Evde Meme Büyütülür mü?

1.14K görüntülenmeMeme Estetiği
0
1 Yorum

Merhaba hocam, ben 24 yaşındayım benim memelerim çok küçük yıllardır rahatsızlık duyuyorum ,  dümdüz aynı erkek gibi. Ameliyat olmaya korkuyorum ailem de izin vermiyor. Evde meme büyütülür mü?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, daha önce de bahsettiğim gibi meme dokusu evde uygulanan kremlerle, masajlarla ya da sporla büyüyebilecek bir organ değil. Bu yüzden evde meme büyütmek ne yazık ki pek mümkün değildir. Meme büyütmenin iki yolu var. Biri protez takılarak yapılan büyütmedir. Diğer yöntem ise memeye yağ enjeksiyonudur. Meme protezi ameliyatı, büyük göğüslere sahip olmak isteyen kişiler için en ideal yöntemdir. Daha doğal göründüğünü düşünen hastalarım ise memeye yağ enjeksiyonu yöntemini tercih ediyorlar. Meme protezi ile meme büyütmek, kadınların dik, dolgun ve daha estetik göğüslere kalıcı olarak sahip olmalarını sağlıyor. En güvenilir ve en etkili meme büyütme yöntemi olan meme protezi sayesinde siz de küçük memelerinizin daha dolgun görünmesini ve göğüslerinize yeni bir form kazandırabilirsiniz. Memeye yağ enjeksiyonu da tercih edilebilecek bir yöntemdir fakat protez kadar kalıcı olmayabilir çünkü enjekte edilen yağların bir kısmı zamanla eriyebilir. İyice araştırıp düşündükten sonra muayene esnasında hangi yöntemin size daha uygun olacağına karar verebiliriz.

0

Merhaba hocam, memelerim çok küçük onları büyütmek istiyorum ancak cerrahi işlem beni korkutuyor. Acaba evde kendi imkanlarımla meme büyütebilir miyim? Böyle bir şey olabiliyor mu?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, birçok kişi krem, spor veya başka bir ek destek yardımı ile kendi imkanlarıyla meme büyütmenin mümkün olabileceğini iddia etse de böyle bir şey kesinlikle söz konusu değildir. Meme büyütmek için tek çare yağ enjeksiyonu veya silikon protez yöntemleriyle meme büyütme ameliyatı olmanızdır.

0

Merhabalar Leyla Hocam, küçük memeli olmaktan artık çok sıkıldım. Göğüslerimi doğal yöntemlere başvurarak büyütmeyi denesem işe yarar mı? Öneriniz nedir? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, evde kendi deneyeceğiniz yollar yardımıyla meme büyütmek mümkün değildir. Krem veya spor gibi etkenler meme büyütmede işe yaramaz. Çünkü meme dokunuza hiçbir etki etmemektedirler. Meme büyütmenin tek ve en etkili yolu meme büyütme cerrahi operasyonudur.

0

Leyla Hocam merhaba, egzersiz ve krem kullanarak evde meme büyütülür mü? Önerilerinizi öğrenebilir miyim? Teşekkür ederim.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, ne yazık ki bazı itibar edilmemesi gereken kaynaklarda yazanların aksine evde meme büyütmek mümkün değildir. Meme büyütmek sadece meme büyütme estetik ameliyatları ile mümkündür. Bu estetik ameliyatların sonucu ömürlüktür, riski düşük olan cerrahi operasyonlardır. Bu operasyonlarda kullandığımız silikonlar FDA onaylıdır ve sağlık açısından risk taşımaz. Zaman içinde yırtılma yapmaz ya da patlamaz, jel kıvamındadır. Doğal ölçüler seçildiğinde ve uzman bir hekim tarafından profesyonelce yerleştirildiyse dışarıdan belli olmaz. Eğer meme büyütme isteğiniz varsa muayene için gelebilirsiniz. Vücut yapınızı analiz edip detayları sizin beklentileriniz doğrultusunda görüşebiliriz. Ancak krem ya da egzersiz ile meme büyütüleceğine inanmak sizi maddi ve manevi hayal kırıklığına uğratacaktır. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hanım merhaba, 22 yaşındayım. Göğüslerim güzel aslında ama ben daha iri göğüsler istiyorum. En az 2 beden kadar büyürse daha güzel görünür diye düşünüyorum. Ameliyat olmak da pek istemiyorum. Evde meme büyütülür mü? Bilgi verebilir misiniz? Ne yapmalıyım?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, birçok hastam sahip olduğundan daha iri göğüsler istediği için kapımı çalıyor. Kişinin kendini psikolojik yönden iyi hissetmesindeki en büyük etkenlerden birisi de kendisini beğenmesi ve görüntüsünden memnun olması. Ben estetikte doğallıktan yanayım ancak hastalarımın görüş ve beklentilerini çok önemsiyorum. Sorunuza gelince, ne yazık ki evde meme büyütülmez. İnternetten araştırdığınızda bazı asılsız ya da yanlış bilgi içeren haberlere rastlayabilirsiniz. Ancak kesin bir şekilde söyleyebilirim ki meme büyütmenin tek yolu meme büyütme estetiği ameliyatı olmaktır. Meme büyütme ameliyatlarında ölçüye karar vermekte öncelikle beklentilerinizi dinleriz sonrasında ise yaptığımız muayene ve analizlerle vücut yapınızın beklentilerinize uygunluğunu sorgularız. Daha sonra ortak bir karar ile meme büyütme ameliyatınızı gerçekleştiririz. Sevgiler.

0

Merhaba Leyla hocam, göğüslerinin küçük olmasından yakınan bir kadınım. Göğüslerim büyük ve dolgun görünsün istiyorum ama genetik yapıdan dolayı maalesef memelerim küçük. Memelerimi nasıl büyütebilirim, evde uygulanacak doğal yöntemlerle meme büyütülür mü?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, her ne kadar birçok kişi krem, masaj ya da spor gibi doğal yöntemlerle memenin büyütülebildiğini iddia etse de böyle bir şey söz konusu değildir. Meme yapısı gereği evde yapılacak böylesi doğal yöntemlerle büyüyen bir organ değildir. Memenin büyütülebilmesi için estetik bir operasyon yardımıyla dışarıdan bir müdahale yapılması gerekir.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı