Kalça Büyütme Kremi İşe Yarıyor mu?

1.38K görüntülenmePopo Estetiği
0
1 Yorum

İyi günler hocam ben kalçalarımı büyütmek istiyorum. Yıllardır bu durumdan şikayetçiyim 58 kiloyum ve kalçalarım dümdüz biraz ilgi çekmek istiyorum.İnternette çok fazla kalça büyütme ile ilgili kremler ve ürünler var bunlardan kullanmak doğru birşey mi sizin önerebileceğiniz bir krem var mı kremle kalça büyütülür mü?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, maalesef kalça büyütme kremlerini kullanmanızı önermiyorum. Şu an piyasada çok fazla bu tür ürünler satın alınıyor. Hem yan etkileri olan hem de istediğiniz sonuçları vermeyen kremlerdir. Her kadın sıkı ve dolgun bir kalçanın sahibi olmak ister. Sık sık kilo alıp vermek, yaşlanmak ve genetik faktörlerden dolayı zamanla kalçamızın formunu kaybettiğini görürüz. Kalça şeklini beğenmeyen kişiler için estetik operasyonlar tek çaredir. Çünkü diyet ve egzersiz programları ile kalça kaldırmak çok uzun süren hatta neredeyse imkansız bir işlemdir. Yağ transferi ile yapılan kalça kaldırma ve büyütme estetiği , kalçanın daha sıkı, dolgun ve kalkık görünmesine yardımcı olur. Aynı zamanda kalça büyütme estetiğini yaparken vücudunuzda istenmeyen tüm fazla yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. Hem karın,bel bölgesine şekil veriyoruz hem de kalçanızı büyütüp şekillendiriyoruz.Böyle konforlu bir ameliyat yöntemi varken faydasını görmeyeceğiniz kremlerle vakit kaybetmemenizi öneririm.

0

Merhaba hocam, popo büyütmek istiyorum ancak estetik operasyon yaptırmak istemiyorum. Acaba kalça büyütme kremi işe yarıyor mu? Sizin de fikrinizi almak istedim. Sevgiler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, maalesef kalça büyütme amacı ile satışa sunulan dermatolojik ve kozmetik ürünlerin böyle bir fayda sağlaması mümkün değildir. Kremler deri yüzeyine etki eder. Ancak kalça büyütmek istiyorsanız mutlaka deri altından bir uygulama yapılması gerekir. Dolgu, yağ enjeksiyonu gibi uygulamalar ile bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

0

Doktor hanım merhabalar, göğüs kafesim oldukça geniş ancak kalçam aşırı küçük ve dümdüz iniyor. Bu şekilde hem orantısız bir vücut hem de estetik olmayan bir vücut görüntüm var. Kalçamın daha dolgun ve çıkık olmasını istiyorum. Acaba kalça büyütme kremleri işe yarar mı? Ne önerirsiniz?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, kalçamızın görüntüsünde etkili olan iki faktör kaslar ve yağ dokularıdır. Kas dokusu ve yağ dokusuna bağlı olarak kalçının büyüklüğü ve küçüklüğü değişir. Kremler cilt altındaki dokulara etki etmediğinden hiçbir işe yaramamaktadır. Eğer daha dolgun ve çekici kalçalara sahip olmak istiyorsanız yağ enjeksiyonu operasyonunu öneririm. Genellikle bu arzu ile gelen hastalarımıza yağ enjeksiyonu uyguluyoruz. Yağ enjeksiyonu işleminde vücudunuzda fazla yağ bulunan bölgeden alınan yağları kalçanıza enjekte ederek daha dolgun hatlara sahip bir kalça görünümü elde etmeniz için size yardımcı oluyoruz. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hanım merhaba, benim size bir sorum olacak. Ben popo bölgemin daha dolgun olmasını istiyorum da. Bunun için kalça büyütme kremi işe yarıyor mu? Önerdiğiniz bir marka var mı? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, özellikle son zamanlarda farklı birçok platformda kremlerin kalça büyütmedeki ya da dolgunlaştırmadaki etkisi konuşuluyor. Ancak ne yazık ki markası ne olursa olsun, fiyatı ne olursa olsun kalçalarınızı büyütmek, dolgunlaştırmak için kullanmayı planladığınız kremler tam bir hayal kırıklığı yaratır. Vücudu şekillendirmek, spor ve diyetle gitmeyen yağlardan kurtulmak sadece estetik operasyonlar ile mümkündür. Eğer dolgun bir popo istiyorsanız bunun için muayene olmalı, gerekli vücut analizlerinizi yaptırmalı, ihtiyaçlarınızı ve hayallerinizi doktorunuzla paylaşarak etkin bir operasyon takvimi planlamalısınız. Sağlıklı günler dilerim.

0

Merhaba Leyla Hocam, benim kalçalarım dümdüz görünüyor. Daha yuvarlak hatlara sahip olmak istiyorum. Kalça büyütme kremi işe yarıyor mu? Düzenli kullanım yapsam daha dolgun bir görüntü elde eder miyim?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, kalça bölgesinde yuvarlak ve dozunda bir dolgunluğa sahip olmak çoğu kadının hayali. Bu hayallerin farkındalığından olsa gerek bir çok platforma kalçaların kremlerle büyütülebileceği ya da şekillendirilebileceği söyleniyor. Keşke böyle bir imkan olsa, ama yok. Hiçbir krem vücut hatlarınızı şekle sokmaz. Bölgesel yağlanmalardan kurtulmanın da vücutta hatların daha estetik bir hale kavuşturulmasının da tek yolu estetik operasyonlar dır. Örneğin, eğer vücudunuzun farklı bir bölgesinde fazla yağlanmanız varsa Vaser Liposuction tekniği ile buradaki yağları alırız ve kalçaya enjekte ederiz. Bu hem hızlı hem de çok daha garantili bir çözümdür. Eğer sizi muayene edersem, daha iyi bir analiz yaparak ihtiyacınız olan işlemi net bir şekilde söyleyebilirim.

0

Merhaba  leyla hanım. Maalesef yağlı, düz ve sarkık formu olan bir popom var, özellikle dar kıyafetler giydiğimde görünüşü beni çok rahatsız ediyor. Kalçamı büyütmek, daha dolgun ve dik görünmesini sağlamak istiyorum. Sizce kalça büyütme kremleri ile kalçamın daha büyük ve dolgun görünmesini sağlar mı?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, piyasada birçok kalça büyütme kremi var ve maalesef bu kremler büyük bir rağbet görüyor. Ancak bu kremlerin kalça büyütme, dolgunlaştırma ya da şekillendirme üzerinde herhangi bir etkisi yoktur. Çünkü vücudumuzu şekillendiren kas ve yağ dokusudur, eğer kişi görünüşüyle ilgili bir değişiklik arzu ediyorsa kas ve yağ dokusu üzerinde etki edebilecek uygulamalar denemelidir. Kalça büyütme kremi olarak satılan bu ürünlerin kas ve yağ dokusu üzerinde herhangi bir değişiklik yapması mümkün olmadığı için kalça büyütme üzerinde de herhangi bir etkisi olmaz. Kalçanızın görünümünden çok rahatsızsanız alanında uzman bir plastik cerrahla görüşmelisiniz.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı