Botoks denilince akla donuk bir yüz geliyor. Aslında günümüz teknolojisi ile birleşen yöntemler sayesinde botoks ile doğal sonuçlar almak mümkün. Yani hem kırışıklarınız azalacak hem de yüzünüzde donuk bir hava kalmayacak.

Mimiklerinizi kaybetmeyeceğiniz baby botoks uygulaması daha az dozda botoks enjeksiyon ile yapılır.Bununla birlikte yüz kasları doğal olarak hareket etmeye devam eder, ciltteki kırışıklıklar da azalırken mimikler kaybolmaz.

Mimiklerimiz kendimizi anlatırken önemli, özellikle sanatçılar için konuşurken yüz ifadelerinin görünür olması gerekir. Bu nedenle oyuncu botoksu denilen baby botoks günümüzde mimiklerini kaybetmek istemeyen diğer iş gruplarındaki kadın ve erkekler tarafından da tercih sebebi oluyor.

Oyuncu Botoksu ile Doğal bir Görünüm

Botoks uygulaması, yüz görünümünü ve mimiklerini doğrudan etkileyen önemli bir işlemdir. Eğer botoks sonrasında mermer gibi bir alın, şaşkın bakışlar veya kaş mimiklerinde problem yaşıyorsanız, operasyon amacına ulaşmamış demektir.

Botoksun hedefine ulaşması için yüzün doğal görüntüsünün korunması ve aynı zamanda kişinin olduğundan daha genç ve aydınlanmış etkisinin görünmesi gerekiyor. Baby botoks, düşük dozda enjeksiyonlarla uygulanır.

Sadece ciltteki kırışıkları düzeltecek kadar uygulanan baby botoks uygulaması, mimik hareketlerini engellemez. Oyuncu botoksunun etkili olabilmesi için yüz anatomisinin çok iyi bilinmesi gerekir.

Bu doğrultuda klasik 3 bölge standart dozlu botoks uygulamasındansa, kişinin yüzünün ihtiyacına göre gerekli bölgelere düşük dozlarda yapılan botoks doğal bir görünüm yakalanabilir.

Baby Botoks Nasıl Yapılır?

Baby botoks botulinum toksin enjeksiyonları ile yapılır. Sadece çok az miktarda uygulanarak lokal kırışıklığı açar, kasları gevşetir ve sinir kasılmalarını azaltır. Oyuncu botoksu ortalama olarak 15 dakika sürer. Botoks uygulamasının etkisi genellikle 1-2 gün sonra ortaya çıkar. 2 gün sonra yüzünüzdeki kırışıklığın azaldığını ve daha genç göründüğünüzü fark edersiniz.

Oyuncu botoksu göz çevresi, kaş arası, kaz ayakları, alın bölgelerinde tercih edilir. Botoksun etkisi geçici olduğu için baby botoks uygulamasını 6 ayda bir yaptırmanızı öneriyoruz.

Böylece kalıcılığını ve dinamik yüz yapınızı daha uzun süre korursunuz. Fakat en çok merak edilen konuda botoks etkisi geçince kırışıkların tekrar artacağının düşünülmesidir. Bu durum sanılanın aksine o bölgedeki kaslar kullanılmadığından, botox etkisi geçince daha fazla kırışıklık olmayacaktır.

Baby Botoks Kimlere Yapılır?

Baby Botoks Mimiklerini Kaybetmek İstemeyen Herkese Uygun!

Cildin kolajen üretimi 35 yaşından sonra azalmaya başlar. Kolajenin azalmasıyla birlikte cilt elastikiyetini kaybeder, kırışmaya başlar. Kırışıklar için ne kadar erken önlem alırsanız, o kadar etkili sonuçlara ulaşabilirsiniz. 30’lu yaşlar baby botoks uygulaması için uygun yaşlardır.

Yüzünüzdeki kırışıklardan endişe duyuyor, daha genç ve dinamik görünmek istiyorsanız minimal dokunuşlarla müdahaleler yapabilirsiniz. Botoks uygulamasının cildinizde sahte bir görüntü yaratmasından korkuyorsanız tercihiniz oyuncu botoksu olabilir. Minik dokunuşlarla doğal ve canlı bir yüze kavuşacaksınız.

Baby Botoks Güvenli Bir Uygulama Mı?

Uzman bir hekim tarafından ve doğru noktalara gerekli dozlarda uygulanırsa oldukça konforlu ve güvenli bir uygulamadır. Baby botox uygulamasında kullanılan botoks, zaten hem estetik hem de tıbbi tedavilerde uzun yıllardır güvenle kullanılmaktadır.

İlk botoks enjeksiyonundan 2 hafta sonra kontrol randevusunda eksik ya da istenmeyen etkiler kontrol edilerek ek botoks dozu uygulanabilir.

Baby Botoks Fiyatları

Baby botoks fiyatı, uygulamada kullanılan botoks dozu miktarına göre değişkenlik gösterir. Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. +902122414624 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak oyuncu botoksu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.