Kadınların en hassas olduğu konulardan biri de yüzleridir. Sarkık ve kırışık görünen yüz hatları kadınlarda özgüven problemi yaşamalarına neden olur, kendilerini yaşlı hissetmelerinin önünü açar.

Yaşınızın yüz hatlarınızdan değil enerjinizden okunmasını istiyorsanız gelişen anti-aging silahlarından sıvı yüz germeyi yakından tanımanızı öneriyoruz. Yüzünüzdeki çizgileri, kırışıklıkları anında silen, yüzünüze dolgunluk kazandıran estetik operasyonlarını öğrenmeye ne dersiniz?

Gün içinde yaşadığımız duygu değişimleri yüzümüze yansır. Gülümsediğimizde, ağladığımızda ortaya çıkan kırışıklar zamanla yüzümüzde yer eder.

İlerleyen yaş faktörü, sigara içmek, yeterli su içmemek, genetik, yer çekimi ve gün ışığı gibi nedenler bir araya gelince yüzümüz de derin çizgiler veya sarkık görünümler oluşur.

Bunları yok etmek günümüz teknolojisi sayesinde gelişen nem dolguları ile yapılan sıvı yüz germe ile mümkün. Cildinizdeki kırışıklıkların yaşınızın olduğundan daha büyük göstermesine izin vermeyin.

Her ne kadar yüzdeki her kırışıklık ve her çizgi bir yaşanmışlık, bir deneyim göstergesi olarak görülse de kadınların neredeyse tamamının gönlünde daha pürüzsüz, daha genç görünümlü bir cilt yatar.

Tabii ki böyle bir görünüm yaratırken amaç her zaman doğallıktan uzaklaşmamak olmalıdır.

Sıvı Yüz Germe ile Yüz Hatlarınızı Doldurun

Yüze enjekte edilen dolgu maddeleri günümüzde oldukça doğal ve estetik sonuçlar elde etmemize yardımcı oluyor. Yeni nesil yüze enjekte edilen dolgu maddeleri adeta bir evrim geçirerek, çizgileri yok etmek, yumuşatmak hatta yüzdeki çökmüş bölgelere kaybolan hacmini geri vermek için hem çabuk hem de son derece pratik bir çözüm olarak görülüyor.

Oldukça kusursuz sonuçlar elde ettiğimiz yüz dolgusu sayesinde kadınların daha dolgun ve dinlenmiş gibi görünen yüz hatlarına sahip olmaları amaçlanıyor.

Yüz dolgusu gülme çizgileri olarak bilinen burnun iki yanından ağzın iki kenarına doğru uzanan çizgileri, çeneye doğru oluşan kırışıklıkları ve üst dudakların çevresinde meydana gelen ince çizgileri yok etmek için de uygulanıyor.

Sıvı Yüz Germe Nedir?

Sıvı Yüz GermeSıvı yüz germe de kullanılan dolgunun cinsi uygulanacağı bölgeye ve hastanın kırışıklıklarına göre değişebiliyor. Bazı durumlarda hastalara dört farklı dolgu maddesi bile kullanılabiliyor.

Dolgu seçerken amaç her zaman doğal bir görünüm yaratmaktır. Böylece hastanın operasyon sonrası en doğal şekilde kusursuz görünmesini amaçlıyoruz.

Bu nedenle dolgu seçerken hastalarımızla karşılıklı görüşmemiz sonucunda dolgunun cinsine ve ne kadar uygulanacağına birlikte karar veriyoruz.

Sıvı yüz germe de kullanılan dolgular hyalüronik asit ve peptitler açısından zengin, akışkan ve ince yapılı dolgulardır. Sıvı yüz germe dolguları yüzü doldurmaz ancak tüm yüz cildini beslerken genel bir germe etkisi yaratır. 

Sıvı Yüz Germe de Kullanılan Hyalüronik Asit Nedir?

Hyalüronik asit vücutta bulunan moleküler ağırlığının binlerce katı su molekülünü kendine çeken bir maddedir. Bu nedenle formülünde hyalüronik asit bulunan dolgu maddeleri anti aging dünyasında oldukça ilgi çekiyor.

Yüzünüzdeki kırışıkların, çizgilerini içini doldurmak ve yüzünüze genel olarak dolgun bir görünüm katmak için hyalüronik asit içeren dolgu maddelerini tercih etmelisiniz.

Ciltte doğal olarak bulunan bu aktif maddeyi içeren dolgular cilde nem veriyor ve cildi yaşlanmanın olumsuz etkilerinden koruyor. Hyalüronik asit, yaşlanmayla birlikte vücutta azalır.

Bu da yüzümüzde çizgiler oluşmasına ve kırışıklıklar meydana gelmesine neden olur. Hyalüronik asit bazlı sıvı yüz germe dolgu maddeleri hem ince çizgiler hem de sarkmaların tedavisinde kullanılabiliyor. Hiçbir yan etkileri yok ve etkileri altı ayla bir yıl arasında kalıcılığını koruyor.

Doğal bir etki için dolgu maddesi tüm yüze uygulanır. Amaç doldurmak değil yüzün eski gergin günlerine geri döndürmektir. Böylece yüz de bir miktar yukarı doğru kalkar.

Bu da yüze daha enerjik bir görünüm verir. Doğru bir uygulama yapıldığında şakakların kaşlara ve oradan da yanaklara geçiş hattı mükemmel olur ve yüze daha genç, taze bir ifade verir.

Hyalüronik asit içeren dolgu maddelerinin kusursuz bir etki yarattığı yerlerden biri de dudak kenarları oluyor. Dudak kenarları düzleştiğinde ya da aşağı sarktığında hyalüronik asit dolguları işinize yarayabilir.

Kenarları yeniden yukarı çekerek yüzünüzde oluşan somurtma ifadesini yok ederler. İnce dudak üstü kırışıklıkları tedavi eder.

Sıvı Dolgu Kullanarak Yapılan Yüz Germe Tekniği

Enjeksiyonla yüz germe ya da sıvı yüz germe olarak bilinen ve dolgu maddelerinin doğru yerlere ve doğru teknikle enjekte edilmesiyle yüzde lift etkisi yaratan bir görünüm elde edilebilir.

Sıvı kullanarak yapılan yüz germe tekniği yüzdeki elastikiyet ve hacim kaybının yoğun olarak görülmediği hastalara önerilir. 30lu yaşlarda olan hastalarımız cildindeki minimal çizgileri yok etmek, var olan güzelliğini korumak için sıvı dolgu kullanarak yapılan yüz germe operasyonlarından faydalanıyor.

Sıvıyla yapılan yüz germe işlemi her ne kadar yüzdeki ince çizgileri, kırışıklıkları ortadan kaldırsa da yüz germe işlemi kadar kalıcı değildir.

Enjekte edilebilen dolgular yanak ve göz altı gibi dolgunlaşmaya ihtiyaç duyan bölgelere hacim kazandırırken, gözle yanak arasındaki boşlukları doldurmak için de kullanılabilir.

Aynı zamanda botoks ile göz kenarlarındaki kaz ayaklarını yok edebilir kaşları yukarı kaldırarak daha açık, daha canlı bakışlara sahip olabilirsiniz.

Sıvı Yüz Germe Fiyatları

Sıvı yüz germe için kullanılan dolgular özel üretilmiştir ve miktarları diğer dolgulardan fazladır. Bu nedenle bir dolgu fiyatına tüm yüze tedavi yapılabilir.

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. +902122414624 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak sıvı yüz germe fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.