Meme Estetiği Ameliyatı Yaş Sınırı Var mı?

1.35K görüntülenmeMeme Estetiği
0
1 Yorum

Merhabalar Leyla Hanım,ben 17 yaşındayım ve göğüslerimden çok şikayetçiyim. Meme büyütme ameliyatı olmak istiyorum, ancak bir yaş sınırı var mıdır öğrenmek istiyorum, teşekkür ederim.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar. Meme ameliyatları için en erken yaş 17 dir. 17 yaşına kadar meme dokusu gelişimini tamamlamaktadır. Tüm küçültme ve büyütme ameliyatları bu yaştan itibaren yapılabilir.

0

Merhaba hocam, 20 yaşındayım. Meme büyütme olmak istiyorum. Acaba meme estetiği ameliyatında yaş sınırı var mı? Kolay gelsin.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, 18 yaşını geçmiş olan ve bu ameliyatı yaptırmasında herhangi bir sorun bulunmayan herkes meme büyütme operasyonu yaptırabilir. Meme büyütme ameliyatında 18 yaşı beklememizin sebebi ise kadınlarda meme gelişiminin bu yaşa dek devam etmesidir. O nedenle bu ameliyat için en sağlıklı yaş 18 yaşından sonrası olacaktır. Sevgiler.

0

Merhabalar Leyla Hocam, 20 yaşındayım. Memelerim vücuduma göre çok küçük neredeyse erkek gibi dümdüz iniyor. Annemin ve diğer aile üyelerimin de bu şekilde muhtemelen genetik bir durum söz konusu. Bu nedenle göğüslerimi büyütmek için estetik operasyon olmak istiyorum. Acaba herhangi bir yaş sınırı var mı? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, genellikle meme büyütme ameliyatı olmak isteyen hastalarımız için meme gelişimini tamamlamalarını bekleriz. Çoğunlukla 18 yaş bunun için yeterli olmaktadır. Siz yaşınızın 20 olduğunu belirtmişsiniz. Bu sebeple meme estetiği ameliyatı olma konusunda yaşınızın herhangi bir sakıncası bulunmamaktadır. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hanım merhaba, ben meme büyütme olmak istiyorum. Şu an reşit yaşta değilim. Meme estetiği ameliyatı yaş sınırı var mı? Bana bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, meme büyütme ameliyatlarında benim önerim 18 yaş sınırının beklenmesi. Bunun sebebi ise meme gelişiminin bu yaşa kadar devam ediyor olması. Gelişim süreci sona erdikten sonra operasyon yapmanın en büyük avantajı müdahalenin vücudunun aldığı son hal üzerinden gerçekleştiriliyor olması. Bu sayede çok daha iyi sonuçlar elde edilebilir. En azından bu yaşa kadar beklemenizi tavsiye ediyorum. Sonrasında muayene için gelirseniz sizi hayal ettiğiniz estetik görüntüye kavuşturmak üzere uygun bir plan yapabiliriz. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hocam merhaba, ben 17 yaşındayım. Göğüslerimin çok küçük olmasından şikayetçiyim. Artık bu yaz denize girerken bikini ya da mayomu dolgulu modellerden seçmek istemiyorum. Meme estetiği ameliyatı yaş sınırı var mı? Ne zaman ameliyat olabilirim?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, biz meme büyütme ameliyatlarında genellikle 18 yaş sınırını bekleriz. Çünkü kadınlarda meme gelişimi bu yaşa kadar devam eder. Gelişim dönemi tamamen bittikten sonra yaptığımız operasyonlar vücudunuzun son hali üzerinden olur ve uzun sürede daha güzel sonuçlar verir. Benim tavsiyem ameliyat olmak için 1 yıl daha beklemeniz. Sonrasında çok daha güzel sonuçlar elde ederek sizi hayal ettiğiniz ölçülere kavuşturabiliriz.

0

Merhaba leyla hanım, lise çağında bir kızım var memeleri çok küçük olduğu içim meme büytme ameliyatı yaptırmak istiyor. Ancak yaşı çok küçük olduğu için ben sıcak bakmıyorum. Meme estetiği ameliyatında bir yaş sınırı var mı, kızımı nasıl vazgeçirebilirim?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, meme estetiği ameliyatların yaş sınırı 18’dir. Bu nedenle kızınızın şu an meme estetiği ameliyatı yaptırması mümkün değildir. Meme büyütme ameliyatı yaptırabilmek için bir süre daha beklemesi gerekiyor.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı