İyi günler hocam ben kalçalarımı büyütmek istiyorum. Yıllardır bu durumdan şikayetçiyim 58 kiloyum ve kalçalarım dümdüz biraz ilgi çekmek istiyorum. İnternette çok fazla kalça büyütme ile ilgili kremler ve ürünler var bunlardan kullanmak doğru birşey mi sizin önerebileceğiniz bir krem var mı kremle kalça büyütülür mü?

Merhaba, maalesef kalça büyütme kremlerini kullanmanızı önermiyorum. Şu an piyasada çok fazla bu tür ürünler satın alınıyor. Hem yan etkileri olan hem de istediğiniz sonuçları vermeyen kremlerdir. Her kadın sıkı ve dolgun bir kalçanın sahibi olmak ister. Sık sık kilo alıp vermek, yaşlanmak ve genetik faktörlerden dolayı zamanla kalçamızın formunu kaybettiğini görürüz.

Kalça şeklini beğenmeyen kişiler için estetik operasyonlar tek çaredir. Çünkü diyet ve egzersiz programları ile kalça kaldırmak çok uzun süren hatta neredeyse imkansız bir işlemdir. Yağ transferi ile yapılan kalça kaldırma ve büyütme estetiği , kalçanın daha sıkı, dolgun ve kalkık görünmesine yardımcı olur. Aynı zamanda kalça büyütme estetiğini yaparken vücudunuzda istenmeyen tüm fazla yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. Hem karın, bel bölgesine şekil veriyoruz hem de kalçanızı büyütüp şekillendiriyoruz. Böyle konforlu bir ameliyat yöntemi varken faydasını görmeyeceğiniz kremlerle vakit kaybetmemenizi öneririm.

Doktor Hanım merhaba, ben dolgun kalçalara sahip olmak istiyorum. Birkaç yerde çeşitli kremler gördüm. Sizin önerdiğiniz bir marka var mı? Kalça büyütme kremi işe yarıyor mu?

Merhaba, hiçbir krem, markası ne olursa olsun kalça büyütmekte işe yaramaz. Birçok platformda bu şekilde kremlerin popoyu dolgunlaştırmada ya da göğüsleri büyütmede vs etkili olduğu bilgilerinin dolaştığını görüyorum. Bunlar asla doğruyu yansıtmıyor. Kalça büyütmede ya da dolgunlaştırmada öncelikle vücut analizleriniz yapılır ve size en uygun medikal işlemler ya da cerrahi işlemler önerilir.

Bu tamamen doktorunuzun yapacağı muayene ile ilgili. Eğer dolgun kalçalar istiyorsanız benim önerim alanında uzman bir doktora görünmeniz, beklentilerinizi paylaşmanız ve uygun yöntemlerin bu şekilde belirlenmesi yönünde olur. Sevgiler…

Merhaba hocam, popo büyütmek istiyorum ancak estetik operasyon yaptırmak istemiyorum. Acaba kalça büyütme kremi işe yarıyor mu? Sizin de fikrinizi almak istedim. Sevgiler.

Merhaba, maalesef kalça büyütme amacı ile satışa sunulan dermatolojik ve kozmetik ürünlerin böyle bir fayda sağlaması mümkün değildir. Kremler deri yüzeyine etki eder. Ancak kalça büyütmek istiyorsanız mutlaka deri altından bir uygulama yapılması gerekir. Dolgu, yağ enjeksiyonu gibi uygulamalar ile bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

Doktor hanım merhabalar, göğüs kafesim oldukça geniş ancak kalçam aşırı küçük ve dümdüz iniyor. Bu şekilde hem orantısız bir vücut hem de estetik olmayan bir vücut görüntüm var. Kalçamın daha dolgun ve çıkık olmasını istiyorum. Acaba kalça büyütme kremleri işe yarar mı? Ne önerirsiniz?

Merhabalar, kalçamızın görüntüsünde etkili olan iki faktör kaslar ve yağ dokularıdır. Kas dokusu ve yağ dokusuna bağlı olarak kalçının büyüklüğü ve küçüklüğü değişir. Kremler cilt altındaki dokulara etki etmediğinden hiçbir işe yaramamaktadır. Eğer daha dolgun ve çekici kalçalara sahip olmak istiyorsanız yağ enjeksiyonu operasyonunu öneririm.

Genellikle bu arzu ile gelen hastalarımıza yağ enjeksiyonu uyguluyoruz. Yağ enjeksiyonu işleminde vücudunuzda fazla yağ bulunan bölgeden alınan yağları kalçanıza enjekte ederek daha dolgun hatlara sahip bir kalça görünümü elde etmeniz için size yardımcı oluyoruz. Sağlıklı günler dilerim.

Leyla Hanım merhaba, benim size bir sorum olacak. Ben popo bölgemin daha dolgun olmasını istiyorum da. Bunun için kalça büyütme kremi işe yarıyor mu? Önerdiğiniz bir marka var mı? Teşekkürler.

Merhaba, özellikle son zamanlarda farklı birçok platformda kremlerin kalça büyütmedeki ya da dolgunlaştırmadaki etkisi konuşuluyor. Ancak ne yazık ki markası ne olursa olsun, fiyatı ne olursa olsun kalçalarınızı büyütmek, dolgunlaştırmak için kullanmayı planladığınız kremler tam bir hayal kırıklığı yaratır.

Vücudu şekillendirmek, spor ve diyetle gitmeyen yağlardan kurtulmak sadece estetik operasyonlar ile mümkündür. Eğer dolgun bir popo istiyorsanız bunun için muayene olmalı, gerekli vücut analizlerinizi yaptırmalı, ihtiyaçlarınızı ve hayallerinizi doktorunuzla paylaşarak etkin bir operasyon takvimi planlamalısınız. Sağlıklı günler dilerim.

Merhaba Leyla Hocam, benim kalçalarım dümdüz görünüyor. Daha yuvarlak hatlara sahip olmak istiyorum. Kalça büyütme kremi işe yarıyor mu? Düzenli kullanım yapsam daha dolgun bir görüntü elde eder miyim?

Merhaba, kalça bölgesinde yuvarlak ve dozunda bir dolgunluğa sahip olmak çoğu kadının hayali. Bu hayallerin farkındalığından olsa gerek bir çok platforma kalçaların kremlerle büyütülebileceği ya da şekillendirilebileceği söyleniyor. Keşke böyle bir imkan olsa, ama yok. Hiçbir krem vücut hatlarınızı şekle sokmaz.

Bölgesel yağlanmalardan kurtulmanın da vücutta hatların daha estetik bir hale kavuşturulmasının da tek yolu estetik operasyonlardır. Örneğin, eğer vücudunuzun farklı bir bölgesinde fazla yağlanmanız varsa Vaser Liposuction tekniği ile buradaki yağları alırız ve kalçaya enjekte ederiz. Bu hem hızlı hem de çok daha garantili bir çözümdür. Eğer sizi muayene edersem, daha iyi bir analiz yaparak ihtiyacınız olan işlemi net bir şekilde söyleyebilirim.

Merhaba leyla hanım. Maalesef yağlı, düz ve sarkık formu olan bir popom var, özellikle dar kıyafetler giydiğimde görünüşü beni çok rahatsız ediyor.

Kalçamı büyütmek, daha dolgun ve dik görünmesini sağlamak istiyorum. Sizce kalça büyütme kremleri ile kalçamın daha büyük ve dolgun görünmesini sağlar mı?

Merhaba, piyasada birçok kalça büyütme kremi var ve maalesef bu kremler büyük bir rağbet görüyor. Ancak bu kremlerin kalça büyütme, dolgunlaştırma ya da şekillendirme üzerinde herhangi bir etkisi yoktur. Çünkü vücudumuzu şekillendiren kas ve yağ dokusudur, eğer kişi görünüşüyle ilgili bir değişiklik arzu ediyorsa kas ve yağ dokusu üzerinde etki edebilecek uygulamalar denemelidir.

Kalça büyütme kremi olarak satılan bu ürünlerin kas ve yağ dokusu üzerinde herhangi bir değişiklik yapması mümkün olmadığı için kalça büyütme üzerinde de herhangi bir etkisi olmaz. Kalçanızın görünümünden çok rahatsızsanız alanında uzman bir plastik cerrahla görüşmelisiniz.

Merhaba Leyla hanım, kalçam çok düz ve şekilsiz olduğu için çekici bir görünüme sahip değil. Kalçam daha kalkık ve dolgun görünsün istiyorum sizce kalça büyütme kremleri bu konuda işe yarıyor mu? Bu kremler ile daha büyük görünen kalçaya sahip olabilir miyim?

Merhaba, kalça görümünü etkileyen kalça bölümündeki yağ ve kas dokusudur. Spor yaptığınızda bölgede bulunan yağlar erirken kaslarınız büyür ve şekillenir. Böylece daha büyük kalçaya sahip olabilirsiniz. Ancak kalçanız çok yağlı ve şekilsizse spor yaparak gözle görülür bir sonuç elde etmeniz çok uzun ve zahmetli olacaktır.

Sanılanın aksine kalça büyütme kremleri de yağ ve kas dokusunu etkileyemedikleri için kalçanın büyümesinde ya da şekillenmesinde etkili olmamaktadır. Eğer kalçanızın görünümünü hızlı ve kalıcı bir şekilde değiştirmek istiyorsanız estetik bir operasyondan yardım almalısınız. Kalçanızı dolgun ve kalkık gösterebilecek birçok estetik operasyon vardır. Bunlar arasında en çok tercih edileni yağ enjeksiyonudur. Vücudunuzda fazla yağ bulunan bölgelerden alınan yağları kalçanıza enjekte ederek hem doğal hem de çekici bir görünüm elde ediyoruz.

İyi Günler Leyla Hanım, ben düz kalçalarımdan hiç memnun değilim. Biraz büyütmek ve kaldırmak istiyorum. Her yerde sık sık karşıma çıkan kalça büyütme kremleri işe yarıyor mu?

İyi günler, kalça büyütme kremi adı altında piyasada satılan kremler yan etkiye sahip olup kesinlikle kişinin istediği sonucu vermeyen kremlerdir. Kalça yapınız genetik olarak düz bir şekilde olabilir. Hemen her kadın kalçalarının gösterişli, kadınsı, dolgun ve kalkık görünmesini ister.

Kalça şeklinin değiştirilmesi için estetik operasyonların kullanılması tek seçenektir. Evde ya da spor salonunda yapılan bacak ve kalça egzersizleri ile kalçayı dolgun ve kalkık hale getirmek ne yazık ki pek mümkün değildir. Kliniğimde kalçaya yapılan yağ transferi müdahalesiyle bel ve karın yağlarından kurtararak kalçanızı istediğiniz forma getiriyorum. Böylelikle hem bölgesel istenmeyen yağlarınızdan kurtulmuş hem de kalkık ve dolgun kalçalara sahip oluyorsunuz.

Merhabalar Leyla Hocam, bir arkadaşım kalçasını büyütmek için bir krem kullanıyor. Krem kalçayı büyütüyormuş ve dolgun hale getiriyormuş. Ben de kullanmak istiyorum çünkü benim kalçam düz ve aşağıya doğru. Gerçi ben arkadaşımın kalçasında herhangi bir değişiklik görmedim ama yine de size sormak istiyorum. Kalça büyütme kremleri ile kalça büyür mü?

Merhabalar, maalesef kalça büyütme kremlerinin kalçanın büyümesine bir etkisi yoktur. Kadınlar sıkı , dolgun ve dik kalçalara sahip olmak isterler. Kadınlar hem kendileri için hem de karşı cinse kadınlığını göstermek için büyük ve dolgun kalçaları olsun ister. Kalça yapısını ve formunu beğenmeyen kadınların tek çaresi estetik müdahalelerdir. Sadece estetik cerrahi ile kalça yapısını ve formunu değiştirmek mümkündür.

Bel bölgesinden ya da vücuttaki fazla yağlanma olan bölgeden yağlar alınıp kalçaya transfer edilmekte, böylece hem vücut şekillendirmesi yapılmakta hem de kalçanın dolgun ve sıkı olması sağlanmaktadır. Bu uygulamada kişinin vücudundaki yağlar kullanıldığı için hiçbir yan etkisi olmamaktadır. Bu nedenle içeriğinin ne olduğu bilinmeyen kremlerle zaman kaybetmek yerine tamamen güvenli ve yan etkisi bulunmayan estetik müdahalelerin tercih edilmesinin daha yararlı olacağı düşüncesindeyim.