Paris ışıltısı, NCTF 135, cildi derinlemesine canlandıran, cildin ihtiyaç duyduğu tüm besin maddelerini sağlayarak bir mezoterapi tedavisidir.

Paris ışıltısı tedavisi cildin dokusunu, yoğunluğunu, nemini ve parlaklığını düzenleyip, iyileştirerek yüze bir gençleşme getirir, yaşlanmayı yavaşlatır ve var olan etkilerini düzeltir.

NCTF 135 denilen Paris Işıltısı, cildin yenilenmesi için ideal koşulları yeniden oluşturmak için özellikle etkili bir çözüm olduğunu kanıtlamıştır.

NCTF Mezoterapisi Nedir?

Paris IşıltısıMezoterapi, cildin yüzeysel katmanlarına cildi besleyen ve aktif maddeleri içeren, enjeksiyondan oluşan tıbbi bir tedavi tekniğidir.

Mezoterapide kullanılan içerikler farklı amaçlar için kullanılabilir: sarkmış cilt, akne tedavileri, saç dökülmesi, Mezoterapi içerikleri genellikle hyaluronik asit, amino asitler, antioksidanlar, vitaminler ve mineraller den oluşur.

Mezoterapi enjeksiyonlarının önemli iki özelliği vardır. Birincisi, özellikle istenen etkiyi elde etmek için belirli miktarda aktif bileşenler, cilt altına çok hassas bir şekilde enjekte edilir.

İkincisi, enjekte edilen bu aktif maddeler, sadece enjekte edilen alanda kademeli olarak etki gösterir ve vücudun diğer kısmına etki etmez.

Mezoterapi ve Estetik Tıp:

Paris ışıltısı, yüze uygulanan cildi pürüzsüzleştiren, tonu eşitleyen ve lifting etkisi ile kaldıran bir mezoterapi tedavisidir.

Paris ışıltısı uygulamasının etkisini anında görürsünüz ve cildin kalitesini, yoğunluğunu, nemini ve parlaklığını iyileştirerek yaşlanmanın etkilerini yavaşlatır ve düzeltir.

Paris Işıltısının İçeriğinde Neler Var?

Eşsiz içeriği ile fark yaratan NCTF (New Cellular Treatment Factor) içeriğinde 50’den fazla aktif bileşen ile ideal cilt hücre ekosistemi oluşturarak cildi yeniden yapılandırır.

NCTF İçeriğinde;
23 aminoasit
12 vitamin
6 koenzim
6 mineral
5 hücresel bazlar
1 antioksidan (Glutathione)
Çapraz bağsız hyaluronic asit bulunur.

Paris Işıltısı Nasıl Etki Eder?

NCTF 135HA Paris Işıltısı, yüz mezoterapisi olarak, çapraz bağlı olmayan hyaluronik asit, amino asitler, vitaminler, mineraller (kalsiyum, potasyum, sodyum ve magnezyum), koenzimler ve bir antioksidan (glutatyon) birleştiren yaklaşık elli aktif bileşeni, cildi yeniden nemlendirerek, cildin yenilenmesini sağlar.

Paris Işıltısı Tedavisi Kimlere Uygulanır?

Yüzü Kaldırma Etkili bu Mezoterapi Seçeneği ile:

  • Cildinde elastikiyet kaybı yaşayan
  • Gözenekleri genişlemiş cildi olan
  • İnce çizgileri ve kırışıklık görünümünden şikayetçi olan,
  • Biraz fazla ince sulandırın,
  • Güneşe veya sigara nedeni ile matlaşmış

Genel olarak, Paris ışıltısı hasar görmüş ve yaşlanmaya başlayan cildin yenilenme efektini hızlıca yerine koyan yüz derisinin parlaklığını ve dokusunu iyileştirir.

NCTF Mezoterapisi Hangi Bölgelere Uygulanır?

Bu tip mezolift özellikle yüzdeki cildi ve aynı zamanda boyundaki cildi tedavi etmek için etkilidir.

Paris Işıltısı Kaç Seans Uygulanır?

1 ay aralıklar ile 3 seans uygulanır. Eğer etkiyi arttırmak istiyorsak birkaç seans daha eklenebilir.

Paris Işıltısı Fiyatları

Paris ışıltısı fiyatları uygulanan bölgeye ve içeriğe göre fiyatlandırılır. Uygulamayı yapan doktorda teknik açısından fark yaratabilir. Daha detaylı bilgi ve paris ışıltısı fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.