Botox 20’li yaşlarda Yapılır mı?

blank
1 Cevap

İyi günler hocam ben 20 yaşıma yeni girdim. Hocam alnımdaki çizgilenme beni çok rahatsız ediyor, çok fazla mimik kullanıyorum ileride daha derin çizgiler olmasından korkuyorum. 20 li yaşlarda botox yaptırabilir miyim? Teşekkürler.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Botoks uygulaması uzman hekimlere yaptırıldığında tamamen doğal ve mimiklerle uyumlu bir sonuç ortaya çıkarır. Bu nedenle 20’li yaşlarınızda beliren kırışıklar için bebek botoksu yaptırabilirsiniz. Minimal bir uygulama ile elde edilen bebek botoksu cildinizin doğal görüntüsünü bozmadan sizlere bebeksi bir cilt dokusu yaratır. Göz kenarlarındaki kırışıkları azaltır, alında oluşan çizgilenmeyi yok eder. Özellikle kuru ciltlerin göz kenarlarında ve dudak çizgilerinde erken yaşlarda kırışıklar ortaya çıkabiliyor. Bu çizgiler derinleşmeden botoks yaptırmaya başlayabilirsiniz. 20’li yaşlar botoks için erken değildir, sadece doğru hekimlere yaptırmanız önerilir. Sevgiler.

blank

Leyla hanım selamlar ben 2 ay sonra 20 yaşında olucam. Alın bölgemde çok kırışma var botoks yaptırmak istiyorum ama annem ısrarla 20 yaş erken diyor. Ama ben bu kırışıklıkları hiç sevmiyorum. Botox 20 yaşında yapılır mı?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2021

Merhaba, botoks uygulaması genel de aşırı kuru bir yüz, mimik kullanımı ya da genetik yapı nedeniyle yüzde kırışıklık oluştuysa yüzün doğal yapısını bozmadan Baby botoks adı verilen uygulama ile 20’li yaşlarda da uygulanır. Kuru ciltlerde kırışıklık daha çok görülür özellikle de göz kenarlarında kaz ayakları ve dudak çizgileri oldukça sık rastlanan kırışıklık tipleridir. Yüzdeki mimikleri yok etmeden az miktarda uygulama yapılarak yüzde oluşan kırışıklıklar yok edilir ve cilt yenilenir. Sevgiler,

blank

Merhabalar. 22 yaşımdayım. Botox yaptırmak istiyorum ama çok gençsin diyorlar. Botox 20’li yaşlarda yapılır mı?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Aralık 17, 2020

Merhabalar. Botoks günümüzde hem estetik alanda, hem de sağlık alanında birçok sorunu çözmekte bizlere yardımcı olur. Hem uygun görülen tedavilerde, örneğin migren ve terleme tedavilerinde, hem de koruyucu bir önlem olarak kullanılır. İhtiyaç durumunda 20’li yaşlardaki genç kadınlar için de uygundur ve koruyucu önlem olarak rahatlıkla uygulanabilir.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar