Boyun ve Gıdı Estetiği

Gıdı Liposuction

Gıdı Liposuction bize en çok sorulan estetik operasyonların başında gelir. Gıdı estetiği hem kadın hem de erkekler tarafından çok talep alıyor. Gıdıdan kilo vermek, gıdıdaki yağı eritmek diyet ve sporla imkansızdır. Gıdıdaki yağ birikmesi genetik olabildiği gibi kilo almaktan dolayı da meydana gelebilir. Bazı kişilerde çene yapısı zayıf olduğu için gıdı olduğundan daha büyük ve sarkık görünür. Bu nedenle gıdı estetiği yaptırmak isteyen hastalara doğru estetik planlaması yapılmalıdır. Uzman hekimler tarafından yapılan gıdı Liposuction estetiği sayesinde yüz hatlarınız daha ince görünür, boyun kontörünüz ön plana çıkarılır. 

Uygulamanın nasıl yapıldığını öğrenmek ve ayrıntılı bilgi için Liposuction sayfamızı ziyaret ediniz.

Gıdı Liposuction Kimlere Yapılır?

Gıdı Liposuction estetiği, gıdısında yağlanma olan kişiler için uygundur. Belirgin gıdı (double chin) yüzün daha kilolu, daha yaşlı ve yuvarlak görünmesine yol açar. Gıdıdaki yağlanma yüz ve boynun bütün oralar görünmesine sebep olur. Bu nedenle kişinin yüzü daha büyük ve boynu daha kısa durur. 

Gıdıdan alınan yağ dokusu sayesinde gıdı hattı yeniden şekillendirilir ve yüz ile boyun arasında belirgin bir geçiş olur. Bu nedenle gıdı aldırma yüz estetiği açısından oldukça etkili bir etkendir. Gıdı operasyonu geçirmiş kişiler kendilerini daha zayıf ve gençleşmiş gördüklerini belirtmektedirler. Gıdı bölgenizde oluşan yağların sizi yaşlı ve olduğunuzdan daha kilolu gösterdiğine inanıyorsanız, gıdı liposuction estetiği için doğru zaman gelmiş demektir.

Gıdı Liposuction Ameliyatının Avantajları Nelerdir?

Gıdı aldırma ile çene ve boyun arasındaki fazla yağlar vaser liposuction tekniği ile dışarı çekilir, böylece çene hattı daha belirgin ve estetik olur. Gıdı Liposuction yaptırdıktan sonra daha ince ve zayıf görünürsünüz. Diyet ve spor yaptıktan sonra yüzünüzden kilo verdiyseniz gıdınız eskisinden de daha belirgin olur. Gıdı Liposuction da bu aşamada devreye girer. Gıdıdan alınan yağ dokusu sayesinde gıdınız daha ince görünür ve çene hattınız keskin bir hat alır. 

Gıdı Estetiği Nasıl Yapılır?

Gıdı estetiğinin en etkili yolu Liposuction yaptırmaktır. Liposuction tekniğinde gıdıdaki yağ hücreleri kalıcı olarak vücuttan uzaklaştırılır. Ameliyatın ne kadar kapsamlı olduğuna bağlı olarak gıdı Liposuction lokal veya sedasyon uygulaması altında yapılabilir. Çok ince kanüllerle gıdı bölgesine girilir ve fazla yağlar dışarı çekilir.

Gıdı küçültme ameliyatından sonra ihtiyaç doğrultusunda gıdı germeye ihtiyaç duyulabilir. Eğer gıdıda çok fazla yağlanma varsa Liposuction sonrasında sarkma görülebilir. Gıdı sarkmasını önlemek için Gıdı liposuction ile gıdı germe ameliyatı kombinlenebilir. 

Gıdı Liposuction Sonrası İyileşme Süreci

Gıdı aldırma yaptırdıktan sonra baş ve çene bölgesini çerçeveleyecek bir bandaj takmanız önerilir. 3 gün boyunca baş bandajı takmak gıdının yeni şeklini almasını kolaylaştıracaktır. 3-5 gün içinde gıdı ameliyatından sonra oluşan ödem ve şişlikler iner. Gıdı estetiği yaptıran hastalarımız 5. günden itibaren iş hayatına dönebiliyorlar. Gıdı Liposuction ameliyatında çok ince kanüller kullanıldığı için ameliyat izi görülmeyecek kadar az olur. Zamanla Liposuction izi tamamen kaybolacaktır.

Gıdı Liposuction Fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. 02122414624 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak gıdı Liposuction, gıdı aldırma fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Gıdı Liposuction” İçin 224 Soru Soruldu

 1. blank Gizem dedi ki:

  Gıdı liposuction ile ilgili fiyat bilgisi alabilir miyim?

  1. blank Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, fiyat bilgisi için tarafınıza mail ile dönüş yapılmıştır.
   Sevgiler,

 2. blank Azra dedi ki:

  Gıdı liposuction için fiyat alabilir miyim

  1. blank Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, fiyat bilgisi için tarafınıza mail ile dönüş yapılmıştır.
   Sevgiler,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir