Dudak Dolgusu Sadece Üst veya Alt Dudağa Yapılabilir mi?

blank
1 Cevap

Leyla hanım iyi günler, benim alt dudağım üst dudağıma göre çok ince çizgi gibi duruyor. Bu durum beni çok rahatsız ediyor kalıcı olması içinde geçici dolgu yaptırmak istemiyorum. Dudak kalınlaştırma alt dudağa da yapılabilir mi? Teşekkür ederim.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba, Dudak kalınlaştırma estetiği sadece üst veya sadece alt dudağa yapılabilir. Kalıcı dudak kalınlaştırma ameliyatı tek dudağı daha büyük olan kişiler için uygundur. Bazı kişilerin üst dudağı daha dolgun olabilir veya tam tersi alt dudağı normalden daha kalın oluyor. Bu durumu dengelemek için bir dudağa dudak inceltme veya dudak kalınlaştırma yapılabilir. Eğer ince dudağınızın da kalın olan gibi dolgun görünmesini istiyorsanız protez kullanılarak ince olan dudağınızı kalınlaştırabiliriz. Burada önemli olan kalınlaştırılan dudağın, ağız yapısında doğal görünmesidir. Dudak protezi, dudaklarınızın iç köşesinden içeri girilerek takılır. Tıpkı meme protezlerini andıran bu protez, dudaklarınızda doğal ve simetrik bir hava yaratır. Dudak silikonu patlamaz veya yenilenmesi gerekmez.Sevgiler.

blank

Merhaba doktor hanım. Üst dudağım alt dudağıma göre çok ince kalıyor. İkisinin birbirine uyumlu olması için ne önerirsiniz? Dudak dolgusu sadece üst veya alt dudağa yapılabilir mi?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Aralık 8, 2020

Merhaba. Elbette uygulanabilir. Dudaklardaki asimetriyi gidermek, alt ve üst dudağı birbirine uyumlu hale getirmek için ince olan bölgeye gerekli miktardaki dudak dolgusu uygulanabilir. Dudak dolgusunun içinde jel haline getirilmiş hyaluronik asit ve polivitamin bileşenleri bulunmaktadır. Jel halindeki dudak dolgusuyla ince olan dudağı, daha kalın olan bölgeyle uyumlu ya da eşit bir hale getirebiliriz.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar