Bel Bölgesi Ameliyatsız Şekillenir mi?

1.02K görüntülenmeVücut Şekillendirme
0
1 Yorum

İyi günler hocam, benim bel bölgemde fazlalıklar var diyet ve spor yapmama rağmen ama ameliyattan çekiniyorum. Ameliyatsız ne önerebilirsiniz?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, kliniğimizde başarı ile uyguladığımız ve çok güzel sonuçlar aldığımız VelaShape uygulaması sizin için uygun olacaktır. Her ne kadar ilk uygulamadan sonra gözle görülür bir etki ortaya çıkarsa da vücudun en ince ve kıvrımlı hale gelmesi için 4 ila 6 seans beklemeniz gerekir. 6.seansın sonunda vücuduzun oldukça inceldiğini, bel bölgesinin daha kıvrımlı göründüğünü fark edeceksiniz. Sevgiler.

0

Selamlar Leyla Hanım, bel bölgesi ameliyatsız şekillenir mi? Yoksa illa cerrahi operasyon gerekir mi? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, ideal kilosunda olan veya ideal kilosuna yakın olan kişiler bel şekillendirme için cerrahi operasyona gerek duymadan VelaShape uygulaması ile etkili sonuç alabilir. VelaShape, genel olarak 4 veya 6 seans aralığında sürer. Son derece etkili ve memnuniyet derecesi yüksek sonuçlar elde edebileceğiniz bu işlem sayesinde hayalinizdeki kıvrımlı bele sahip olmanız mümkün. Sevgiler.

0

Merhabalar doktor hanım, ne kadar spor ve diyet de yapsam bel bölgemdeki fazlalıklar bir türlü gitmiyor. Hiç estetik görünmüyorum. Ameliyat olmak da istemiyorum. Acaba bel bölgesi ameliyatsız şekillenir mi? Önerileriniz nedir?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, eğer ideal kilonuza yakınsanız veya ideal kilonuzdaysanız VelaShape uygulaması ile son derece etkili sonuç alabileceğinizi söylemek isterim. Bu uygulama yaklaşık 4 ila 6 seans arasında süren bir tedavidir. Oldukça başarılı ve etkili sonuçlar elde ettiğimiz bu uygulama ile arzu ettiğiniz ince ve kıvrımlı bir bel şekline sahip olabilirsiniz. Sevgiler.

0

Leyla Hocam merhaba, 24 yaşındayım. Düzenli egzersiz yapıyorum. Zayıfım ama bel bölgemdeki görüntü istediğim formda değil. Ameliyat olmaya gerek görmüyorum istemiyorum da. Bel bölgesi ameliyatsız şekillenir mi? Bu konuda bilgi rica ediyorum. Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, elbette ameliyat olmadan da bel bölgesinde bir şekillendirme sağlayabiliyoruz. Medikal yöntemler bu konudaki en önemli yardımcımız. Örneğin birçok hastamda VeShape işlemini uyguluyoruz. Ortalama 4-6 seanslık bir uygulama sonrası belinizdeki kıvrımları farkına varabilirsiniz. Ancak bu konuda sabırlı davranmanız gerekli. Medikal yöntemler seanslar ilerledikçe daha fark edilebilir sonuçlar verir. Uygun bir gününüzde muayene için gelebilirseniz mevcut duruma bakalım ve ihtiyacınızı daha net saptayalım. Sonrasında size en uygun yöntemi önerip daha detaylı bilgi iletebilirim. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hanım merhaba, ben bel bölgemdeki görüntüden rahatsızım. 29 yaşındayım. Yaptığım tüm bölgesel spor egzersizlerine rağmen istediğim görüntüye kavuşamadım. Ameliyat olmak istemiyorum. Size sormak istediğim şey bel bölgesi ameliyatsız şekillenir mi?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, eğer çok yoğun bir yağlanma yoksa evet bazı medikal uygulamalar ile bel bölgesinde ameliyatsız şekillendirme yapabiliyoruz. Örneğin VelaShape uygulaması çoğu hastamın yüzünün güldüğü sonuçları veren bir yöntem. Bu uygulamada ilk senasın sonucunda doğrudan etki göremezsiniz ancak bu uygulamayı 4- 6 seans uyguladığımızda bel bölgenizin daha kıvrımlı bir hale geldiğini ve oldukça estetik bir görüntüye dönüştüğünü görebilirsiniz. Ameliyatsız bir tedavi istiyorsanız tabi ki sabırlı davranmanız gerek tedavi süreci için. Size özel en uygun yöntemi belirleyebilmemiz için muayene etmek üzere kliniğimize bekleriz. Sağlıklı günler dilerim.

0

Merhaba Leyla hanım bel bölgemde diyet ve egzersiz yaparak eritemediğim bir bölgesel yağlanma şikayetim var. Yağlanmadan dolayı belim çok kalın ve hantal duruyor ama ben ince,zarif ve kıvrımlı duran bir bele sahip olmak istiyorum. Birçok arkadaşım Liposuction yaptırmamı tavsiye etti ama ben ameliyatsız bir yöntem arıyorum. Ameliyatsız bir şekilde bel bölgesi şekillenir mi?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, elbette vücudun birçok bölümünde kullandığımız medikal şekillendirme yöntemleri var. VelaShape 3 ve Accent Prime ameliyatsız bir şekilde vücudun bel, karın, basen, bacak gibi bölümlerini şekillendirmek isteyen birçok kişi tarafından sıklıkla kullanılıyor. Siz de bu uygulamalardan birini seçerek ameliyatsız bir şekilde belinizin şekillenmesini sağlayabilirsiniz.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı