Bölgesel Zayıflama, VelaShape III

VelaShape III Bölgesel Zayıflama

velashape 3 bölgesel zayıflama

VelaShape 3 bölgesel zayıflama ve selülit tedavilerinde kullanılan etkili bir uygulamadır. Amerikada yapılan araştırmaya göre 18 yaş üstü kadınların% 92sinin büyüklüğü, şekli ve ya ağırlığı değişkenlik göstererek farklı seviyelerde selülitleri ve bölgesel yağlanmaları vardır. Selülit tedavisinde her ne kadar egzersiz, diyet, kremler veya losyonlar gibi çözüm yöntemleri sunulsa da bunlardan etkili bir verim almak zordur. Selülit tedavisinde ve bölgesel zayıflamada altın standart olarak bilinen Vela Shape III, kişilere ince ve fit bir vücut sağlar. Bu FDA onaylı tedavinin klinik olarak selülit görünümünü azalttığı ve aynı zamanda tedavi edilen alanın inceldiği kanıtlanmıştır. Non-invaziv yapılan uygulama, tüm cilt tiplerinde güvenli ve etkilidir ve hiçbir kesi/dikiş gerektirmeden bölgesel yağları eritir.

VelaShape III bölgesel zayıflama etkisi

Cildinizi inceltmek için vakum teknolojisini kullanan VelaShape III, cildinizin altındaki dermal doku ve yağ hücrelerini hassas bir şekilde ısıtmak için iki kutuplu radyo frekans teknolojisi ve kızılötesi ışık enerjisi kullanır. Isıtılmış moleküller, hücresel metabolizmayı ve lenfatik drenajı uyarır ve uygulama yapılan bölgede kolajen ve elastin oluşumunu destekler. Deri altı yağlanmayı azaltır.

Sonuç: Vela Shape III uygulanan çevrede lokal bir incelme ve selülit görünümünde azalma olarak görülür.

VelaShape III bölgesel zayıflama Tedavisinin Etkileri:

  • Selülit görünümünü azaltır
  • Vücudunuzu diyet ve egzersize ulaşamayacağı inceliğe kavuşturur
  • İz olmadan daha sıkı ve pürüzsüz bir cilt yaratır
  • Tüm cilt tipleri için güvenli ve etkilidir

VelaShape III bölgesel incelme sağlar

VelaShape III, tüm cilt tipleri için güvenlidir ve kısa veya uzun süreli yan etkisi yoktur. VelaShape 3 uygulaması yaptıran kişiler bu işlemi genellikle bir masaj rahatlığında olarak yorumlar. Cilt yüzeyi uygulama sonrası daha pürüzsüz olur. En iyi sonuç için 1 hafta arayla 3 ila 5 seans arası önerilir. Zamanla, tedavi edilen alan boyunca daha küçük bir yağ dokusu ve selülit görünümünde bir azalma fark edeceksiniz. En iyi sonuçlarınız yaklaşık 10 hafta içinde görülecektir.

Tedaviden sonra birkaç saat sonra sıcak bir his hissetmeniz normaldir. İşlemden sonra cildiniz hafif kızarabilir. Uygulama sonrası inceliğinizi korumak için diyet ve egzersiz programları yapmanız önerilir. İhtiyaç halinde 3-6 ayda bir VelaShape III tedavisini tekrarlayabilirsiniz. Vela Shape, zayıflama yöntemi değildir, vücudunuzda incelik yaratır, kadınsı hatlarınızı ön plana çıkarır.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.