Ben aldırma için hangi bölüm?

32 görüntülenmeBen Aldırma
0
1 Yorum

Merhaba hocam, ben aldırma işlemi için hangi hekime başvurmalıyım? Hangi bölüm bu uygulamayı yapıyor? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, ben aldırma uygulaması için plastik cerrahi, genel cerrahi ve dermatoloji bölümlerine başvurmanız gerekir. Burada benin büyüklüğü, hangi tedavinin uygulanacağı ve bulunduğu yer uzmanlık alanını belirler. Yüzeyel benler lazer tedavisi ile alınabilir. Daha büyük ve görünür bölgede bulunan benler cerrahi olarak çıkarılmalı ve estetik bir şekilde dikilmelidir. Ve bazı benlerin alındıktan sonra patolojik incelemesi yapılmalı ve kanser riski araştırılmalıdır. Sevgiler.

0

Merhaba, yüzümde ve vücudumda çeşitli büyüklük ve genişliklerde benler mevcut. Uzun bir süre sonra karar aldım ve benlerimin hepsini aldırmak istiyorum. Bu operasyonu siz de yapabiliyor muyuz? Ben aldırma için hangi bölüm ilgileniyor? İlk önce bunu öğrenmek istiyorum. Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, ben aldırma işlemi kliniğimizde gerçekleştirilmektedir. Çoğunlukla estetik amaçlı istenen ben alımı işlemimizin ilk aşaması benlerin muayene edilmesi olmaktadır. Muayene aşamasında benlerin durumuna bakılarak hangi yöntemle alınacağına cerrahımız karar vermektedir. Yine benlerin vücut dışına çıkarılma operasyonu estetik cerrahımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Muayene aşaması dermatoloji uzmanımız eşliğinde dermoskop denilen özel bir büyüteç kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Bu aşamada benlerin yapısına, şekline ya da risk taşıyıp taşımadığına bakmaktayız. Size daha detaylı ve yönlendirici bilgiler vermemiz için dilerseniz kliniğimizi ziyaret etmek üzere bir randevu oluşturalım. Muayenenizin ardından her şey uygunsa tedavi protokolünüzü belirleyelim. Sevgiler.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı