Ben aldırma yaş sınırı nedir?

33 görüntülenmeBen Aldırma
0
1 Yorum

Merhaba, ben aldırmanın bir yaş sınırı var mıdır hocam? Teşekkür ederim.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, ben aldırma işleminde herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Eğer sağlık durumunuz elverişliyse ve geçmişinizde ben aldırma işleminin uygulanmasına yönelik bir sıkıntı yoksa rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Ancak yine de ciddi bir durum teşkil etmeyen, estetik amacı ile yapılan ben aldırma işlemlerinde 18 yaşını olunmasını öneriyoruz. Sevgiler.

0

Merhaba hocam, yüz ve boyun bölgemde irili ufaklı benler var ve estetik açıdan beni çok rahatsız ediyor. Hangi yöntemle alınması gerekiyorsa o yöntemle aldırıp benlerimden kurtulma niyetindeyim. Yaşım 19, acaba yaşım bu operasyon için herhangi bir engel teşkil ediyor mu? Ben aldırma yaş sınırı nedir? Saygılar sevgiler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, öncelikle şunu söylemeliyim ki; ben aldırma operasyonları için herhangi bir yaş sınırı şartı bulunmamaktadır. Muayene ardından ben aldırma işlemine engel bir sağlık durumu ile karşılaşmamamız halinde bu işlemi herkese uygulayabilmekteyiz. Ancak özellikle sağlık açısından ciddi bir sorun teşkil etmeyen ve yalnızca estetik amacı ile yaptırılması hedeflenen işlemler için en azından 18 yaşında olunmasını istiyoruz. Sizin yaşınız 19 ve bu operasyon için uygun bir adaysınız. Ben tedavileri; cerrahi yöntemler ve lazer uygulamaları olmak üzere farklı biçimlerde gerçekleştirilebilmektedir. Sizin için hangi yöntemin tercih edileceğine oluşturacağınız randevu ile yapacağımız muayene sonrasında benin yapısına bakarak karar verebiliriz.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı