Buz Lazer Epilasyon Teknolojisi artık sadece kadınlar değil, erkek lazer epilasyonda da kullanılarak erkeklerde istenmeyen tüylerden kurtulabilmektedirler.

Dış görünüşüne önem veren, çekici ve hoş bir vücuda sahip olmak isteyen erkekler Soprano Ice Lazer ile hayal ettikleri vücuda kavuşabilmektedirler.

Sadece dış görünüşüne önem veren erkekler değil aynı zamanda vücut geliştirme gibi vücutları ön planda olması gereken erkekler de çok fazla tercih etmektedirler.

Profesyonel yüzme ile uğraşan kişilerde de yine aynı şekilde yüzme sırasında tüyler suda sürtünme katsayısını artırdığı için yüzücüler tarafından tercih edilmemektedir.

Tüylerin kalıcı olarak yok edilmesini isteyen ve sürekli epilasyon yaptırmak istemeyen erkekler  Soprano Ice Lazer ile rahat bir nefes alabilirler.

Erkeklerin kıl yapıları sert ve koyu renklidir. Kadınlara göre daha yoğun ve sert kıl yapısına sahip erkekler için Soprano Ice Lazer en ideal çözümdür. Erkek lazer epilasyon uygulamasında seans sayıları lazer yapılan bölgeye, cilt rengine, kıl rengine, kıl kalınlığına ve kıl yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

Soprano Ice Lazer Erkeklerdeki kıl yapısına uygun özellikleri taşıdığı için 4 ile 6 seans arasında sert ve koyu renkli tüyleri yok edebilmektedir.

Çoğu erkekte Soprano Ice Lazer işleminden 6 seansta yanıt alınmaktadır, bazen ek olarak 1 ya da iki seans ek alınması gerekebilmektedir. Erkeklerde tüm vücut lazer epilasyon işlemi 60 ile 80 dakika aralığında tamamlanabilmektedir.

Soprano Ice Lazer teknolojisinde birden fazla dalga boyu kullanılmaktadır. Bu teknolojide seans süresi uzun olmakla beraber cildi soğutma teknolojisiyle kişiye masaj rahatlığında bir uygulama sunulmaktadır.

Sahip olduğu soğuk safir uç sayesinde kıl köklerinin bulunduğu dermis tabakası ısıtılmakta ancak cilt yüzeyine uygulanan Temas Soğutma teknolojisiyle yanık riski oluşmamaktadır.

Lazer yapılan kişinin konforlu bir şekilde seansları alması ve tedaviden maksimum rahatlıkla çıkması kişinin memnuniyeti bakımından son derece önemlidir. ICE ™ içindeki Temas Soğutma ile tedavi diğer uygulamalara oranla daha keyifli hale gelmektedir.

Soprano Ice Lazer teknolojisi 810 nm Diode dalga boyunu kullanan FDA onaylı lazer epilasyon sistemidir. Bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde yılın her mevsiminde uygulanabilen yenilikçi ve patentli bir teknolojidir. İnce kıllar dahil tüm kıl tiplerine çözüm sunmak için geliştirilmiş üst teknoloji cihazdır.

Buz Lazer Epilasyon Acılı Mıdır?

Soprano Ice Lazer uygulamasının -3 ° C ye kadar soğuma özelliğine sahip safir başlığı sayesinde sıcaklık hissetmezsiniz. Buz etkili ürün başlığı sayesinde cildinizi soğutarak ferahlık verir ve konforlu bir  epilasyon sağlanır. Bu nedenle erkeklerin ilk olarak sorduğu ‘Erkek lazer epilasyon acılı mıdır?’ sorusunu artık sormuyoruz.

Buz lazer acısızdır. Uygulama sırasında soğuyan safir başlığın gelişmiş soğutma sistemi sayesinde lazer epilasyon sırasında duyulan acıyı neredeyse tamamen kaldıran bir teknoloji ürünüdür.

Erkek lazer epilasyonda en çok acıyan bölgeler sakal üstü ve ense bölgeleridir. Bu bölgelerdeki hassas tüy köklerini acıtmadan Buz Lazer Teknolojisi sayesinde yok edebilmekteyiz.

Buz Lazer uygulamasının herhangi bir riski yoktur, cildinizde yanık ya da iz görünümü kesinlikle oluşturmamaktadır. Yaz ayları dahil her mevsim rahatlıkla uygulanabilen Soprano Ice Lazer ile erkek lazer epilasyonunda kalıcı ve etkili sonuçlar vermektedir.

Erkeklerin vücudundaki uygulanması zor olan bölümlerden birisi de sırt bölgesidir. Bu bölgedeki kılların yapısı incedir ancak 810 nm dalga boyutlu  Diode tabanlı Buz Lazer teknolojisi ile sırttaki tüyler de kâbus olmaktan çıkmaktadır.

Epilasyon denildiği zaman artık akla sadece tamamen acısız, konforlu ve hızlı sonuç veren Soprano Ice Lazer gelmektedir. Diğer acı veren tüm işlemlerin yerini buz hissi yaratan kullanım rahatlığıyla Buz Lazer Epilasyon almaktadır.

Erkek Lazer Epilasyon Kaç Seans Önerilir?

Erkek Lazer Epilasyonunun kaç seans yapılacağı erkeklerde kıl yapısına, yoğunluğuna ve bölgesine bağlıdır. Çoğunlukla göğüs, kol, bacak bölgelerindeki kıllar 4-6 seans arasında yok edilir.

Soprano Ice Lazer teknolojisi kullandığı 810 nm dalga boyu sayesinde sırt bölgesindeki ince yapılı tüylerden bile etkili sonuçlar göstermektedir. Buz lazer ile sırtınızdaki ince tüylerden rahatlıkla, acısız ve konforlu bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Bütün epilasyon uygulamalarında olduğu gibi buz lazer uygulaması da beyaz ve beyaza yakın çok açık sarı tüyleri görmez. Piyasada size Uzakdoğu’dan getirilen ve Buz Lazer olarak tanıtılan epilasyon cihazlarına güvenmemelisiniz.

Orijinal Buz Lazer kullanan klinikleri görmek için buzlazer.com sitesini kontrol edebilirsiniz. Epilasyon uygulamasının FDA onaylı olup olmadığını mutlaka araştırın. FDA onaylı Soprano Ice Lazer uygulaması oldukça güvenilir bir uygulama olup koyu renkli tüylerde kalıcı olarak etki sağlamaktadır.

Lazer epilasyon uygulaması, günümüzün modern ve bakımlı erkeklerinin tercih ettiği bir uygulama olma özelliğini taşımaktadır. Erkekler bu uygulamayla kısa sürede istenmeyen kıllarından kurtulmakta ve daha özgüvenli bir profil çizmektedirler. Yüz ve ense bölgeleri cildin ince olmasından dolayı çabuk acıma özelliğindedir.

Ancak Soprano Ice Lazerin buz etkisi hissi veren başlığıyla tamamen acısız bir epilasyon sağlanmaktadır. 4 ile 6 seans aralığındaki uygulamayla istenilen sonucu elde etmek son derece rahat ve konforludur.

Buz ferahlığında gerçekleşen Soprano Ice Lazer acısız olması sebebiyle memnuniyet oranı yüksek bir uygulamadır. Sert ve yoğun kıl oranına sahip erkek hastalarda ağrısız acısız yani konforlu bie epilasyon yapabilmek çok büyük bir lükstür.

Epilasyonda kısa süren seanslarla kalıcı azalma sağlanmaktadır. Her seansta ortalama %20 oranında bir azalma olmaktadır. Yaklaşık 5 ile 7 seans sonunda istenilen sonuçlar elde edilir ve lazerle temiz bir bölgeye sahip olunur.

Erkeklerde Soprano Ice Lazer Seans Süreleri

Buz Lazer Epilasyon Yapılan Bölge Buz Lazer Epilasyon Seans ve Tedavi süresi
Göğüs Bölgesi 15 – 30 dakika arası
Elmacık kemiklerinin üzeri 5 – 10 dakika arası
Sakal çizgisi üzeri 5 – 10 dakika arası
İki kaş ortası 5 – 10 dakika arası
Omuz ve sırt bölgesi 20 – 30 dakika arası
İki kol 20 – 30 dakika arası
İki bacak 45 – 60 dakika arası
Boyun Bölgesi 5 – 10 dakika arası

Soprano Ice Lazer özel aplikatör başlığı içindeki soğutma pompaları sayesinde acısız epilasyon sağlamaktadır. Tüm yıl boyunca güvenle kullanılabilen bu uygulama daha etkili sonuçlar ve maksimum rahatlık için SHR yani Süper Epilasyon teknolojisi kullanmaktadır. Cildi soğutarak yanık ve kızarıklıkları da engelleyen buz etkisiyle en güvenli ve en kalıcı epilasyon uygulamasıdır.

Erkek Lazer Epilasyon Fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu nedenle 0212 241 46 24 no’lu telefondan polikliniğimiz arayarak Erkek Lazer Epilasyon fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.