İyi günler hocam, benim bel bölgemde fazlalıklar var diyet ve spor yapmama rağmen ama ameliyattan çekiniyorum. Ameliyatsız ne önerebilirsiniz?

Merhaba, kliniğimizde başarı ile uyguladığımız ve çok güzel sonuçlar aldığımız VelaShape uygulaması sizin için uygun olacaktır. Her ne kadar ilk uygulamadan sonra gözle görülür bir etki ortaya çıkarsa da vücudun en ince ve kıvrımlı hale gelmesi için 4 ila 6 seans beklemeniz gerekir. 6.seansın sonunda vücuduzun oldukça inceldiğini, bel bölgesinin daha kıvrımlı göründüğünü fark edeceksiniz. Sevgiler.

Doktor Hanım merhaba, ben belimde kum saati görüntüsüne sahip olmak istiyorum. Bel bölgesi ameliyatsız şekillenir mi? Bu mümkün mü?

Merhaba, bu soruya net bir cevap verebilmem için öncelikle sizi muayene etmeliyim. Eğer bel bölgesinde aşırı bir sarkma ya da yağlanma varsa Liposuction ya da germe ameliyatı olabilir. Ancak minimal boyutlarda sarkma ya da yağlanma mevcutsa o zaman ameliyatsız şekillendirmede yapabiliriz. Örneğin VelaShape gibi bir işlemle ortalama 4-6 seans sonunda istediğiniz görüntüye büyük oranda ulaşabilirsiniz. Muayene için bir gelin, uygun yöntemi konuşalım. Sevgiler…

Selamlar Leyla Hanım, bel bölgesi ameliyatsız şekillenir mi? Yoksa illa cerrahi operasyon gerekir mi? Teşekkürler.

Merhabalar, ideal kilosunda olan veya ideal kilosuna yakın olan kişiler bel şekillendirme için cerrahi operasyona gerek duymadan VelaShape uygulaması ile etkili sonuç alabilir. VelaShape, genel olarak 4 veya 6 seans aralığında sürer. Son derece etkili ve memnuniyet derecesi yüksek sonuçlar elde edebileceğiniz bu işlem sayesinde hayalinizdeki kıvrımlı bele sahip olmanız mümkün. Sevgiler.

Merhabalar doktor hanım, ne kadar spor ve diyet de yapsam bel bölgemdeki fazlalıklar bir türlü gitmiyor. Hiç estetik görünmüyorum. Ameliyat olmak da istemiyorum. Acaba bel bölgesi ameliyatsız şekillenir mi? Önerileriniz nedir?

Merhaba, eğer ideal kilonuza yakınsanız veya ideal kilonuzdaysanız VelaShape uygulaması ile son derece etkili sonuç alabileceğinizi söylemek isterim. Bu uygulama yaklaşık 4 ila 6 seans arasında süren bir tedavidir. Oldukça başarılı ve etkili sonuçlar elde ettiğimiz bu uygulama ile arzu ettiğiniz ince ve kıvrımlı bir bel şekline sahip olabilirsiniz. Sevgiler.

Leyla Hocam merhaba, 24 yaşındayım. Düzenli egzersiz yapıyorum. Zayıfım ama bel bölgemdeki görüntü istediğim formda değil. Ameliyat olmaya gerek görmüyorum istemiyorum da. Bel bölgesi ameliyatsız şekillenir mi? Bu konuda bilgi rica ediyorum. Teşekkürler.

Merhaba, elbette ameliyat olmadan da bel bölgesinde bir şekillendirme sağlayabiliyoruz. Medikal yöntemler bu konudaki en önemli yardımcımız. Örneğin birçok hastamda VeShape işlemini uyguluyoruz. Ortalama 4-6 seanslık bir uygulama sonrası belinizdeki kıvrımları farkına varabilirsiniz. Ancak bu konuda sabırlı davranmanız gerekli. Medikal yöntemler seanslar ilerledikçe daha fark edilebilir sonuçlar verir.

Uygun bir gününüzde muayene için gelebilirseniz mevcut duruma bakalım ve ihtiyacınızı daha net saptayalım. Sonrasında size en uygun yöntemi önerip daha detaylı bilgi iletebilirim. Sağlıklı günler dilerim.

Leyla Hanım merhaba, ben bel bölgemdeki görüntüden rahatsızım. 29 yaşındayım. Yaptığım tüm bölgesel spor egzersizlerine rağmen istediğim görüntüye kavuşamadım. Ameliyat olmak istemiyorum. Size sormak istediğim şey bel bölgesi ameliyatsız şekillenir mi?

Merhaba, eğer çok yoğun bir yağlanma yoksa evet bazı medikal uygulamalar ile bel bölgesinde ameliyatsız şekillendirme yapabiliyoruz. Örneğin VelaShape uygulaması çoğu hastamın yüzünün güldüğü sonuçları veren bir yöntem. Bu uygulamada ilk senasın sonucunda doğrudan etki göremezsiniz ancak bu uygulamayı 4- 6 seans uyguladığımızda bel bölgenizin daha kıvrımlı bir hale geldiğini ve oldukça estetik bir görüntüye dönüştüğünü görebilirsiniz. Ameliyatsız bir tedavi istiyorsanız tabi ki sabırlı davranmanız gerek tedavi süreci için. Size özel en uygun yöntemi belirleyebilmemiz için muayene etmek üzere kliniğimize bekleriz. Sağlıklı günler dilerim.

Merhaba Leyla hanım bel bölgemde diyet ve egzersiz yaparak eritemediğim bir bölgesel yağlanma şikayetim var. Yağlanmadan dolayı belim çok kalın ve hantal duruyor ama ben ince, zarif ve kıvrımlı duran bir bele sahip olmak istiyorum. Birçok arkadaşım Liposuction yaptırmamı tavsiye etti ama ben ameliyatsız bir yöntem arıyorum. Ameliyatsız bir şekilde bel bölgesi şekillenir mi?

Merhaba, elbette vücudun birçok bölümünde kullandığımız medikal şekillendirme yöntemleri var. VelaShape 3 ve Accent Prime ameliyatsız bir şekilde vücudun bel, karın, basen, bacak gibi bölümlerini şekillendirmek isteyen birçok kişi tarafından sıklıkla kullanılıyor. Siz de bu uygulamalardan birini seçerek ameliyatsız bir şekilde belinizin şekillenmesini sağlayabilirsiniz.

Merhaba, genel olarak çok kilolu bir kadın olmama rağmen bel bölgem oldukça yağlı. Spor ve diyetle eritmeye çalıştım ancak sonuç alamadım. Cerrahi operasyonlardan da korkuyorum. Bel bölgesi ameliyatsız şekillenir mi, bunun için hangi uygulamayı önerirsiniz?

Merhaba, elbette ki vücut şekillendirme için uyguladığımız ameliyatsız yöntemler de var. Velashape ve Accent Prime ile bölgesel şekillendirme uygulamalarında en çok kullandığımız yöntemlerden biridir. Sahip olduğu üstün teknoloji sayesinde cilde herhangi bir zarar vermeden ultrasonik dalgalar yardımıyla yağların erimesini sağlar.

Bel, basen, göbek gibi inatçı yağların olduğu alanlarda oldukça etkili sonuçlar verir. Ancak Velashape ve Accent Prime bölgesel yağların ortadan kaldırılması için kullandığımız tek ameliyatsız yöntem değil, sizin beklentinizi karşılayacak ve en etkili sonucu verecek yöntemi belirleyebilmem için öncelikle sizi muayene etmeliyim.

Merhabalar. Bel bölgemin kalınlığından rahatsızım fakat ameliyat olmak istemiyorum. Bel bölgesi ameliyatsız şekillenir mi? Bunun için kullanılan bir cihaz var mı? diyet yapmadan mesela sadece cihaz olsa sonuç iyi olur mu?

Merhaba. Vücudumuzla orantılı, ince bir bel vücut estetiği açısından büyük önem taşır. Cerrahi operasyondan çekinen hastalarıma bölgesel yağlarından kurtulup incelme ve vücut şekillendirme için teknolojik yöntemleri öneriyorum. Velashape ve Accent Prime bölgesel yağları eriterek incelmede, vücut şekillendirmede ve selülit problemleri açısından oldukça işe yarayan iki farklı teknolojik yöntemdir. Özellikle Velashape hem incelmede, hem de selülit problemlerinde oldukça etkilidir. Eğer vücut kitle indeksiniz 30 ve altındaysa, Velashape için oldukça uygun sayılırsınız ve 3 seansta etkili bir sonuca varabilirsiniz.

Accent Prime i selülitlerinizi gidererek, lazer yöntemiyle yağ hücrelerinizi yok ederek vücudunuzu inceltir ve kıvrımlarınızı ortaya çıkarır. Fakat unutmamalıyız ki bu önerdiğim iki farklı teknolojik uygulama zayıflama yöntemleri değildir. Bu teknolojik yöntemlerden yararlanırken mutlaka size özel hazırlanmış diyet listenizi ve günlük egzersizlerinizi de uygulamalısınız. Bu şekilde çok daha hızlı sonuç alabilirsiniz.

Merhaba, Ameliyatsız vücut şekillendirme için hangi tedavileri olabilirim? Teşekkürler.

Merhaba, Ameliyat olmadan incelmek için Vela Shape, Ultra Shape, Hi-Def ve Thermage Body uygulamaları tercih edilebilir. Bu uygulamalar vücudunuz da gözle görülür bir incelme yaratır, vücut hatlarınızı ön plana çıkarır. Vücut şekillendirme için hangi tedavinin size uygun olduğunu bulmak için hekiminize danışmanızı öneririz. Sevgiler.