Bel Bölgesi Ameliyatsız Şekillenir mi?

blank
1 Cevap

İyi günler hocam, benim bel bölgemde fazlalıklar var diyet ve spor yapmama rağmen ama ameliyattan çekiniyorum. Ameliyatsız ne önerebilirsiniz?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba, kliniğimizde başarı ile uyguladığımız ve çok güzel sonuçlar aldığımız VelaShape uygulaması sizin için uygun olacaktır. Her ne kadar ilk uygulamadan sonra gözle görülür bir etki ortaya çıkarsa da vücudun en ince ve kıvrımlı hale gelmesi için 4 ila 6 seans beklemeniz gerekir. 6.seansın sonunda vücuduzun oldukça inceldiğini, bel bölgesinin daha kıvrımlı göründüğünü fark edeceksiniz. Sevgiler.

blank

Merhabalar. Bel bölgemin kalınlığından rahatsızım fakat ameliyat olmak istemiyorum. Bel bölgesi ameliyatsız şekillenir mi? Bunun için kullanılan bir cihaz var mı? diyet yapmadan mesela sadece cihaz olsa sonuç iyi olur mu?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Aralık 17, 2020

Merhaba. Vücudumuzla orantılı, ince bir bel vücut estetiği açısından büyük önem taşır. Cerrahi operasyondan çekinen hastalarıma bölgesel yağlarından kurtulup incelme ve vücut şekillendirme için teknolojik yöntemleri öneriyorum. Velashape ve Accent Prime bölgesel yağları eriterek incelmede, vücut şekillendirmede ve selülit problemleri açısından oldukça işe yarayan iki farklı teknolojik yöntemdir. Özellikle Velashape hem incelmede, hem de selülit problemlerinde oldukça etkilidir. Eğer vücut kitle indeksiniz 30 ve altındaysa, Velashape için oldukça uygun sayılırsınız ve 3 seansta etkili bir sonuca varabilirsiniz. Accent Prime i selülitlerinizi gidererek, lazer yöntemiyle yağ hücrelerinizi yok ederek vücudunuzu inceltir ve kıvrımlarınızı ortaya çıkarır. Fakat unutmamalıyız ki bu önerdiğim iki farklı teknolojik uygulama zayıflama yöntemleri değildir. Bu teknolojik yöntemlerden yararlanırken mutlaka size özel hazırlanmış diyet listenizi ve günlük egzersizlerinizi de uygulamalısınız. Bu şekilde çok daha hızlı sonuç alabilirsiniz.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas 1 Cevap

Merhaba, Ameliyatsız vücut şekillendirme için hangi tedavileri olabilirim? Teşekkürler.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba, Ameliyat olmadan incelmek için Vela Shape, Ultra Shape, Hi-Def ve Thermage Body uygulamaları tercih edilebilir. Bu uygulamalar vücudunuz da gözle görülür bir incelme yaratır, vücut hatlarınızı ön plana çıkarır. Vücut şekillendirme için hangi tedavinin size uygun olduğunu bulmak için hekiminize danışmanızı öneririz.Sevgiler.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar