Göğüs Yağları Nasıl Eritilir?

blank
1 Cevap

Merhaba Leyla Hanım, ben göğüslerimin büyüklüğünden yakınıyorum. Bir erkek olarak kadınsı görünmeme sebep olan bu durumda ne yapacağımı bilmiyorum, ameliyatlardan ve cerrahi tüm işlemlerden korkan bir kişi olarak bana ne tavsiye edersiniz? Göğüs yağları nasıl eritilir?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Ağustos 29, 2020

Merhaba, günümüzde artık sadece kadınlar değil erkekler de vücutlarındaki istemedikleri bölgeyi değiştirebiliyorlar. Bu değişim diyet ve egzersizle olmakla beraber erkeklerdeki göğüs büyümesi gibi hormonal durumlarda diyet ve egzersiz yöntemleri işe yaramamaktadır. Velashape vücutta istenmeyen şekil bozuklukları için ameliyatsız mükemmel bir seçenektir. Velashape mekanik masaj ve vakum teknolojisini, kızılötesi enerji ve bipolar radyofrekans enerjisi teknolojilerini kullanan bir cihazdır. Medikal estetik alanında uzun süredir kullanılmakta olan bipolar radyofrekans enerjisi uygulanan bölgede ısı oluşturmakta ve cilt yüzeyi yüksek oranda ısınmadan deri altındaki dokulara yüksek ısının gönderilmesini sağlamaktadır. Isının derinliği 15 milimetreye kadar inebilmekte, dokular arasındaki yağ hücrelerinin ayrışıp tedavi edilen bölgeden uzaklaşmasını sağlamaktadır. RF enerjisi ile doku altında bu işlemler gerçekleşirken aynı anda cilt yüzeyinin toparlanmasını ve sıkılaşmasını sağlamaktadır. Yine benzer şekilde cihazın içinde bulunan kızılötesi teknolojisi ile cilt yüzeyinde oluşan ısı ile cildin hyaluronik asit sentezi , elastin ve kolajen üretimi artırarak cildin sıkılaşmasına yardımcı olmaktadır. Mekanik masaj, vakum teknolojisinin etkinliğini artırmakta, cilt altındaki dokuların hareketlenmesi sağlanarak bölgesel yağ kırılmalarını sağlamaktadır. Yapılan klinik çalışmalarda Velashape cihazının uzun ya da kısa süreler içerisinde herhangi bir yan etkiye sebep olmadığı belli olmuştur. Velashape kullanımında 2 hafta tedavi sonrasındaki fark belirgin derecede olmakta, cildin sıkılaşması, dirileşmesi, yağların erimesi ile tedavi edilen bölgedeki incelme ve toparlanma hemen fark edilmektedir.
Uygulama süresi 40 ile 60 dakika arasında olan tedavinin sonunda işlem yapılan bölgede 1 ile 3 cm arasında bir incelme sağlanmaktadır. Seanslar tamamlandıktan sonra periyodik olarak yaptırılan tedaviler işlemin kalıcılığını artırmaktadır.

blank

İyi günler Leyla Hanım,  50 yaşındayım, göğüslerim kadın göğsü gibi , deniz kıyısına gittiğim zaman bu görüntüden açıkcası utanıyorum. Göğüs yağları nasıl eritilir?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Ekim 19, 2020

İyi günler, erkeklerdeki göğüs büyümesinin altında yatan sebepler hormonal değişiklikler olduğu gibi , kilo alımına da bağlı olabilmektedirler. Erkekler de vücutlarındaki fazlalıkları aldırmak ve karşı cinse çekici görünmek istemektedir. Bu bakımdan cerrahi olmayan teknolojinin faydalarından yararlanmaktadırlar. Medikal estetik alanında Velashape istenmeyen şekil bozukluklarının düzeltilmesine ve fazla yağların giderilmesinde etkili bir tedavi yöntemidir. Cihaz, mekanik masaj, vakum teknolojisi, kızılötesi ve bipolarradyofrekans enerjisini kullanmaya programlanmış mükemmel bir uygulamadır. FDA ve CE onaylı olan bu uygulamanın hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Kızılötesi ve RF teknolojisi yağ hüctrelerini yaklaşık olarak 42 dereceye kadar ısıtmaktadır. Mekanik masaj ve vakum tekniği ise toksinlerin lenf sistemine girerek vücuttan atılmasını sağlamaktadırlar. Bu ısıtma teknolojisi yağları etkin bir şekilde eritirken aynı zamanda da bölgeyi şekillendirmektedir.

blank

Merhaba Hocam, benim göğüslerim biraz büyük, yaz günlerinde tiril tiril gömlek giydiğim zaman göğüslerim aynen ortaya çıkıyor. Hiç hoş bir görüntü olmuyor, ayrıca kendime de hiç yakıştıramıyorum. Göğüs yağları nasıl eritilir hocam? Bana tavsiyeniz ne olur?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 16, 2020

Merhaba, erkeklerde göğüs büyümesinin nedenleri arasında hormonlardaki değişimler büyük yer kaplamaktadır. Velashape III vücut şekillendirme ve istenmeyen yağları eritmek için tasarlanmış özel bir cihazdır. Yağ eritmenin yanı sıra genç ve sıkı bir görünüm için tercih ettiğimiz bir uygulama olan Velashape III cilt yaklaşık 1,5 cm altındaki yağlı dokulara yüksek ısı göndererek onları parçalamakta ve dokular arasındaki yağları ayrıştırıp eritebilmektedir. Radyofrekans enerjisi deriyi toparlamakta ve sıkılaşmasını sağlamaktadır. Yine kızılötesi ışınlar da cildi ısıtartoparlanmasınıak , gençleşmesini ve sıkılaşmasını sağlayan kolajenin üretimini artırmaktadır. Uygulama süresi 45 dakika ile 1 saat arasında süren tedavi ile seanslar tamamlandığında, işlem bölgesinde 3 cm ye kadar varabilen bir incelme olduğu gözlemlenmektedir.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar