Yüz gençleştirme ve akne tedavisinde kullanılan altın iğne tedavisi kişilere daha pürüzsüz bir yüz kazandırıyor.

Doğal görünümden vazgeçmek istemeyen aynı zamanda da yüzündeki kusurlardan kurtulmak isteyen kişiler altın iğne mucizesinden yararlanabiliyor.

Sivilce izleri, kişilerin özgüvenlerini etkileyen ve yüz güzelliğine gölge düşüren görünümlerdir. Ergenlik veya yetişkin dönemlerinde meydana gelen sivilcelere doğru tedavi uygulanmadığında kişilerin yüzlerinde iz kalabilir. Sivilce izlerini geçirmek ve pürüzsüz bir cilde kavuşmak için altın iğne yaptırabilirsiniz.

Altın iğne tedavisi, yüzdeki lekeler, yaşlılık izleri ve kırışıklara iyi gelen mucizevi bir uygulamadır. Bıçak altına yatmadan yüzünüzdeki izlerden kurtulmak ve cildinize genç bir hava katmak için altın iğne yaptırabilirsiniz.

Radyofrekans mikro iğnesi ve minimal olarak enjekte edilen altın iğne yaşlanma, akne, akne izleri, yara izleri ve çatlak izlerini azaltmak için kullanılan etkili bir tedavi seçeneğidir.

Tedavi cildin dokusunu geliştirir, genişlemiş gözenekleri daraltır. Uygulamadan sonra hastalar günlük hayatına devam edebilir, tamamen iyileşme 1-5 gün arasındadır.

Altın İğne Tedavisi Nedir?

Altın iğne, deri altındaki tabakalarda onarılabilir hasar oluşturarak bu bölgedeki onarıcı hücre sisteminin harekete geçmesini hedefler. Altın iğne uygulamasında kullanılan iğneler cildin 0,5 ila 3-5 mm kadar derinine uygulanabilir.

Altın iğne tedavisinde kullanılan iğneler tek kullanımlıktır ve kişiye özeldir. İğnelerin cildimizde yarattığı kontrollü hasar, cildin kendi kendini onarma sürecini uyarır. Böylece cildimiz ihtiyacımız olan kolajeni üretmeye başlayarak yüzdeki sivilce izlerini tedavi eder, kırışıkları azaltır ve cildin daha genç görünmesini sağlar.

İğneli Radyofrekans cilt yenileme, hasarlı cildi onarmak ve gençleştirmek için etkili bir tedavi sağlar.

Bu tedavi kırışıklıkların, yara izlerinin, gözle görülen gözeneklerin, çatlakların ve eşit olmayan cilt dokusunun ve pigmentasyonun görünümünü azaltır ve bu sayede daha yumuşak, daha sağlıklı bir cilt yaratır.

Altın İğnenin Avantajları Nelerdir?

 • Cildi sıkılaştırıcı ve kaldırıcı etkisi
 • Doğal sonuç
 • Kısa iyileşme süresi
 • Tekrarlanabilir olması
 • Boyun, dekolte ve el gibi hassas alanlar için kullanılabilir
 • Akne izleri tedavisinde bilimsel kanıtlanmış etkisi

Altın İğne ile Yapılan Tedaviler

 • Yaşlılık lekeleri
 • Güneş izleri
 • Cilt tonu ve dokusunu yeniler
 • Kırışıklıklar
 • Cerrahi yara izleri
 • Sivilce izleri
 • Deri çatlağı

Altıniğneli radyofrekans cilt yenileme, kırışıklıkların, çatlak izlerinin, yara izlerinin, yaşlılık lekelerinin, genişlemiş gözeneklerin ve güneşin tahriş ettiği cilt görünümünü ortadan kaldırmak veya azaltmak için yararlı bir işlemdir.

Altın İğne ile Sivilce ve Akne İzleri Tedavisi

Sivilceler çoğunlukla yüzümüzde çıkarlar. Sivilcelerin büyüklüğü, rengi ve yapısı kişinin cilt tipine göre değişkenlik gösterebilir. Altın iğne uygulaması ile her türlü sivilce izine karşı etkili bir tedavi sağlanabilir.

Aynı zamanda altın iğne sayesinde sivilce izlerinin yanı sıra, aktif olan sivilcelerinizden de kurtulabilirsiniz. Uzun süreli altın iğne seanslarında sivilcelerin tedavi edildiğini ve sivilce izlerinin de kalıcı olarak geçtiğini görebilirsiniz.

Aktif olan kırmızı sivilcelerinizi tedavi etmek için altın iğne uygulaması ile birlikte sizin için önerilen cilt bakımlarını da yaptırabilirsiniz. Düzenli olarak altın iğne ve cilt bakımı yaptırmak cildinizin daha pürüzsüz görünmesine yardımcı olur, sivilcelerinizin ortadan kalkmasını sağlar.

altın iğneAltın İğne ile Yara İzleri Tedavisi

Lazer uygulamalar sonrasında veya çeşitli kazalardan sonra cildimizde yaralar kalabilir. Bu yaraların sürekli kaşınması ve yaralara iyi bakılmaması ileri dönemde iz kalmasına yol açabilir.

Yara izleri tedavisi için son zamanlarda altın iğne teknolojisi kullanılıyor. Altın iğne tedavisinde, yara izinin olduğu bölgeye iğnelerle kontrollu hasar oluşturulur. Birkaç gün içinde cilt kendi kendini tedavi etmeye başlar ve yara izinin görünürlüğünü azaltır.

Cildinizdeki yara izlerini kozmetik uygulamalar ile gizlemek yerine altın iğne tedavisi ile kalıcı olarak tedavi edebilir, cildinizin pürüzsüz görünmesini sağlayabilirsiniz.

Altın İğne ile Yüz Gençleştirme Tedavisi

Altın iğne, cilt yüzeyindeki hafif ve orta dereceli kırışıklar için oldukça etkili sonuçlar çıkarır. Cilt gençleştirme uygulamaları arasında en yaygın olarak kullanılan altın iğne işlemi özellikle cilt sıkılaştırma için tercih edilir.

Altın iğne uygulaması tamamen güvenlidir, cilt yüzeyinde iz bırakmaz. Altın iğnenin en önemli avantajlarından biri, sonuçlarının kalıcı olmasıdır. Eğer cildinizde aşırı sarkma yoksa, orta dereceli kırışıklar görünüyorsa yüz germe ameliyatına alternatif olarak altın iğne yaptırabilirsiniz.

Kırışıklık Tedavisinde Altın İğne

Altın iğne yüz, dekolte ve boyun bölgesindeki kırışıklar için kullanılabilir. Altın iğneyi isterseniz sadece bölgesel olarak göz kenarındaki kırışıklar ve dudak çevresi gibi hassas bölgeler için de tercih edebilirsiniz.

Altın iğne uygulamasında kırışıkları gidermek için cilt altına altın iğneler aracılığı ile ısı verilir. Bu ısı sayesinde deri altındaki kolajen ve elastin dokuları uyarılır.

Altın iğne tedavisi, gözenek probleminin giderilmesine de yardımcı olur, cildi sıkılaştırır ve yukarı doğru lifting etkisi yaratır.

Altın İğne ile Çatlak Tedavisi

Hamilelik sonrasında veya hızlı kilo alıp veren kişilerde çatlaklar görülebilir. Çatlaklar, kişinin yağ oranına, cilt kalitesine ve genel yapısına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Altın iğne uygulaması vücuttaki çatlakları tedavi ederek, vücudun daha kusursuz görünmesini sağlar. Altın iğne çatlakların derinliklerini azaltarak, çatlakların renginin cilt rengine yakın olmasını sağlar. Çatlakların olduğu bölge sıkılaştırılır ve çatlakların görünürlüğü azalır.

Altın İğne Tedavisi Fiyatları

Altın iğne fiyatları uygulamanın yapılacağı alana göre değişiklik göstermektedir. Cihazın bu konudaki markası ve yetkinliği fiyatları değiştirebilir. Çünkü kişiye özel başlıklar açılır ve bu başlıklar ayrı fiyatlar ile satılmaktadır. Ayrıca altın iğne tedavileri farklı amaçlar ile birkaç seans kullanılır. Bu seans sayısında fiyatları değiştirebilir.