Vaser Liposuction

Estetik cerrahide de en sık kullanılan yöntem tüm dünyada olduğu gibi liposuction yani vakumla yağ alma yöntemidir. Teknolojik gelişmelerin hızlanmasıyla beraber klasik liposuction yerini yeni yöntemlere bıraktı. Ultrasonik (Vazer) ve Vaser Lipo en sık kullanılan tekniklerdir. İki benden küçülme ve vücut konturunu oluşturmak için bu teknolojilerden faydalanılabilir. Vaser Lipo Lazer denilen ses dalgaları ile yağarlı parçalayan ve lazer dilen ısı ile cildi sıkılaştıran beraber kullanarak istediğimiz şekle girmem mümkün. Ayrıca Vaser Lipo Lazer teknolojisi sayesinde yağ alınan bölgede dalgalı bir görünüm oluşma riski de ortadan kalkıyor. Özellikle bel çevresi ve basenlerde kalın bir derin yağ dokusu bulunur. Bu bölgelerde derin ultrasonik liposuction çok etkilidir.  Popo kaldırma, karın şekillendirme için de kullanılabilen bu sistemde, bölgeden alınan yağ gerekli görülen bölgede değerlendirilebiliyor. En az iki hafta korse yerine popo destekli çorap kullanılıyor.
 • Yeni Teknik: Vaser 4D Lipo

  Yeni Teknik: Vaser 4D Lipo Vaser 4D Liposculpting, kullanılan vaser liposuction yönteminin gelişmiş bir formudur. Gelişen bu form ile beraber Vaser 4D, vücut şekillendirme, yağların damar yapısına zarar vermeden alınması, yağın altındaki kasın ortaya çıkartılması ve vücut şeklinin ortaya çıkarılmasında kullanılan etkili bir yöntemdir.

 • Vaser Lipo Fiyatları

  Vaser Lipo Fiyatları Vaser Lipo çok yönlü sonuç veren bir vücut şekillendirme sistemidir. Yıllardır uygulanan Liposuction yöntemine bir alternatif olarak VaserLipo yöntemi FDA onaylı, vücutta diyet ve sporla atılamayan yağların yakılmasına yardımcı olan bir uygulamadır.

 • Vaser Liposuction ile kilo verebilir miyim?

  Vaser Liposuction ile kilo verebilir miyim? VaserLipo vücutta var olan yağ hücresi sayısı bellidir. Şişmanlama olayı bu hücrelerin sayıca artması değil, hacimce genişlemesi ile oluşur. Vaser Lipo işlemi ile bölgede var olan yağ hücrelerinin büyük bir kısmı alınır.

 • VaserLipo teknolojisiyle güvenli midir?

  VaserLipo teknolojisiyle güvenli midir? VaserLipo’da Ultrasonografik dalgalarla, sadece yağ dokusu seçici olarak parçalandığı için damar, sinir ve bağ dokusu zarar görmez. Parçalanan yağlar özel kanüller kullanılarak çok hafif basınçla çekilir.Bu yüzdens on derece güvenilir bir yöntemdir.

 • Vaser Lipo nasıl uygulanır ve sonrası?

  Vaser Lipo nasıl uygulanır ve sonrası? VaserLipo yağ alınacak bölge ve miktar tespit edilir. Yağların kolayca alınabilmesi için lokal anestezi içeren bir sıvı enjekte edildikten sonra ultrason ile sıvılaşan yağlar özel kanüller yardımı ile dışarı alınır. Ödemlerin geçmesi 4 haftayı bulmaktadır. Ayrıca hastaya 2-4 hafta çok sıkı olmayan bir korse giymesi tavsiye edilir. Bölge çokluğuna bağlı olarak operasyon süresi değişmektedir. 

 • Vaser Liposculpturing nedir?

  Vaser Liposculpturing nedir? Vaser Lipo çok yönlü sonuç veren bir vücut şekillendirme sistemidir. Yıllardır uygulanan Liposuction yöntemine bir alternatif olarak VaserLipo yöntemi FDA onaylı, vücutta diyet ve sporla atılamayan yağların yakılmasına yardımcı olan bir uygulamadır.

 • Vaser Lipo Ameliyatı

  Vaser Lipo Ameliyatı Vaser teknolojisiyle başka hiç bir dokuya zarar vermeden yağlarınızdan kolayca kurtulabilirsiniz. Liposuction vaser, ses dalgalarıyla yag dokusunu parçalama prensibine dayalıdır. Ses dalgaları sadece yağları hedef aldığı için damarlara, sinirlere, bağ dokuya zarar vermeden fazla yağlardan kurtulmanızı sağlar. Sonuç olarak daha az morluk, ödem ve daha az komplikasyon riskiyle hızlıca iyileşme sağlarsınız. VASER liposuction – Liposhaping – Liposculpturing – Liposelection – Liposakşın – Vakumla

 • Bölgesel Fazlalık İçin High Definition Vaser Liposculpture

  Bölgesel Fazlalık İçin High Definition Vaser Liposculpture Spor salonlarının, üye olup da gitmeyenler için açıldığını biliyor muydunuz? Ne yazıktır ki gitmeyenler, gidenlerden o kadar fazla ki... Siz de gerek iş yoğunluğu gerek tembellikten bir türlü spor salonuna gidemeyenlerdenseniz şayet, o zaman bu haber tam size göre... High Definition Vaser Liposculpture adlı yeni cerrahi bir teknikle yağlarınız alınıyor, başka bölgelere ekleniyor. Sonuç: 4 saatte ince ve kaslı bir vücut!