Evde Meme Büyütülür mü?

blank
1 Cevap

Merhaba hocam, ben 24 yaşındayım benim memelerim çok küçük yıllardır rahatsızlık duyuyorum ,  dümdüz aynı erkek gibi. Ameliyat olmaya korkuyorum ailem de izin vermiyor. Evde meme büyütülür mü?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Mayıs 27, 2020

Merhaba, daha önce de bahsettiğim gibi meme dokusu evde uygulanan kremlerle, masajlarla ya da sporla büyüyebilecek bir organ değil. Bu yüzden evde meme büyütmek ne yazık ki pek mümkün değildir. Meme büyütmenin iki yolu var. Biri protez takılarak yapılan büyütmedir. Diğer yöntem ise memeye yağ enjeksiyonudur. Meme protezi ameliyatı, büyük göğüslere sahip olmak isteyen kişiler için en ideal yöntemdir. Daha doğal göründüğünü düşünen hastalarım ise memeye yağ enjeksiyonu yöntemini tercih ediyorlar. Meme protezi ile meme büyütmek, kadınların dik, dolgun ve daha estetik göğüslere kalıcı olarak sahip olmalarını sağlıyor. En güvenilir ve en etkili meme büyütme yöntemi olan meme protezi sayesinde siz de küçük memelerinizin daha dolgun görünmesini ve göğüslerinize yeni bir form kazandırabilirsiniz. Memeye yağ enjeksiyonu da tercih edilebilecek bir yöntemdir fakat protez kadar kalıcı olmayabilir çünkü enjekte edilen yağların bir kısmı zamanla eriyebilir. İyice araştırıp düşündükten sonra muayene esnasında hangi yöntemin size daha uygun olacağına karar verebiliriz.

blank

Merhaba Leyla hanım ben göğüslerimden çok rahatsızım görüntü olarak , çok küçük ve büyütmek istiyorum ameliyattan çok korkuyorum , evde büyütülür mü? Sporla ya da başka bir işlemle büyütme mümkün mü?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Haziran 30, 2020

Merhaba malesef evde yapılan spor ile ya da ameliyatsız bir işlem ile meme büyütmek mümkün değildir .Meme büyütme için en sağlıklı ve tek çözüm ameliyattır. İki seçenek vardır,protez ile büyütme ve yağ enjeksiyonu ile meme büyütme.Protez ile meme büyütme ameliyatında göğüs ölçülerinize ve vücudunuza uygun protezi seçerek yapıyoruz ya da vücudunuzda yağ olan bir bölgeden yağ alarak memelerinize transfer ediyoruz .

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar