Alt karın bölgemde sarkma var

blank
1 Cevap

Merhaba, ben Eskişehir den Timur Günay 31 yaşındayım 4 sene önce diyet yaparak 60 kg verdim. Alt karın bölgemde sarkma var ve bu deri ve yağ fazlalıklarından kurtulmak istiyorum. Sizden ameliyatla ilgili bilgi alabilir miyim? Teşekkürler.

 

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba , Karın Estetiği operasyonları genel anestezi altında yapılan bir operasyondur.Karın germe operasyonları Vaser Liposcution ile kombine bir şekilde yapılan bir girişimdir. Operasyon sonrası bir gece hastanede kalış ve takip eden 1 ay uygun görülen korse giyilmelidir. Karın estetiği operasyonları sonrasında iz kalmaktadır. Fakat bu iz iç çamaşır ya da bikini altında kalacağından kişiye herhangi bir rahatsızlık vermez. Karın estetiği ameliyatı, karın bölgesinde oluşan çatlak ve sarkıklık olan hastalarda kalıcı ve ideal sonuç veren bir yöntemdir. Karnın ön kısmındaki fazla yağ ve sarkık derinin alındığı, zayıf kasların girişim sırasında gerilerek dikildiği ve sağlamlaştırıldığı bir operasyondur. Operasyon yaklaşık 2-4 saat sürer. Dikişlerin iyileşme süreci 10-14 gün sonra olur.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar