Dudak üstü çizgileri nasıl geçer?

blank
1 Cevap

Merhaba, Benim dudak üstümde çizgilenme var. Bu durum beni çok rahatsız ediyor. Dudak üstü çizgileri nasıl geçer bunun için öneriniz nedir? Teşekkür ederim.

 

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba, genelde sigara içenlerde yada konuşurken dudak mimik kaslarını çok kullanan kişilerde dudak üstünde derinlemesine ve dikey çizgiler oluşmaktadır. Cildin hacmini yitirmesi ve elastin dokuların azalmasına bağlı olarak bıyık bölgesinde oluşan dikey çizgilere en güzel çözüm botoks uygulamalarıdır. Botox enjeksiyonu uzman bir kişi tarafından uygun dozda yapılmalı ve uygulanacak noktaları çok dikkatli belirlemek gerekir.Aksi takdirde istenmeyen durumlar ortaya çıkabilir. Dudak üstüne enjekte edilecek olan botoks farklı bir teknik ile uygulanmalıdır. Böylece dudak üstünde sizi rahatsız eden çizgilerin hafifletilmesi mümkündür. Ayrıca botoxu düzenli olarak yaptırmaya devam ederseniz bu çizgilerin giderek azaldığını görebilirsiniz. Barkod çizgilerine botox uygulamasından sonra kişi günlük hayatına hemen geri dönebilir. Etkisini 3. günden itibaren görmeye başlar ve 6 ay kadar botox etkisini devam ettirir.Sevgiler.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar