök hücre bileşenler, saçların büyüme hormonunu destekler. Böylece zayıflayan saç hücreleri toparlanarak daha güçlü bir hale getirilir.

Saç dolgusu nasıl yapılır?

Kök hücre destekli saç dolgusu 10 dakikada tamamlanır. Herhangi bir anesteziye gerek duyulmadan, saçlı deriye pek çok küçük enjeksiyon ile yapılır. Uygulamasından en etkili verimi almak için haftada bir veya iki haftada bir olmak üzere ortalama 4 seans yaptırmanız önerilir. Uygulamadan sonra günlük hayatınıza dönebilirsiniz. Saç derisinin tedavisi için, saç dolgusu yapıldıktan sonra ilk iki gün saçlarını yıkamanız önerilmez.

Neden saç dolgusu yaptırmalıyım?

Saçların daha güçlü uzamasını, saç tellerinin kalınlaşmasını, dökülmemesini ve daha sağlıklı görünmesini sağlar. 7 faktörlü etki mekanizması, peptit zinciri ve hyaluronik asit destekli dolg içeriği, saç derisini besleyerek saç tellerinin kalitesini arttırır. Dökülmeye ve zayıflamaya başlayan saç tellerini hızlıca tedavi ederek, saç sorunlarını durdurur, saç tellerini güçlendirir ve hasarlı saç hücrelerini de onararak yeni çıkan saç tellerinin sağlıklı görünmesini sağlar

Saç dolgusunun avantajları nelerdir?

  • Saç derisini güçlendirir, kan dolaşımını arttırır.
  • Yeni çıkan saç tellerinin daha kalın olmasını sağlar.
  • Saç tellerini besler, saç tellerinin daha parlak görünmesine yardımcı olur.
  • Saç hücrelerini tedavi eder, saç dökülmesini en aza indirir.
  • Saçların açılan bölgelerinden yeniden saç çıkmasını sağlar.
  • Saç ekimi yaptırmak yerine, daha pratik bir çözüm sunar.
  • Ağrısız ve acısızdır.
  • Saçların hızlı uzamasına yardımcı olur.

Saç dolgusu Fiyatları Nedir?

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. +902122414624 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak Saç Dolgusu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Saç Dolgusu Soru ve Cevapları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.