Buz Lazer

Hızlı, Acısız ve Ağrısız Lazer Epilasyon Keyfi

Buz Lazer epilasyon ile 4 mevsim istenmeyen tüylere son!

Birden fazla lazer dalga boyu ve teknolojisi ile Buz Lazer, tüm yıl boyunca her mevsim ve her cilt rengine yönelik epilasyon tedavileri yapar, hızlı ve rahat bir şekilde yönetmelerine ve mümkün olan en iyi klinik sonuçlara ulaşmalarına izin verir.

Buz Lazer Teknolojisi nasıl çalışır?

Soprano ICE ™ buz lazer, daha uzun süre tedavi sırasında cildi soğutan gelişmiş bir soğutma teknolojisi içeren epilasyon aletidir. Soprano ICE ™ soğuk safir ucu, kıl foliküllerini hedefleyerek, dermis içindeki ve cilt yüzeyindeki ısıyı korurken, yanık riskini en aza indirir. Temaslı Soğutma Sistemi, hasta konforunu artırır, tedavileri her zamankinden daha keyifli hale getirir.

Buz lazer, Alexandrite dalga boyuna dayalı bir diyot lazeri kullanarak, melanin kromoforu tarafından daha iyi enerji emilimine olanak sağlayan atılım epilasyon teknolojisi sunar. Alexandrite dalga boyunun temas soğutması ile birleşmesi ile, tedavi kapsamı, rahatlığı ve diyot lazerin az bakım gereksinimiyle birleştirilmiş güçlü emilimi, en geniş kıl tipleri ve renk yelpazesi için, -özellikle açık renkli ve ince tüyler için- ideal bir çözüm sağlar.

Soprano ICE, Alma Lasers’ın en yeni lazer epilasyon sistemidir. 2012 yılında İngiltere’de kullanılmaya başlanan bu cihaz Türkiye’de de yaygın olarak kullanılmaktadır..

Konforlu bir lazer epilasyon teknolojisi; Soprano ICE

Soprano ICE buz lazer sistemi, devrim niteliğindeki soğutma sistemi sayesinde neredeyse ağrısız ve acısız bir buz lazer epilasyon deneyimi sunar. Daha etkili sonuçlar ve minimum rahatsızlık için Süper Epilasyon (SHR) teknolojisini kullanır. Tüm cilt tiplerinde (lazer epilasyon için bir ilk olan tabaklanmış deri dahil olmak üzere), tüm yıl boyunca, herkes için güvenli ve kalıcı bir şekilde kıllardan kurtulmak üzere herhangi bir zamanda kullanılabilir.

Soprano ICE sistemi, önceki Soprano lazerler XL ve Xli’den bir adım ileridedir. Buz lazerin aplikatörü içindeki soğutma pompaları sayesinde buz, daha az ağrılı epilasyon imkanı sunar. Aplikatör, performans ve güvenliği korurken önceki modellerden daha hafiftir. Buna ek olarak, SHR teknolojisinin daha sorunsuz sonuçlar için en yüksek kapsama oranlarını sunması klinik olarak kanıtlanmıştır.

Buz Lazer Epilasyon Nedir?

Buz Lazer, her biri bir diyot ışık kaynağı ve 810 nm dalga boyu kullanan standart Lazer Epilasyon (HR) ve Süper Epilasyon (SHR) imkanına sahiptir. Güç (akıcılık) tüy alma tekniğine bağlıdır, SHR için akıcılık, daha az rahatsızlık veren kademeli ısıtma ile 20 J / cm2’ye kadardır. Lazer, 12 x 10 mm’lik geniş bir spot boyutuna sahiptir ve SHR ve HR için 3Hz’lik bir tekrarlama oranına sahiptir ve her iki epilasyon tekniği için temas soğutması standarttır. Bu lazer ışınları farklı renkteki cişlde zarar vermeden direk kıl köklerini hedefler. Böylece kıl kökündeki kılın büyümesinden ve yenilenmesinden sorumlu kök hücreleri hedefleyerek yakar ve zarar gören kök hücreler yeni kıl yapamazlar.

Buz Lazer nasıl çalışır?

Soprano ICE lazer, safir diyot lazeri çevreleyen soğutma pompaları ile yenilikçi bir soğutma sistemi sayesinde neredeyse ağrısız Süper Epilasyon sağlar. Sistem yavaş yavaş kıl folikülüne zarar vermek ve yeniden kılın oluşmasını önlemek için gerekli sıcaklığa kadar ısıtmak suretiyle çalışır. Kıl folikülü, lazerin ışığını emen pigmentasyonu (melanin) hedefleyerek hasar görür. Bu kademeli ısıtma yüksek frekanslı kısa lazer atışları sağlanırken, buz teknolojisi başlık temasında cildi soğutarak, daha az ağrılı epilasyon için ufak yanıkları ve kızarıklıkları önler.

Buz Lazer fiyat bilgisi alabilir miyim?

Buz Lazer epilasyon fiyatları yapılacak bölge sayısına ve seans sayısına göre değişiklik gösterir. Aynı zamanda kullanılan cihaza göre de buz lazer fiyatları farklılık gösterir. Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. +902122414624 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak Soprano Buz Lazer epilasyon fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Konu: Soprano Ice Buz Lazer

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

SAĞLIKLI BİR YAŞAM HAKKIMIZ

Haber Bültenimize Katılın

Haber bültenimize üye olarak güncel yazılarımızı takip edebilirsiniz.

SOPRANO ICE BUZ LAZER

Bir Sorunuz mu Var ?

Soprano Ice Buz Lazer hakkında sorulan soru ve cevaplara buradan ulaşabilirsiniz ya da bize mesaj gönderebilirsiniz.

Buz Lazer Soru ve Cevapları

Sorgunuzla eşleşen soru yok veya bunları okuma izniniz yok.

Diğer Tedaviler