Kollardaki Selülit Nasıl Geçer?

1.04K görüntülenmeSelülit Tedavisi
0
1 Yorum

Hayırlı günler kollarımda bıngıldayan bölgede çukur görüntüsü var bunlar herhalde selilüt. Bunların geçmesini istiyorum streçle sardım işe yaramadı kollardaki selülit nasıl geçer hocam?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, selülit genetik veya sonradan oluşan düzensiz beslenme, hormonal etkiler sebebiyle gerçekleşebilir. Vücudun birçok bölgesinde gözlemleyebildiğimiz selülit sorununu seans uygulamasıyla çözebilen ve en etkili tedavim Velashape 3 cihazımızdır. Vücudun farklı bölgelerinde farklı nedenlerle oluşabilen selülit sorununa Velashape 3 bipolar radyofrekans enerjisi ve kızılötesi ışınlarla vakum yöntemini kullanan cihaz, ısıtma ve vakum sayesinde cildin gençleşmesi sağlanırken aynı zamanda incelme de gerçekleşir. Tedavi tüm hastalarım için güvenli bir uygulama olup asla ağrı acı hissetmediğiniz bir uygulamadır. İşlem sırasında sanki bir taş masajındaymış gibi hissedersiniz. Eğer görünüm ek bir tedavi gerekirse selülit için mezoterapi ile kombinleyerek çok daha etkili bir sonuç almak mümkün. Selülit ve bölgesel zayıflama tedavilerimde gereken bölgelere ince uçlu iğne ile mezoterapi karışımını enjekte ediyorum. Enjekte ettiğim karışım o bölgedeki yağlanmayı azaltıp, hastanın lenfatik dolaşımının artmasını sağlıyor. Mezoterapinin içeriği birçok vitamin, mineral, aminoasit, enzim ve homeopatik sayesinde elde edilen karışım direkt hedef dokuya enjekte ederek bölgenin tedavisini sağlamamızı destekliyor.

0

Selamlar doktor hanım, kollardaki selülit nasıl geçer? Çok acil kurtulmak istiyorum onlardan yaza düğünüm var. Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, selülit tedavisinde VelaShape 3, thermage ve mezoterapi gibi medikal işlemler ile oldukça tatmin edici sonuçlar alabilirsiniz. Ancak bu tedavilere başlamadan önce mutlaka muayene olmanız gerekir. Ancak bu şekilde sizin için en uygun tedavi yöntemine karar verebiliriz. Sevgiler.

0

Leyla Hocam merhaba, benim kol bölgemde selülit var. Çok kötü görünüyor. Lütfen tedavi konusunda bana yardımcı olun. Kollardaki selülit nasıl geçer?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, selülitleri yok etmek amacıyla yaptığım tedavilerde sıklıkla medikal tedavi yollarından faydalanıyorum. Bunlar arasında selülit konusunda en etkili gördüğüm cihazların başında VelaShape 3 geliyor. Bu cihaz, oldukça ileri teknolojili ve selülitlere yol açan derinin en alt katmanlarındaki sorunlara kadar ulaşabiliyor. Cildin daha gergin görünmesini ve rahatsız edici engebeli görüntüyü ortadan kaldırıyor. Muayene için sizi kliniğimize davet edeyim. Mevcut durumunuza bakalım, hızlıca tedavinizi planlayalım. Sağlıklı günler dilerim.

0

Merhabalar hocam, kollarımda bulunan selülitlerden nasıl kurtulabilirim? Acaba kollardaki selülit nasıl geçer? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, selülit maalesef birçoğumuzda bulunan ve vücudumuzda barınmasından oldukça şikayetçi olduğumuz bir durumdur. Ancak doğru tedavi yöntemleri ile selülit oluşumunun önüne geçmek mümkün. Kollarda selülit tedavisinde çoğunlukla VelaShape 3, thermage ve mezoterapi gibi medikal işlemlerden faydalanırız. Özellikle VelaShape 3 uygulaması kollar için uygulanan selülit tedavisinde oldukça etkili olan ve başarılı sonuçlar aldığımız bir işlemdir. Genellikle 3-4 seans süren bu uygulamadan oldukça tatmin edici sonuçlar elde etmek mümkün. Ancak sizi muayene etmeden net bir bilgi de vermek istemem. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hanım merhaba, ben size selülitlerim ile ilgili yazıyorum. Kollarımda çok fazla selülit görüntüsü var. O kadar rahatsız oluyorum ki. Kollardaki selülit nasıl geçer? Sizden bir tedavi önerisi söylemenizi rica ediyorum. Teşekkür ederim.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, selülit özellikle kalça, bacak, karın ve kol bölgelerinde görülür. Kollar daha gözle görülür bir bölge olduğu için bu bölgedeki selülit problemi birçok kadın için can sıkıcıdır. Selülit görünümünü yok etmede benim en çok kullandığım tedavi yöntemi VelaShape 3’tür. VelaShape 3 uygulaması cildin en derin katmanlarına kızılötesi ışınlar gönderir, cilde radyofrekans enerjisi yayar, vakum yöntemi ile cilde masaj yapar. Bu üç etkiyi aynı anda uygulama kabiliyetine sahip olan bu ileri teknolojili cihaz, selülit oluşumuna sebep olan yağ hücrelerinin erimesine yardımcı olur ve ciltteki engebeli görüntünün kaybolmasını sağlar. Genel sağlık durumunuz ile ilgili bir probleminiz olmadığı sürece selülitlerinizin tedavisinde VelaShape 3 teknolojisi ile tedavi sağlayabiliriz. Sağlıklı günler dilerim.

0

Merhaba hocam, hamilelik döneminde çok kilo aldığım için vücudumun her yerinde selülit oluştu. Kollarımda bile selülit var hocam. Bacağımda ve kalçamda oluşan selülit görünümü uzun vadede spor ve diyetle toparlayabilirim ama kollarımdaki selülit görüntüsü için hemen bir çözüm bulmak istiyorum. Kollardaki selülit nasıl geçer, nasıl tedavi edilir?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, selülit genellikle kalça ve bacaklarda oluşur ancak kollarda selülit oluşması da normaldir. Selülit oluşumunun tam olarak neden kaynaklandığı bilinmese de kötü beslenmenin, yetersiz su tüketiminin, hareketsiz bir hayat sürmenin, hormonal dengesizliklerin ve kilo alıp vermenin selülit oluşumunu tetiklediği bilinmektedir. Bu nedenle selülitlerinden kurtulmak isteyenler öncelikle bu söylediğin konularda özenli davranmalıdır. Selülitlerinden hızlı bir şekilde kurtulmak için genellikle VelaShape 3 uygulamasından faydalanıyoruz. Lazer teknolojisine sahip olan bu cihaz cilt altında biriken ve portakal kabuğu görünümüne yol açan yağların erimesini ve cilt yapısının pürüzsüzleşmesini sağlar. VelaShape 3 kollardaki selüliti gidermek için de oldukça sık bir şekilde kullanılmaktadır. Siz de kollarınızdaki selülit görünümünü azaltmak için VelaShape 3 sisteminden faydalanabilirsiniz ama selülit tedavisinde kullanılan başka etkili yöntemlerde vardır.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı