Saç Dolgusu ile Daha Güçlü Saçlar

Saç dolgusu, saçları dökülmeye başlayan, saçlarında dökülmelerden kaynaklı zayıflık ve açılma görülen kişiler için uygundur. Saç dökülmesi, günümüzün en yaygın sorunlarından biridir. Hem kadınlarda, hem de erkeklerde görülen bu problem gelişen teknolojilerle birlikte artık kolaylıkla çözülebiliyor. Kök hücre destekli saç dolgusu, saçları zayıflayan ve dökülen kişiler için çare oluyor. Genetik faktörlerin yanı sıra yanlış beslenme, aşırı stres, sigara nedeniyle görülen saç dökülmelerini saç dolgusu ile durdurabilir, daha gür ve hacimli saçlara kavuşabilirsiniz.

Saç dolgusu nedir?

Saç dolgusu saç dökülmesini durduran ve saç tellerinin sağlığını geri getiren bir uygulamadır. Saç dolgusu, saç dökülmesi yeni başlayan kişiler için uygundur. Saçları tamamen dökülmüş olan kişiler için saç dolgusu önerilmez. Saç dolgusunda, saç derisinin yeniden yapılandırılması sağlanır, kan dolaşımı arttırılır. Hyaluronik asit ve zengin peptit zinciri içeren saç dolgusu, saç derisine enjekte edilerek saç derisi hücrelerinin tedavisi yapılır. Saçlı deriye enjekte edilen peptit kök hücre, saçların büyüme hormonunu destekler. Böylece zayıflayan saç hücreleri toparlanarak daha güçlü bir hale getirilir.

Saç dolgusu nasıl yapılır?

Kök hücre destekli saç dolgusu 10 dakikada tamamlanır. Herhangi bir anesteziye gerek duyulmadan, saçlı deriye saç dolgusu enjektesi yapılır. Saç dolgusu uygulamasından en etkili verimi almak için haftada bir veya iki haftada bir olmak üzere ortalama 4 seans yaptırmanız önerilir. Uygulamadan sonra günlük hayatınıza dönebilirsiniz. Saç derisinin tedavisi için, uygulamadan sonra ilk iki gün saçlarını yıkamanız önerilmez.

Neden saç dolgusu yaptırmalıyım?

Saç dolgusu saçların daha güçlü uzamasını, saç tellerinin kalınlaşmasını, dökülmemesini ve daha sağlıklı görünmesini sağlar. 7 faktörlü etki mekanizması, peptit zinciri ve hyaluronik asit destekli saç dolgusu, saç derisini besleyerek saç tellerinin kalitesini arttırır. Dökülmeye ve zayıflamaya başlayan saç tellerini hızlıca tedavi ederek, saç sorunlarını durdurur, saç tellerini güçlendirir. Saç dolgusu, hasarlı saç hücrelerini de onararak yeni çıkan saç tellerinin sağlıklı görünmesini sağlar

Saç dolgusunun avantajları nelerdir?

Saç derisini güçlendirir, kan dolaşımını arttırır.

Yeni çıkan saç tellerinin daha kalın olmasını sağlar.

Saç tellerini besler, saç tellerinin daha parlak görünmesine yardımcı olur.

Saç hücrelerini tedavi eder, saç dökülmesini en aza indirir.

Saçların açılan bölgelerinden yeniden saç çıkmasını sağlar.

Saç ekimi yaptırmak yerine, daha pratik bir çözüm sunar.

Saç dolgusu ağrısız ve acısızdır.

Saçların hızlı uzamasına yardımcı olur.

Diğer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir