Baby Face Etkisi Ne Kadar Sürer?

blank
1 Cevap

Hocam Merhaba, ben cilt lekelerim sebebiyle Baby Face uygulamanızı araştırıyordum, işlem yaptırdık dielim bunun sırtımdaki etkisi ne kadar kalıcı olucak ? Sonra tekrar mı yaptırmak gerekecek?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Temmuz 7, 2020

Merhaba, cilt yenileme ve leke tedavisi olan Babyface Thulium Lazer uygulaması sayesinde sonuç almak mümkün fakat alınacak olan sonuç cilt kalitesine, cilt dokusuna ve cilt elastikiyetine, ciltteki sorunlara göre değişkenlik gösterebilir.Öncesinde cildi konsulte edip ihtiyacı varsa derin ve geniş klasik bir cilt bakımı yaptırmanızı önerebilirim. Daha sonra lekelerinizden kurtulmak ve pürüzsüz bir cilde kavuşmak için babyface ile devam edebilirsiniz. Baby Face Beauty FDA onaylı thulium lazer işlemidir. Deriyi soyma gibi bir etkisi olmayan bu lazer sistemi ile cilt işlem görür ve sonra lekenin çeşidine ve cildin durumuna uygun içerikli muayenede belirlediğim serumlar cilde uygulanır. Lazer sisteminin açtığı mikro kanallardan kolayca cildin alt katmanlarına ulaşabilen serum içerikleri lekeyi içten dışa doğru tedavi ediyor. Lekenin durumuna göre değişmekle birlikte 4 hafta ara ile minimum 4 seans öneriyorum. Sonrasında cildi güneşten korumak, güneş koruyucu krem kullanmak ve cildin nem-temizlik dengesini korumak leke tedavisinin etkisini artıracak ve lekelerin geri gelmesini engellemeye yardımcı olacaktır. Leke tedavisi sonrası süreci korumak sizlerin elindedir, olabildiğince güneş, solarium gibi etkilerden uzak durmanız gerekir.

blank

Leyla Hocam merhaba, yüzümde sivilce lekelenmeleri ve siyah noktalar var. Ben yüzümün bebek gibi pürüzsüz olmasını istiyorum. Diyelim ki tedaviyi yaptırdım, Baby Face etkisi ne kadar sürer?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Ekim 19, 2020

Merhaba, bebek cildi gibi yumuşacık ve tertemiz bir cilde sahip olmak için, estetik müdahaleler ve uygulamalarla tedaviler yapılmaktadır. Baby Face uygulamasında Thulium Lazer cihazı kullanılmaktadır. Sivilce ve akne lekelerinin tedavisinde, siyah noktaların geçirilmesinde kullanılan bu teknoloji aynı zamanda cildi sıkılaştırıp gözenekleri de küçültmektedir. Cilt yüzeyinde mikro kanallar açılıp bu mikro kanallardan cildin en alt katmanlarına verilen serum ve multivitamin komplexleri cildin ihtiyacı olan vitamin desteğini sağlamakla kalmaz aynı zamanda neme doyurur. Uygulama öncesinde cilt temizliği ve tedavisi gereken bu uygulamada, Thulium Lazerin fonksiyonel yararlarından faydalanılmaktadır. Sivilce lekelenmesinin boyutuna ve derinliğine göre seans sayısında artış olabilmektedir. Ortalama olarak 4 haftada bir uygulanan seanslar her ay bir tane olacak şelkilde dört ay boyunca yapılmaktadır. Cildin esnek yapısına ve kalitesine göre etkisi belirlenen tedavi cildi uzun süre yenileme özelliğine sahiptir. Cildin mat, cansız ve donuk görüntüsü bu tedavi ile beraber sağlıklı ,güzel, parlak ve ışıltılı hale gelmektedir.

blank

Merhaba Leyla Hocam, ben Baby Face uygulamasını araştırıyorum, akne lekelenmelerim yüzünden yaptırmak istiyorum, ama yaptırdıktan sonra kalıcılığı hakkında bir bilgi bulamadım. Beni bu konuda bilgilendirebilir misiniz? Bide Baby face etkisi ne kadar sürer?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 22, 2020

Merhaba, Baby Face uygulaması Thulium Lazer kullanılarak yapılan bir tedavi şeklidir. Cilt sıkılaştırma ve yenileme özelliği bulunan bu uygulama ile uzun vadeli sonuç almak mümkündür. Baby Face uygulamasından önce derinlemesine bir cilt temizliği yapılması gerekmektedir. FDA onaylı Thulium Lazer işlemi olan Baby Face uygulamasında cilt yüzeyinde tedavi uygulanması gereken alana lazer ile çok küçük kanallar açılıp derinin en alt katmanlarına kadar inebilen serum ve vitamin kompleksleri verilmektedir. Bu serumlar cildi içten, cildin dış yüzeyine doğru tedavi etmektedir. Ayrıca bu uygulamanın sonucu sizin cilt dokunuza, elastikiyetine, ciltteki sıkıntılarınıza göre değişiklik gösterebilmektedir. Akne lekelenmelerinizin derinliğine ve büyüklüğüne göre seans sayısı ve seans aralıkları değişebilmektedir. Genel olarak ayda bir uyguladığım bu tedavi yaklaşık 4 ay ve 4 seans sürmektedir. . Baby Face Thulium Lazer uygulaması ile cilt gözeneklerinde daralma meydana gelir, kanallardan verilen özel serumlarla cilt yenilenir, nem dengesi sağlanır, cilt üzerinde pamuk yumuşaklığındaki gibi bir etki kalmaktadır.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar