lazerle saç tedavisi

Lazer ile Saç Tedavisi Nedir?

Önde gelen bir saç dökülmesi çözümü olan Lazerle Saç Tedavisi, saç köklerini gençleştirerek yeni sağlıklı saç büyümesi döngüsünü uyarmak ve tetiklemek için kafa derisine uygulanan düşük seviyelerde lazer içerir.

Bu prosedür diğer seçeneklerden biraz daha zahmetli olsa da sonuçlar birkaç ay içinde beklenebilir. Hızlı sonuç almak istiyorsanız, Saç Dökülmesine Karşı Lazerle Saç Tedavisi çözüm olabilir.

Hangi Lazer Yöntemi Kullanılabilir?

Saç dökülmesi için yeni bir tedavi olan bu, saçın yeniden uzamasını teşvik etmek için saç köklerine canlandırma etkisini iletmek için Thulium Lazerin Lazer Destekli İletim teknolojisini birleştirir.

Hücre yenilenmesini geliştiren ve saflaştırılmış DNA yoluyla iyileşmeyi destekleyen, FDA onaylı bir cihazdır.

Özellikle saç büyümesini teşvik etmek için besinlerle birleştirilen bu lazer tedavisi, saç uzamasını ve kalınlaşmayı destekleyen güçlü bir tedavi sürecidir.

Led ile Saç Dökülme Tedavisi Nedir?

Cilt yüzeyinin altından görünen yaşlanma belirtilerini azaltmak için LED fotomodülasyon adı verilen benzersiz, termal olmayan bir teknoloji kullanan bir cilt uyarı sistemidir. Kafa derimizin de hassas bir cilt olduğunu öngörerek tasarlanmış bu lazer ile tedavi seçeneğinde göreceğiniz faydalar oldukça fazladır.

LED Photobiomodulation teknolojisi, yeni kolajen üretmelerine neden olan cilt hücrelerini etkinleştirmek için LED ler (ışık yayan diyotlar) aracılığıyla ışık dalga boylarının etkileşimidir.

Güneşe maruz kalma, sigara ve çoğu genetik faktör cildin yaşlanmasına ve cildimizdeki kolajenin parçalanmasıyla saç derimizin de sıklıkla negatif etkilenmesine neden olur.

Bu teknoloji, fotosentezin güneş ışığını alması ve bitkilerde besin enerjisine dönüştürmesi gibi, hücrelerdeki ışık enerjisini dönüştürür. LED teknolojisi artık gözle görülür saç sorunu belirtilerini azaltmak için tamamen doğal, termal olmayan bir lazer ile saç tedavisi yöntemi sunabilir.

Led ile Saç Dökülme Tedavisi Ne Kadar Sürer?

Saçlı deri uygun şekilde temizlenmesinden sonra LED uygulaması 40 dakikadan az sürer. Bununla birlikte, birçok hasta paket tedavi programını tercih etmektedir.

Gentle Waves Tedavilerini Ne Sıklıkla Almalıyım?

Gentle Waves termal olmadığı için haftada iki defaya kadar tedavi edilebilirsiniz.

Lazerle Saç Tedavisi İyileştirme:

İşlemi aldıktan hemen sonra hastanın işine dönmesine izin verilir. Yan etkiler konusunda endişelenmeyin, hepsi küçüktür ve tedaviden sonraki 3-4 gün içinde kaybolur. Bu yan etkilerden bazıları aşağıda listelenmiştir.

 • Kaşıntı
 • Kırmızılık
 • Hafif ısı hissetmek

Düşük seviyeli lazer tedavisi, saç dökülmesini veya saç incelmesini tedavi etmek için yaygın olarak kullanılan bir lazer teknolojisidir. Lazerle saç dökülmesi tedavisi sırasında, zayıf saç köklerini harekete geçiren etkilenen bölgeye thulium düşük seviyeli bir lazer ışını yönlendirilir. Isı ve rahatsızlık hissi bu sebepten hissedilir ve geçicidir.

Saç dökülme prosedürünü kliniğimizde yaptırarak olağanüstü sonuçlar alacaksınız. Yüksek nitelikli doktor ve cerrahlardan oluşan bir ekibimiz var.

En iyi sonuçları elde etmek için, cerrahlarımız tarafından sağlanan tüm preoperatif ve postoperatif talimatları izlemelisiniz. Sonuç olarak, daha uzun süre doğal saçlarla dolu bir kafa elde edeceksiniz. Saç ekimi yerine saç dökülmesi tedavilerine gitmek her zaman tercih edilir çünkü bunlar doğal sonuçlar verir.

Lazerle saç tedavisi yeni saç çıkmasını değil dökülen saçlarınızı durdurarak güçlenmesini sağlar!

Saç dökülmesi, özgüven üzerinde zararlı bir etkiye sahip olabilir ve nüfusun% 50’den fazlasını etkiler. Aşağıdakileri içeren birkaç neden vardır:

 • Kalıtsal genler
 • Hormonal bozukluk
 • Stres ve kaygı
 • Otoimmün bozukluk
 • Kanser için kemoterapi
 • Saç derisi enfeksiyonları
 • Saç çekme “psikolojik bozuklukları”
 • Sıkı saç toplama modelleri

Erkek Tipi Saç Dökülmesi Nedir?

Hem erkeklerde hem kadınlarda en sık görülen saç dökülmesi türüdür ve klinik olarak “Androjenik Alopesi” olarak adlandırılır. Erkek tipi kellikte, saç telleri saç çizgisinden ve kafa derisinin tepesinden geriye çekilmeye başlar, bu da sonuçta alında “M” şeklinde bir görünüm oluşturur.

Erkek Tipi Saç Dökülmesi Nedenleri Nedir?

Androjenik Alopesiye neden olan birçok faktör vardır. Ancak bu tip saç dökülmesinin temel nedeni genetiktir. Kafanızdaki her saçın bir gelişim döngüsü vardır.

Androjenik alopesi ile bu gelişme döngüsü zayıflamaya başlar ve saç folikülü büzüşerek daha kısa ve daha ince saç telleri oluşturur. Sonunda her saçın gelişme döngüsü kapanır ve yerine yeni saç çıkmaz.

Lazerle Saç Tedavisi Fiyatı

Lazerle Saç Tedavisi fiyatı Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal olmadığından belirtilemez. +90212 241 46 24 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak Lazerle Saç Tedavisi fiyatları, LED Lazer Tedavisi fiyatları ve Baby Face lazer saç tedavisi fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.