İnce, kaslı ve sıkı bir vücudu herkes hayal eder… Fakat günlük yaşantımızdaki yoğun iş temposu, stres ve düzensiz beslenme sebebiyle sıkı karın kasına ve kaslı bir vücuda sahip olmak hayalde kalabilir.

Spor yapmadan kaslı ve atletik bir vücuda kavuşmak isterseniz Vaser Hi-Def yaptırabilirsiniz. Bazı kişilerin vücudu kas yapmaya müsaitken bazı kişilerde ise yoğun spor rutinine rağmen kas oluşumu gözlenmez. Daha doğrusu kaslar belirginleşmez.

Karın kası, six pack gibi kaslar en zor çıkarılan kaslardır. Vaser Hi-Def ile siz de baklavalı karın kaslarına ulaşabilirsiniz. Vaser Hi-Def, Vaser Liposuction ile birlikte çalışarak kaslarınızın etrafını saran yağları dışarı çeker ve karın kaslarınızın görünürlüğünü arttırır. Bu uygulamada çekilen yağlar, vücut şekillendirme için kullanılabilir.

Vaser Hi-Def ile yaratılan karın kası görüntüsü kalıcıdır. Vaser Hi-Def yaptırdıktan sonra spor rutininize geri döndüğünüzde kaslarınızın daha kolay belirginleştiğini göreceksiniz.

Vaser Hi-Def ile karın kası oluşturabilir veya kaslarınızın etrafını şekillendirebilirsiniz. Bu işlemin sonucunda karın abs denilen six pack bölgesi çok daha çekici görünecektir.

Vaser Hi-Def Liposuction Nedir?

Vaser Hi-Def’in açılımı Yüksek Çözünürlüklü LipoSculpture’dır. VASER Hi-Def, atletik ve kaslı bir vücut yaratmak için tasarlanan ileri vücut şekillendirme tekniğidir.

Bu uygulamada kasların görünürlüğünü arttırmak için kasları çevreleyen yağlar ince kanüllerle dışarı atılır. Böylece hem yüzeysel hem de derinin altındaki yağlar ortadan kalkar, kaslar daha görünür olur.

Kişinin kasları çok belirgin değilse, alınan yağlar karın kaslarının altına yerleştirilerek kasların daha belirgin olması sağlanır. Yapılacak işleme ve kişinin yağ oranına göre bu estetik 2-7 saat arasında sürebilir.

Vaser Hi-Def ile en çok inceltme yapılan bölgelerin başında karın, göğüs, bel, kalça, kol ve uyluk bölgesi geliyor.

Vaser Hi-Def Nasıl Yapılır?

İlk olarak, bölgeyi uyuşturmak için uygulama yapılacak bölgelere lokal anestezi uygulanır. Yaklaşık 3 mm çapında bir kanül deri altına yerleştirilir. Daha sonra ultrasonik ses dalgaları ile hedeflenen yağ hücreleri parçalanmaya başlanır.

Vaser Hi-Def ile çevre dokulara zarar vermeden vakumlama işlemi başlar. Vakumlama işleminin amacı kasların etrafındaki yağları dışarı çekmektir.

Böylece kişinin kasları daha belirgin olacak, kasların üstünü örten yağ dokuları ortadan kalkacaktır. Vaser Hi-Def ile kaslarınızı şekillendirdikten sonra uygulama tamamlanır.

Vaser Hi-Defin en büyük avantajı çekilen yağların vücut dolgunlaştırma amacıyla kullanılabilir olmasıdır. Bu yağlar karın kaslarını belirginleştirmek için veya meme büyütme, kalça büyütme gibi işlemlerde kullanılabilir.

Vaser Hi-Def ile Six Packslere Kavuşun

Vaser Hi-Def, pratik ve kolay bir estetik işlemidir. Genel anesteziye gerek kalmadan tek bir seansta karın kaslarınız belirgin hale getirilir. Vaser Hi-Def işleminde mevcut olan karın kaslarınız, kendi yağ dokunuz ile güçlendirilerek daha görünür bir hale getirilir. Vaser Hi-Def estetiğinin sonuçları oldukça doğal görünür, kimse kaslarınızın estetik ile ortaya çıkarıldığını anlamaz.

Vaser Hi-Def estetiğinde bölgesel yağlar, karın bölgesindeki baklava denilen kas odacıklarının tam altına yerleştirilir. Bazı kişilerde ihtiyaca göre kasların çevresine de bölgesel yağ yerleştirilerek karın bölgesi daha atletik gösterilir. Vaser Hi-Def estetiğinden sonra belirgin bir iz kalmaz, aynı gün taburcu olabilirsiniz.

Vaser Hi-Def Sonuçları

Vaser Hi-Def kas sisteminin daha görünür olmasını sağlar. Kasları saran yağlar temizlendikten sonra spor yaptıkça kaslarınız eskisinden daha hızlı bir şekilde gelişecektir. Vaser Hi-Def uygulaması ile karın kasları elde edebilir, üst kolunuzun daha kaslı görünmesini sağlayabilir, sırtınızı daha fit gösterebilirsiniz.

Vaser Hi-Def ile vücut şekillendirme tıpkı heykel yapmaya benzer. Vücudunuzu baştan sona siz tasarlayabilir, karın bölgenizdeki six packleri ortaya çıkarabilirsiniz. Bu işlemin en ideal sonuçları birkaç hafta sonunda ortaya çıkar.

Vaser Hi-Def: Yüksek Çözünürlüklü Liposuction

Son yılların en gelişmiş estetik uygulaması Vaser Hi-Def ile vücudunuzu istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. İlk olarak 2008 yılında denenmeye başlanan bu cihaz, günümüzün en etkili Liposuction tekniği haline gelmiştir.

Vaser Hi-Def selülit görünümleri ile de savaşarak cildin daha pürüzsüz görünmesini sağlar. Ultrasonik liposuction tekniği (Vaser) ve lipofilling ile bölgesel yağlar yok edilir, kas sisteminiz gün yüzüne çıkarılır.

Vaser Hi-Def, ileri ultrason teknolojisini kullanır. Bu yüksek enerji yağları etkileyerek sıvılaşmasını sağlar. Sıvılaşan yağ dokusu, kanüllerle dışarı çekilerek kasların etrafı yağlardan temizlenmiş olur. Bu işlem sırasında damarlara, sinirlere ve bağ dokusuna zarar gelmez.

Vaser Hi-Defin Klasik Liposuctiondan Farkı Nedir?

  • Tek seferde daha çok yağ çekimi
  • Daha hızlı iyileşme
  • Küçük alanlarda dahi yoğun yağ çekim gücü