Popo Nasıl Eritilir?

blank
1 Cevap

İyi günler Leyla Hanım,yoğun çalışma programımdan dolayı edindiğim düzensiz yeme alışkanlıkları, vaktim olmamasından dolayı yüksek kalorili abur cubur tüketimi sonunda popom oldukça genişledi. Bir de doğum eklenince dik ve kavisli olan popom yerini yağlı ve sarkık bir popoya bıraktı. Popo nasıl eritilir öğrenmek istiyorum. Beni bilgilendirebilirmisiniz?Teşekkür ederim.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 15, 2020

İyi günler, kliniğimize gelen hastalarımızın büyük çoğunluğu hemen hemen aynı şikayetlerden başvurmaktadır. Maalesef Türk kadınlarının ortak özelliği gençken hep aynı güzel ve kıvrımlı hatlara sahip olacağımız ve hatlarımızın hiç değişmeyeceği yanılgısıdır. Hareket kısıtlaması olan bir yaşam şekli, sizin de belirttiğiniz gibi düzensiz yeme alışkanlıklarıyla abur cubur tüketiminin artması, hayatımızdan sporu ve aktiviteyi de çıkartınca durum kontrol edilemez bir hal almaktadır. Velashape 3 en fazla kalça, karın ve basen bölgelerinde uygulanmaktadır. Cihazın içinde bulunan geniş ve dar başlıklı aplikatörler sayesinde hem geniş yüzeylerde hem de dar ve kıvrımlı yüzeylerde etkili bir tedavi yöntemi sunmaktadır. Cildin sıkılık ve dirilik özelliklerini yeniden kazandırmayı amaçlayan bu tedavi şeklinde, Velashape 3 kullanımı son derece etkili sonuçlar vermektedir. Özellikle bölgesel incelmede FDA tarafından onaylanmış ve cerrahi olmayan bir tekniktir. Velashape uygulamasında cilt dokusu hassas bir şekilde ısıtılarak yağ hücrelerinin altında bulunan kolajen liflerinin de derinlemesine ısıtılmasını sağlar. Isıtma işlemi ile hücre metabolizmasının hızı arttırılarak kolajen oluşumu arttırılır ve yağlı ve sarkık olan popo yerini daha sıkı ve kalkık bir popoya bırakmaktadır. İlk üç tedavi ile popo bölgesindeki yağlanma ve selülitlerde belirgin azalma görülmektedir. İlk tedaviden sekiz hafta sonra Velashape’in etkili sonuçları görülmektedir. Tedavinin sonunda hekimle ortak karar sonucunda ve hekim onayıyla Accent Prime ile popo kaldırılması sağlanabilmektedir. Sağlıklı besin tüketimi, bol su içmek ve aktif bir hayat tarzıyla birleşince yapılan işlemin etkisi ve sonucu da uzun ömürlü olmaktadır.

blank

İyi günler Leyla Hanım, popomun vücuduma göre biraz büyük olduğunu düşünüyorum. Elbise veya etek giydiğimde pek belli olmuyor ama pantolon giydiğimde, hele ki dar ve açık renkliyse pantolon , popomun büyüklüğü daha da ortaya çıkıyor. Popo nasıl eritilir hocam?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Ekim 19, 2020

İyi günler, popo bölgesi özellikle akdeniz ve sıcak iklim kadınlarının ortak özelliğidir. Büyük bir popo önden değil ama arkadan bakıldığı zaman vücudu orantısız ve şekilsiz göstermektedir. Bu bölgede biriken yağlar kişiyi daha kısa boylu ve olduğundan şişman göstermektedir. Bölgesel incelme teknikleri arasında FDA onaylı tek uygulama olan Ultrashape V3, kullandığı ultrason dalgalarıyla yağ hücrelerini yok etmektedir. Yağ hücreleri ultrasonik dalgalarla parçalanmakta, eritilmekte, karaciğere gitmekte, oradan da lenfomatik sisteme karışarak vücut dışına atılmaktadır. Seans aralıkları 15 günde bir olarak ayarlanan bu yöntemde 3. seansın sonunda 4 ile 10 cm aralığındaki bir incelme olduğu görülmektedir. Pratik ve acısız bir uygulama olan bu yöntem ile aynı zamanda karın ve bacak bölgesinde de yapılan uygulama ile zayıflamak mümkün olmaktadır.

blank

Merhaba Doktor Hanım, Bir şirkette yönetici asistanı olarak çalışıyorum. Mesleğim gereği hep oturmak zorundayım. Hareket azlığından ve hep oturduğum için popom biraz büyüdü. Popo nasıl eritilir? Yardımcı olursanız sevinirim.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 16, 2020

Merhaba, kadınlarda hareket azlığı nedeniyle ve bazı sektörlerdeki çalışma şartlarının negatif etkisinden dolayı popo büyümesi görülebilmektedir. Popo bölgesi vücudumuzda en çabuk kilo aldığımız bölgedir. Bunun yanında kilo verilmesi en zor olan bölüm de yine popo bölgesidir. Ultrashape V3 ile kilo vermekte sıkıntı yaşanan bölgelerden kolaylıkla kilo verilmektedir. Yapılan uygulamadaki ultrasonik enerji yağ hücrelerini trigliserid formunda vücut dışına atılmasını sağlamaktadır. İncelme sağlamak için her onbeş günde bir seans alınması önerilmektedir. Alınan üç seansın sonunda 4 ile 10 cm arasında bir incelme olduğu görülmektedir. Liposuction yöntemindeki gibi anestezi, morluk ya da minik delikleri vücudunuzda görmezsiniz. Vücut şekillendirmede ağrısız ve acısız bir yöntem olan Ultrashape V3 popo bölgesindeki yağları bir buçuk ay gibi kısa bir sürede yok edebilmektedir.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar