Dudak dolgusu eritilebilir mi?

blank
1 Cevap

İyi akşamlar hocam ben 1 ay önce dudaklarıma dolgu yaptırdım. Ama sağ taraf biraz daha kalkık görünüyor çok hoşuma gitmedi eski hali daha iyi görünüyordu. Dudak dolgusunu eritebilir misiniz? bilgi verin lütfen.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba, Dudak dolgusu yaptırdıktan sonra görüntüsünden memnun olmayan kişiler için dudak dolgusu eritme işlemi uygulanabilir. Dudak dolgusu yaptırdıktan sonra son kararınızı vermek için mutlaka 2-3 hafta beklemenizi öneririz. Ödem ve kızarıklık sebebiyle ilk haftalarda dudak dolgunuzun nasıl göründüğünü anlayamayabilirsiniz. 3.haftanın sonunda dudak dolgusundan mutlu olmayan kişilere dudak dolgusu eritme işlemi yapılır. Dudak dolgusu eritildikten sonra kendi doğal dudaklarınıza kavuşabilirsiniz. Unutmayın ki dudak dolgusunun kalıcılığı 4-6 ay arasında değişir. Eğer ilk defa dudak dolgusu yaptırdıysanız yeni dudaklarınıza alışmak için 6.ayın sonuna kadar beklemenizi öneririz. Dudak dolgusu 6.ayın sonunda tamamen eriyecek, kendi doğal dudaklarınıza geri döneceksiniz. Dilerseniz dudak dolgusunu tekrar yaptırabilirsiniz. Sevgiler.

blank

Hocam Merhaba. Dudaklarıma dolgu yaptırdım fakat şekil itibariyle dışarı taştı ve yapay duruyor. Dudak dolgusu eritilebilir mi?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Aralık 8, 2020

Merhabalar. Evet, doğru uygulanmayan ve hastanın isteğini yansıtmayan dolgular hyaluronidaz adlı bir maddeyle hızlıca eritilebilir. Seans esnasında %40 – %50’si gibi bir miktarın eridiğini gözle görebilirken, kalan dolgular 1 hafta içinde erimeye devam eder. Eritme işlemi sonrasında oluşan ödem son derece normaldir ve birkaç gün içinde geçecektir. Tekrar dolgu yaptırmak isterseniz, eritme işleminden 2 hafta sonra yaptırabilirsiniz.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar