Sunekos® Matriks Aşısı

Sunekos® Matriks Aşısı ile Gençleşin

Sunekos® Matriks Aşısı

Sunekos® Matriks AşısıAmeliyatsız gençlik etkisi arayanlar için önerdiğimiz gençlik aşısı Sunekos Matriks günden güne popüler olmaya devam ediyor! Yaşlılığın etkilerini geciktiren ve cildin daha genç görünmesine yardımcı olan Sunekos Matriks aşısı, son zamanların en çok konuşulan uygulamalarından biri haline geldi. Sunekos Matriks gençlik aşısı, ciltteki kolajen ve elastin üretimini destekleyerek, cildin kendi kendini onarma ve yenileme sürecini başlatıyor. Böylece ciltte sıkılık, lekelerde azalma sağlarken, kırışıkların da daha az görünür olmasına yardımcı oluyor. 

Anında gelen güzellik etkisi: Sunekos Matriks aşısı

‘Nedir bu Sunekos Matriks aşısı?’ diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Sunekos Matriks aşısı Hyaluronik asit ve amino asitlerden oluşan bir karışımdan meydana gelir. Patentli olan bu özel karışım, cilde uygulandığı andan itibaren cildinizde ki kolajen ve elastin üretimi hızlanır. Özellikle 20’li yaşlardan sonra tavsiye edilen bu güzellik aşısı, ciltte azalan kolajenin yeniden üretilmesini amaçlar. 

Sunekos Matriks aşısını en çok yeni ve orta derecedeki kırışıklara sahip olan kişilere öneriyoruz. Kırışıklarınız çok derinleşmeden yaşlılık sürecini kontrol altına almak isterseniz Sunekos Matriks aşısı sizin için uygun! 

Tekrar 20’li yaşlarınıza geri dönmek için Sunekos Matriks aşısı yaptırabilirsiniz

Hem kadınlarda, hem de erkeklerde 20’li yaşlardan itibaren kolajen üretimi azalır. Cildin kolajen üretmemesi deri yüzeyinde kırışıklık, sarkıklık olarak kendini gösterir. Kolajenin azalması ile birlikte cildin sıkılığı azalır ve cilt daha yumuşak bir kıvama gelir. 

Kolajenin azalması ilk olarak yüzde belli olur. Özellikle göz çevresindeki derinin oldukça hassas ve ince olması, kırışıkların daha belirgin görünmesine yol açar. Kırışıklarınızı gizlemek ve yüzünüzün daha sıkı olmasını sağlamak için Sunekos Matriks aşısını yaptırmalısınız. Bu güzellik aşısı ECM yani Ekstraselüler Matriks rejenerasyonu sağlar. Böylece cildinizde dolgunluk, pürüzsüzlük ve canlılık ortaya çıkar. 

Ameliyatsız gençlik sırrı için Sunekos Matriks aşısı

Gençlik aşısı Sunekos Matriks sadece yüze değil kollara, dekolte bölgesine, ellere, boyun bölgesine, dizlere ve kol içlerine uygulanabilir. Sunekos Matriks aşısı ile baştan aşağı genç görünmek sizin elinizde. 

Sunekos Matriks aşısını yaptırdıktan sonra ilk 10 gün içinde nemlendirme etkisini başlatacaktır. Bu nemlendirme etkisi ilk haftalar devam eder.1 ay boyunca daha parlak, sıkı ve genç görüneceksiniz. Birinci aydan sonra gençlik etkisinin devam etmesini isterseniz hekiminize danışarak tekrar yaptırabilir ve gençlik uygulamaları hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Sunekos Matriks Aşısı Fiyatları Nedir?

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. +902122414624 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak Sunekos Matriks Aşısı fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sunekos® Matriks Aşısı ile Gençleşin” İçin 2 Soru Soruldu

 1. Derya dedi ki:

  Merhabalar, lekeye meyilli bir cildim var. 7 senedir düzenli leke tedavisi görüyorum. Yaz aylarında güneşe karşı cildimi güçlendirmek için mezoterapi yaptırıyorum. Matrix aşısını bu amaçla yaptırabilir miyim, ya da başka ne tür mezoterapi çeşitleri önerebilirsiniz. Fiyat bilgisi ile beraber açıklama yapabilirseniz sevinirim. Teşekkürler

  1. Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, detaylı bilgi ve fiyat için tarafınıza mail ile dönüş yapılmıştır.
   Sevgiler,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir