Popo Nasıl Eritilir?

1.01K görüntülenmeBölgesel Zayıflama
0
1 Yorum

İyi günler Leyla Hanım,yoğun çalışma programımdan dolayı edindiğim düzensiz yeme alışkanlıkları, vaktim olmamasından dolayı yüksek kalorili abur cubur tüketimi sonunda popom oldukça genişledi. Bir de doğum eklenince dik ve kavisli olan popom yerini yağlı ve sarkık bir popoya bıraktı. Popo nasıl eritilir öğrenmek istiyorum. Beni bilgilendirebilirmisiniz?Teşekkür ederim.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

İyi günler, kliniğimize gelen hastalarımızın büyük çoğunluğu hemen hemen aynı şikayetlerden başvurmaktadır. Maalesef Türk kadınlarının ortak özelliği gençken hep aynı güzel ve kıvrımlı hatlara sahip olacağımız ve hatlarımızın hiç değişmeyeceği yanılgısıdır. Hareket kısıtlaması olan bir yaşam şekli, sizin de belirttiğiniz gibi düzensiz yeme alışkanlıklarıyla abur cubur tüketiminin artması, hayatımızdan sporu ve aktiviteyi de çıkartınca durum kontrol edilemez bir hal almaktadır. Velashape 3 en fazla kalça, karın ve basen bölgelerinde uygulanmaktadır. Cihazın içinde bulunan geniş ve dar başlıklı aplikatörler sayesinde hem geniş yüzeylerde hem de dar ve kıvrımlı yüzeylerde etkili bir tedavi yöntemi sunmaktadır. Cildin sıkılık ve dirilik özelliklerini yeniden kazandırmayı amaçlayan bu tedavi şeklinde, Velashape 3 kullanımı son derece etkili sonuçlar vermektedir. Özellikle bölgesel incelmede FDA tarafından onaylanmış ve cerrahi olmayan bir tekniktir. Velashape uygulamasında cilt dokusu hassas bir şekilde ısıtılarak yağ hücrelerinin altında bulunan kolajen liflerinin de derinlemesine ısıtılmasını sağlar. Isıtma işlemi ile hücre metabolizmasının hızı arttırılarak kolajen oluşumu arttırılır ve yağlı ve sarkık olan popo yerini daha sıkı ve kalkık bir popoya bırakmaktadır. İlk üç tedavi ile popo bölgesindeki yağlanma ve selülitlerde belirgin azalma görülmektedir. İlk tedaviden sekiz hafta sonra Velashape’in etkili sonuçları görülmektedir. Tedavinin sonunda hekimle ortak karar sonucunda ve hekim onayıyla Accent Prime ile popo kaldırılması sağlanabilmektedir. Sağlıklı besin tüketimi, bol su içmek ve aktif bir hayat tarzıyla birleşince yapılan işlemin etkisi ve sonucu da uzun ömürlü olmaktadır.

0

Merhaba sevgili Leyla Hanım, popomdaki yağlanmalar canımı çok sıkıyor. Yürürken bile sağa sola oynayıp beni rahatsız ediyor. Popo nasıl eritilir acaba? Yanıtlarsanız memnun olurum. Kolaylıklar.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, hemen herkesin vücudunun belli bir bölgesinde toplanan yağlar vardır. Bu yağlar zamanla birikerek orantısız vücut hatlarına sahip olmamıza neden olur. Bunun önüne geçmenin en etkili yolu ise spor ve sağlıklı beslenmedir. Ancak bunları uygulamış ve hala etkili bir sonuç alamamışsanız estetik cerrahi düşünebilirsiniz. Sizin için en doğru estetik operasyona karar verilebilmesi için öncelikle uzman bir hekime muayene olmanız şarttır. Farklı cerrahi seçenekler mevcuttur. Bunlardan en etkin olan yöntem liposuctiondır. Sevgiler.

0

Leyla Hocam merhaba, bende bölgesel yağlanma var popo bölgesinde. Şekilsiz duruyor vücuduma göre. Popo nasıl eritilir? Bana önerebileceğiniz bir yöntem var mıdır?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, bölgesel yağlanma şikayeti ile gelen hastalarımda öncelikle medikal tedaviler için uygunluğa dikkat ediyorum. VelaShape3 ya da Accent Prime gibi ileri teknolojili uygulamalar bölgesel incelmede oldukça memnun edici sonuçlar veriyor. Ancak bazen bölgedeki yağlanma çok yüksek oranda oluyor ve medikal yöntemler yeterli kalmayabiliyor. Bu tip durumlarda Liposuction ve germe uygulamalarını gerçekleştiriyorum. Size önerim muayene için uygun bir vakitte merkezimize gelmeniz. Böylelikle gerekli analizleri yapıp en etkili tedavi yönteminin ne olduğunu değerlendirebilme imkanımız olur. Sağlıklı günler dilerim.

0

Merhaba hocam, popo bölgemdeki fazla yağlanma sorununu gidermek istiyorum. Acaba popo nasıl eritilir? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, öncelikle sağlıklı beslenme ve düzenli spora vakit ayırırsanız fazla yağlanmanın önüne geçmiş olursunuz. Ancak tüm bunlara rağmen yağlardan kurtulamıyorsanız estetik müdahalelerden yardım alabilirsiniz. Bu konuda birçok estetik yöntem mevcuttur ancak sizin için en doğru olanını sizi muayene etmeden belirlememiz çok zor. Bu nedenle kısa süre içerisinde muayene olmak için sizi kliniğimize bekleriz. Sevgiler.

0

Leyla Hanım merhaba, 28 yaşındayım. 1.57 boyundayım ve 60 kiloyum. Benim vücudumda ağırlıklı kilo alımı popo bölgesinde oldu. Popo nasıl eritilir? Sizden bu konu ile ilgili bilgi vermenizi rica ediyorum. Çok teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, özellikle bölgesel yağlanmalarda ben öncelikle hastalarımı muayene etmek istiyorum. Çünkü uygun tedaviyi önermekte kişinin fiziksel özellikleri, yapısı, yağ oranı ve beklentileri çok önemli. Popo bölgesinde eğer az yağlanma varsa bunun tedavisi için VelaShape 3 ya da Accent Prime tedavisi uygulayabiliriz. Bu medikal uygulamalar son derece etkili olan ve hastalarımda memnun edici sonuçlar aldığım tedavi yöntemleri. Ancak popodaki yağlanma daha fazlaysa Liposuction da yapmak gerekebilir. Deri sarkması olası görünüyorsa germe ameliyatı ile Liposuction kombine edilebilir. Muayene için mutlaka gelin uygun bir tedavi planı oluşturalım. Siz de önlem olarak sağlıklı bir beslenme planı oluşturun ve düzenli egzersiz yapmaya gayret gösterin. Sağlıklı günler dilerim.

0

Merhaba leyla hanım, popom biraz yağlı ve dolgun. Birçok kadın bu durumdan hoşnut olurken ben büyük popoyu pek estetik bulmuyorum. Popomu nasıl eritebilirim?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, kalça yağlarını eritmek zor ve zahmetlidir. Çünkü popo, basen, bacak gibi alanlarda biriken yağlar spor ve diyet gibi yöntemlere dirençlidir. Bu nedenle popo yağlarınızı eritmek istiyorsanız beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmelisiniz ve yağ yakıcı egzersizlerle kalça kaslarınızı çalıştıracak hareketler yapmalısınız. Maalesef bunlar bölgesel yağlanma sorunu olan kişilerde tek başına yeterli olmayabiliyor. Böyle durumlarda hastalarımıza bölgesel incelme yöntemlerinden birinden faydalanarak süreci hızlandırmalarını tavsiye ediyoruz. VelaShape 3 ve Accent Prime bölgesel incelmeye en çok yardımcı uygulamalardandır. Sahip oldukları teknoloji sayesinde popo vb. alanlardaki inatçı yağları hızlı ve kolay bir şekilde eritirler.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı