Baby Face Etkisi Ne Kadar Sürer?

1.36K görüntülenmeBaby Face Beauty
0
1 Yorum

Hocam Merhaba, ben cilt lekelerim sebebiyle Baby Face uygulamanızı araştırıyordum, işlem yaptırdık dielim bunun sırtımdaki etkisi ne kadar kalıcı olucak ? Sonra tekrar mı yaptırmak gerekecek?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, cilt yenileme ve leke tedavisi olan Babyface Thulium Lazer uygulaması sayesinde sonuç almak mümkün fakat alınacak olan sonuç cilt kalitesine, cilt dokusuna ve cilt elastikiyetine, ciltteki sorunlara göre değişkenlik gösterebilir.Öncesinde cildi konsulte edip ihtiyacı varsa derin ve geniş klasik bir cilt bakımı yaptırmanızı önerebilirim. Daha sonra lekelerinizden kurtulmak ve pürüzsüz bir cilde kavuşmak için babyface ile devam edebilirsiniz. Baby Face Beauty FDA onaylı thulium lazer işlemidir. Deriyi soyma gibi bir etkisi olmayan bu lazer sistemi ile cilt işlem görür ve sonra lekenin çeşidine ve cildin durumuna uygun içerikli muayenede belirlediğim serumlar cilde uygulanır. Lazer sisteminin açtığı mikro kanallardan kolayca cildin alt katmanlarına ulaşabilen serum içerikleri lekeyi içten dışa doğru tedavi ediyor. Lekenin durumuna göre değişmekle birlikte 4 hafta ara ile minimum 4 seans öneriyorum. Sonrasında cildi güneşten korumak, güneş koruyucu krem kullanmak ve cildin nem-temizlik dengesini korumak leke tedavisinin etkisini artıracak ve lekelerin geri gelmesini engellemeye yardımcı olacaktır. Leke tedavisi sonrası süreci korumak sizlerin elindedir, olabildiğince güneş, solarium gibi etkilerden uzak durmanız gerekir.

0

Merhaba sevgili hocam, baby face beauty uygulamasının etkisini duydum ancak ne kadar süre kalıcılığını koruyor? Net bilgi vermeniz mümkün mü?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, baby face beauty uygulaması genellikle 3 ila 5 seans arasında tamamlanan bir süreçtir. Her seans arası 15 günlük bir dinlenme süresi vardır. Uygulamanın kalıcılık süreci ise kişiden kişiye değişir ancak cildinize iyi bakarsanız uygulamanın etki süresi de uzar. Aynı zamanda ne kadar çok tekrar ederseniz uygulama cildinizde o denli etkisini gösterir. Sevgiler.

0

Merhaba hocam, baby face bir cilde sahip olmak için baby face beauty uygulaması yaptırmak istiyorum ancak merak ettiğim acaba baby face etkisi ne kadar sürer? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, bebek gibi pürüzsüz bir cilde kavuşma arzusu ile gelen hastalarımıza biz baby face beauty uyguluyoruz. Bu uygulamada Thulium lazer teknolojisinden faydalanıyoruz. Uygulama 15 gün aralıklarla genel olarak 3 ila 5 seans arasında süren bir işlemdir. Eğer uygulama sonrasında da cildinize yeterince iyi bakarsanız işlem etkisini uzun süre devam ettirir. Eğer isterseniz senede 1 defa tekrar yaptırırsanız etkisini korursunuz.

0

Leyla Hocam merhaba, cildim sıkıntılı olduğu için Baby Face lazer yaptırmak istiyorum. Baby face etkisi ne kadar sürer? Bilgi verir misiniz?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Baby Face Beauty, Thulium Lazer teknolojisini kullanarak uyguladığımız ve cildin en derin katmanlarındaki sorunları dahi tedavi etmeye yönelik bir uygulama. Öncelikle muayene için gelebilirseniz cildinizdeki sıkıntıların neler olduğuna bakmamız lazım. Çünkü medikal tedavilerin uygunluğu ve etkisi kişiden kişiye farklılık gösterir. Tedavide en önemli kısımlardan birini sorunu doğru belirlemek. Baby face sizin için etkili olacağını varsayarsak sorunuzu cevaplayayım. Bu uygulamada ihtiyaca göre 3- 5 seans uygulama gerekir ve seanslar arası da 15 gün olarak düşünebilirsiniz. Seanslarınız tamamlandıktan sonra da cilt bakımınızı ihmal etmezseniz bu uygulamanın etkilerini uzun bir süre yaşarsınız. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hanım merhaba, ben Baby Face Lazer olmak istiyorum. Ancak merak ettiğim bir konu var. Bu uygulama sürekli tekrarlanmalı mı? Baby face etkisi ne kadar sürer? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, cilt üzerindeki siyah nokta, leke, sivilce gibi sorunların çözümlenmesinde benim en çok uyguladığım tedavi yöntemlerinin ilk sıralarında Baby Face Beauty uygulaması yer almakta. Bu tedaviyi uygularken Thulium Lazer teknolojisinden faydalanılır. Amaç kişiyi bebek gibi canlı ve pürüzsüz bir cilde kavuşturmaktır. Baby Face iki aşamalı bir bakımdır. İlk aşamada Thulium Lazer ışığı ile cilde mikro kanalların açılması sağlanır. Burada amaç, cildin ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral ve proteinlerin cildin en alt katmanlarına kadar ulaştırılmasını sağlamaktır. İkinci aşamada ise kişiye özel olarak hazırlanan karışımlar hastanın cildine sürülür. Bu şekilde cildin kendini zaman içerisinde yenilemesi sağlanmış olur. Bu uygulama kişinin ihtiyacına göre 3- 5 seans olarak uygulanır. Seanslar arasında 15 gün bırakılır. Cildinizin bakımını ihmal etmez ve cildinize gereken ilgiyi gösterirseniz uygulamanın etkisini oldukça uzun bir süre hissedersiniz. Sağlıklı günler dilerim.

0

Merhaba Leyla hanım,  Baby face beauty uygulamasıyla ilgili bilgi almak istiyorum. Baby face lazer nasıl uygulanıyor ve babyface etkisi ne kadar devam ediyor?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, kusursuz bir cilde sahip olmak isteyen kadınların ilk tercihi olan Baby Face Beauty, Thulium Lazer teknolojisini kullanır ve kişinin bebek gibi bir cilde sahip olmasını sağlar. İki aşamalı bir bakım olan Baby Face lazer’de öncelikle Thulium lazer ışığı ile cilde mikro kanallar açılır. Bu kanalların açılmasının amacı cildin ihtiyacı olan vitamin, mineral vb. cildin alt katmanlarına ulaşmasını sağlamaktır. İkinci aşamada açılan kişiye özel olarak hazırlanmış olan ürünler cilde sürülür. Mikro kanalla yardımıyla cildin ihtiyacı olan vitamin ve mineraller cildin alt katmanlarına ulaşır ve süreç içinde cildin kendini yenilemesini sağlar. Baby Face Beauty ile bebek gibi bir cilde sahip olmak için cilt bakımına 15 gün arayla 3-5 seans devam edilmelidir. Uygulama tamamlandıktan sonra elde edilen parlak ve sıkı cilt görünümü cildinizle yeterli düzeyde ilgilenirseniz etkisi uzun bir süre devam eder.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar