Kalça Büyütme Kremi İşe Yarıyor mu?

blank
1 Cevap

İyi günler hocam ben kalçalarımı büyütmek istiyorum. Yıllardır bu durumdan şikayetçiyim 58 kiloyum ve kalçalarım dümdüz biraz ilgi çekmek istiyorum.İnternette çok fazla kalça büyütme ile ilgili kremler ve ürünler var bunlardan kullanmak doğru birşey mi sizin önerebileceğiniz bir krem var mı kremle kalça büyütülür mü?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Mayıs 28, 2020

Merhaba, maalesef kalça büyütme kremlerini kullanmanızı önermiyorum. Şu an piyasada çok fazla bu tür ürünler satın alınıyor. Hem yan etkileri olan hem de istediğiniz sonuçları vermeyen kremlerdir. Her kadın sıkı ve dolgun bir kalçanın sahibi olmak ister. Sık sık kilo alıp vermek, yaşlanmak ve genetik faktörlerden dolayı zamanla kalçamızın formunu kaybettiğini görürüz. Kalça şeklini beğenmeyen kişiler için estetik operasyonlar tek çaredir. Çünkü diyet ve egzersiz programları ile kalça kaldırmak çok uzun süren hatta neredeyse imkansız bir işlemdir. Yağ transferi ile yapılan kalça kaldırma ve büyütme estetiği , kalçanın daha sıkı, dolgun ve kalkık görünmesine yardımcı olur. Aynı zamanda kalça büyütme estetiğini yaparken vücudunuzda istenmeyen tüm fazla yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. Hem karın,bel bölgesine şekil veriyoruz hem de kalçanızı büyütüp şekillendiriyoruz.Böyle konforlu bir ameliyat yöntemi varken faydasını görmeyeceğiniz kremlerle vakit kaybetmemenizi öneririm.

blank

İyi Günler Leyla Hanım, ben düz kalçalarımdan hiç memnun değilim. Biraz büyütmek ve kaldırmak istiyorum.  Her yerde sık sık karşıma çıkan kalça büyütme kremleri işe yarıyor mu?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2021

İyi günler, kalça büyütme kremi adı altında piyasada satılan kremler yan etkiye sahip olup kesinlikle kişinin istediği sonucu vermeyen kremlerdir. Kalça yapınız genetik olarak düz bir şekilde olabilir. Hemen her kadın kalçalarının gösterişli, kadınsı, dolgun ve kalkık görünmesini ister. Kalça şeklinin değiştirilmesi için estetik operasyonların kullanılması tek seçenektir. Evde ya da spor salonunda yapılan bacak ve kalça egzersizleri ile kalçayı dolgun ve kalkık hale getirmek ne yazık ki pek mümkün değildir. Kliniğimde kalçaya yapılan yağ transferi müdahalesiyle bel ve karın yağlarından kurtararak kalçanızı istediğiniz forma getiriyorum. Böylelikle hem bölgesel istenmeyen yağlarınızdan kurtulmuş hem de kalkık ve dolgun kalçalara sahip oluyorsunuz.

blank

Merhabalar Leyla Hocam, bir arkadaşım kalçasını büyütmek için bir krem kullanıyor. Krem kalçayı büyütüyormuş ve dolgun hale getiriyormuş. Ben de kullanmak istiyorum çünkü benim kalçam düz ve aşağıya doğru. Gerçi ben arkadaşımın kalçasında herhangi bir değişiklik görmedim ama yine de size sormak istiyorum. Kalça büyütme kremleri ile kalça büyür mü?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 14, 2020

Merhabalar, maalesef kalça büyütme kremlerinin kalçanın büyümesine bir etkisi yoktur. Kadınlar sıkı , dolgun ve dik kalçalara sahip olmak isterler. Kadınlar hem kendileri için hemde karşı cinse kadınlığını göstermek için büyük ve dolgun kalçaları olsun ister. Kalça yapısını ve formunu beğenmeyen kadınların tek çaresi estetik müdahalelerdir. Sadece estetik cerrahi ile kalça yapısını ve formunu değiştirmek mümkündür. Bel bölgesinden ya da vücuttaki fazla yağlanma olan bölgeden yağlar alınıp kalçaya transfer edilmekte, böylece hem vücut şekillendirmesi yapılmakta hem de kalçanın dolgun ve sıkı olması sağlanmaktadır. Bu uygulamada kişinin vücudundaki yağlar kullanıldığı için hiçbir yan etkisi olmamaktadır. Bu nedenle içeriğinin ne olduğu bilinmeyen kremlerle zaman kaybetmek yerine tamamen güvenli ve yan etkisi bulunmayan estetik müdahalelerin tercih edilmesinin daha yararlı olacağı düşüncesindeyim.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar