Brezilya Poposu (BBL) Estetiği

Brezilya Kalçası (BBL) estetiği ile daha biçimli ve eşit kalçalara kavuşmanız sağlanıyor.

Günümüzde kalçaların şekli ve oranı çekici ve kusursuz bir vücut için önemli faktörlerdir. BBL yöntemi ile kendi yağınız ile kalçanızı şekillendiriyoruz.

Brezilya popo kaldırma ameliyatı ile daha dolgun, daha yuvarlak bir kalça konturu elde etmek için özel yağ transfer tekniklerini kullanılıyor. Kişinin kendi vücudundan alınan yağlar ile daha şekilli kalçalar elde edilebiliyor.

Brezilya tekniği (BBL) ile popo kaldırma nedir?

Brezilya tekniği ile popo kaldırma kişinin kendi bölgesel yağı kullanılarak yapılan kalça şekillendirme uygulamasıdır. .Hastanın karın, bel veya bacak bölgelerinden fazla yağ dokuları Vaser Liposuction tekniği ile alınarak popo bölgesine enjekte edilir. Böylece kişinin bel bölgesinde incelme sağlanır aynı zamanda kalçası daha şekilli ve dolgun görünür. Brezilya tekniği ile popo kaldırma vücudun tıpkı kum saati gibi kusursuz görünmesine yardımcı olur.

Neden Brezilya tekniği ile popo kaldırma estetiği yaptırmalıyım?

Kişilerin kalçalarının şekli ve büyüklüğü genellikle genetik kodlara bağlıdır. Hem iskelet yapınız hem de vücudunuzun yağ depolaması alt vücudun yani popo bölgesinin görünümünü etkiler. Sağlıklı bir diyet, sağlıklı bir vücut ağırlığı elde etmek ve kasları sıkılaştırmak dolgun bir popo için yeterli olabilir. Ama birçok kişinin spor ve diyete zamanı olmayabiliyor. Spor yapmayan, beslenmesine dikkat etmeyen kişiler düz kalçalardan şikayetçi olurlar. Düz kalçalarınızı daha dolgun ve yuvarlak bir hale getirmek için illa ki spor ve diyet yapmanıza gerek yok. Brezilya tekniği ile popo kaldırma estetiği hayalinizdeki yuvarlak Latin kalçasını tek seferde elde etmenizi sağlıyor. Bonus olarak bu ameliyat sonrasında karın bölgenizde ki fazla yağlardan da kurtulabileceksiniz!

Brezilya tekniği ile popo kaldırma estetiğinin etkileri nelerdir?

  • Vücudunuzun alt kısmı daha dolgun görünür
  • Karın bölgenizdeki yağlardan kurtulabilirsiniz
  • Kıyafetleriniz üzerinizde daha çekici görünür
  • Alt ve üst bedeniniz daha orantılı bir şekil alır

Popo kaldırma ameliyatı bana uygun mudur?

Brezilya tekniği ile yapılan popo ameliyatı düz, basık ve küçük kalçalar için uygundur. Popo kaldırma ameliyatı hem erkeklere hem de kadınlara yapılabilir. Brezilya tekniği ile yapılan popo kaldırma ameliyatında implant yani silikon kullanılmaz. Tamamen kişinin kendi yağı ile popo dolgunlaştırması sağlanır. Bu nedenle Brezilya tekniği yaptırmak isteyen hastaların yeterli bölgesel yağlarının olması şarttır. Aynı zamanda popo kaldırma ameliyatı yaptırmak isteyenlerin yeterli cilt elastikiyetinin olması, yoğun derecede popo sarkması olmaması gerekmektedir.

Brezilya tekniği ile popo kaldırma ameliyatı nasıl yapılır?

Brezilya tekniği ile popo kaldırma ameliyatı üç temel adımdan oluşur. İlk olarak kişinin karın, bel, bacak ve ya sırt bölgesinden yağ çekilir. Vaser Liposuction yöntemiyle çekilen bölgesel yağlar ayrıştırılarak saf bir hale getirilir. Transfere hazır olan yağ dokuları, uzman hekim tarafından belirlenen noktalara enjekte edilir. Kalçaya enjekte edilen yağların bir kısmı ilk aşamada eriyebilir. İhtiyaç durumunda uygulamadan birkaç hafta sonra tekrar yağ enjektesi yapılarak yağların daha kalıcı olması sağlanacaktır. Ameliyat genel anestezi altında gerçekleşir, ameliyat sırasında ağrı hissedilmez.

Brezilya tekniği (BBL) ile popo kaldırma ameliyatı sonrası iyileşme süreci nasıldır?

Popo kaldırma ameliyatı sonrasında minimal bir ağrı hissedilir, hastalar ağrı kesiciler ile daha rahat hissedebilirler. Popo kaldırma ameliyatından sonra ortalama 2 hafta boyunca doğrudan kalçanızın üzerinize oturmanız ve sırt üstü yatmanız önerilmez.

Brezilya tekniği ile yapılan popo kaldırma estetiğinden sonra iki hafta boyunca yan yatabilir, uzanır vaziyette oturmanız veya ayakta durmanız gerekir. İki hafta sonra doktor kontrolü yapılır. Hekiminiz uygun görürse simit şeklindeki yastıklarla yavaş yavaş oturmaya başlayabilirsiniz. Ameliyattan sonraki 8. haftadan sonra normal şekilde oturmaya başlayacaksınız.

Brezilya Kalçası Estetiği Fiyatları?

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. +902122414624 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak Brezilya Kalçası estetiği fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Konu: Brezilya Kalçası (BBL) Estetiği
Bu Yazılar İlginizi Çekebilir
SAĞLIKLI BİR YAŞAM HAKKIMIZ
Haber Bültenimize Katılın
Haber bültenimize üye olarak güncel yazılarımızı takip edebilirsiniz.

BREZİLYA KALÇASI - POPOYA YAĞ ENJEKSİYONU
Bir Sorunuz mu Var ?
Brezilya Kalçası (BBL) estetiği hakkında sorulan soru ve cevaplara buradan ulaşabilirsiniz ya da bize mesaj gönderebilirsiniz.
@drleylaarvas
BİZİ TAKİP EDİN
Uygulamalar, çözümler ve operasyonlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Brezilya Kalçası Estetiği Soru ve Cevapları

Sorgunuzla eşleşen soru yok veya bunları okuma izniniz yok.

Diğer Tedaviler